پارک انیمه
از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! (/thread-8542.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - invierno - 2013/10/18 08:45 PM

رررررررررررررررررریاس تو های اسکول دی اکس دی با اسونا توی سور دات انلاین.

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - xyzNothing - 2013/10/23 12:01 PM

گریفیس ( انیمه برسرک ) نامرد تر از این جانور من ندیدم ، دلم میخواد با دستای خودم خفش کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
██████████████ ( ندونید چی گفتم بهتره )

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - invierno - 2013/10/23 02:32 PM

دختره یا پسر من همون ریاسو بکشم خیال بشریت راحت میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Noir - 2013/10/28 06:10 PM

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ساااااااااااااااااااااااااسکه اوووووووووووچیها

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - invierno - 2013/10/28 06:30 PM

اوه اوه مراقب باش .

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - ★Uzumaki Stella Hime★ - 2013/10/28 07:38 PM

بعله ساسکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی اوروچی وااااااااااایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینم میخوام بکشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - whats my name - 2013/11/15 06:50 PM

من دوس دارم کلا سری 3 سوبا رو از رو زمین محو کنم

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - Noir - 2013/11/15 07:45 PM

:راستی من علاوه بر ساسکه ی ملعون از چهارتا تا شخصیت دختر و دو تا پسره دیگه هم به شددددددت متنفرم
(سوگو از سورد آرت آنلاین(یعنی می خوام روده هاشو بریزم بیرون
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(!کیرینو از خواهر من نمی تونه انقدر ملوس باشه(دختره ی لوس ننر یه ذره به داداش بدبختت احترام بذار
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(ایزایویی از بچه های دردسرساز از یه دنیایه دیگه میان(اه اه اه شخصیت اصلی به این کله خری و مغروری تا حالا ندیدم
یه دختری تو شاکوگان نو شانا که اسمشو نمی دونم ولی رقیب عشقیه شاناست و هی حرفایه چرت و پرت میزنه
(آکیسه آرو از خاطرات آینده(یعنی خدا رحتمش نکنه که کل سریال به خاطره این فلان فلان شده خراب شد
(یوری از انجل بیتس(نمی دونم چرا ولی میخوام یه سیخ داغ وردارم بکنم تو حلقش

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - ★Uzumaki Stella Hime★ - 2013/11/16 09:05 PM

چققققققققدر زیادنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از كدوم شخصيت انيمه ي بدتون مياد و دوست دارين نابودش كنين! - tototo - 2013/12/19 10:22 AM

من دوست دارم کله اولین مربی کاکرو تو فوتبالیستها رو بکوبونم به دددددییییووارررتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif