پارک انیمه
اولین انیمه ای که از اینجا دانلود کردین ?? - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: اولین انیمه ای که از اینجا دانلود کردین ?? (/thread-14286.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: اولین انیمه ای که از اینجا دانلود کردین ?? - ❤︎𝕊𝕙𝕚𝕣𝕦𝕜𝕚❤︎ - 2021/04/09 01:32 AM

متاسفانه دانلودی نکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اولین انیمه ای که از اینجا دانلود کردین ?? - سهیل 21 - 2023/08/18 10:39 AM

فکر کنم شاهزاده تنیس
ولی دقیقا یادمه آشناییم با پارک انیمه در توپیک دانلود کلکسیون شاهزاده تنیس رخ داد
یادش بخیر

RE: اولین انیمه ای که از اینجا دانلود کردین ?? - ramin 99 - 2023/08/20 04:14 PM

فقط به عشق دانلود انیمه کاپیتان سوباسا اومده بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته لینک ها خراب بودن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگر لینک ها خراب نبودن شاید الان اینجا نبودم
یا اون موقع فعالیت نداشتم
سرنوشت و تقدیر بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اولین انیمه ای که از اینجا دانلود کردین ?? - سهیل 21 - 2023/08/21 05:22 AM

(2023/08/20 04:14 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:   فقط به عشق دانلود انیمه کاپیتان سوباسا اومده بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته لینک ها خراب بودن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی این سطح ارادت به انیمه کاپیتان سوباسا باورم نمیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون موقع ک با بدبختی آدم وصل میشده با این که انیمه رو از تی وی دیدی دوباره افتادی دنبالش و لینکش خراب بوده نشستی لینکا رو پیگیری کردی که به هدفت برسیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم البته سر این ک شاهزاده تنیس زیرنویس نداشت خیلی خورد تو ذوقممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اولین انیمه ای که از اینجا دانلود کردین ?? - ramin 99 - 2023/08/21 11:32 PM

(2023/08/21 05:22 AM)سهیل 21 نوشته شده توسط:  
(2023/08/20 04:14 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:   فقط به عشق دانلود انیمه کاپیتان سوباسا اومده بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی این سطح ارادت به انیمه کاپیتان سوباسا باورم نمیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون موقع ک با بدبختی آدم وصل میشده با این که انیمه رو از تی وی دیدی دوباره افتادی دنبالش و لینکش خراب بوده نشستی لینکا رو پیگیری کردی که به هدفت برسیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم البته سر این ک شاهزاده تنیس زیرنویس نداشت خیلی خورد تو ذوقممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مگه میشه دهه ۶۰ و ۷۰ باشی عاشق انیمه کاپتان سوباسا نیاشی ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من انیمه ها رو سال ۸۰ دیده بودم سری اول
سری جی هم سال ۸۳ و ۸۴ پخش کرده بودن
بعد اون دیگه سری جی زو پخش نکردن خیلی دوس داشتم دوباره ببینمش
ولی هیچ جایی نبود دانلود کنم ناگفته نماند اون موقع اماتور بودم
تازه اینترنت گرفته بودم
بعد سرچ زدم این انجمن پیدا کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هرچی موندم دیدم لینک درست نشد
و روزی شد که رفتم از سایت خارجی دانلودش کردم
و تو انجمن اپلود کردم
یعنی من اومدم انیمه رو اینجا بگیرم
ولی خودم شدم اپلودکننده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بقیه دانلود کنن حالشو ببرن
سرنوشت بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اولین انیمه ای که از اینجا دانلود کردین ?? - mojiiii - 2023/11/09 06:31 PM

رویای زیبای من نسخه دوبله فارسی ش هیچجا نیست.

RE: اولین انیمه ای که از اینجا دانلود کردین ?? - mshirzad68 - 2023/11/15 10:51 PM

حرف نداره همشون خوبن