پارک انیمه
اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ (/thread-14755.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ - *Cloud* - 2014/08/01 06:11 PM

اگه میتونستی1اتفاق توی نیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif

خودم:توی فاینال فانتزی کریسیس کره: کاری میکردم که زک نمیره و برگرده پیش اریث ...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif

RE: اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ - Sweet Aida - 2014/08/01 06:35 PM

من ... اگه میتونستم توی سواری در بهار آبی رنگ ٬ کاری میکردم کو به فوتابا نرسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چقدر حس انسان دوستانه در من موج میزنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه کار دیگه هم میکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مارو رو به داداش کو میرسوندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ - Princess Fire - 2014/08/01 06:54 PM

ناروتو:کاری میکردم که ساکورا عاشق ناروتو بشه نه ساسکهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ - Merida - 2014/08/01 07:11 PM

این تاپیک خطر اسپویل داره که مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه لااقل تو پست اول تذکر بدین بزارن تو محتوی مخفی
خوب خودم می گم حالا . مربوط به دث نوته اونایی که ندیدن محتوی مخفی و باز نکنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ - !Melody - 2014/08/01 07:30 PM

تو دث نوت یه کاری می کردم رم به جای اسم ال اسم لایت رو تو دفترش بنویسهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ - abaneh - 2014/08/01 07:41 PM

(2014/08/01 06:35 PM)KaTaRa نوشته شده توسط:  من ... اگه میتونستم توی سواری در بهار آبی رنگ ٬ کاری میکردم کو به فوتابا نرسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چقدر حس انسان دوستانه در من موج میزنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه کار دیگه هم میکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مارو رو به داداش کو میرسوندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به به چشم روشن آیدا حس انسان دوستانت منو هلاک کرده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مری نخونه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ - Maia - 2014/08/02 10:03 AM

انیمه دیجیمون
کاری میکردم که تای با سورا با هم ازدواج کنن.اخه اون مت چیه؟؟؟؟؟

RE: اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ - Merida - 2014/08/02 10:22 AM

من گیاس لولوش و می گرفتم و مانگاکا انیمه کوروکو نو بسکه رو مجبور می کردم اخر داستان و عوض کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ - Kurama - 2014/08/02 10:34 AM

ناروتو
کاری میکردم جیرایا نمیره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهکاری میکردم میناتو هم نمیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاری میکردم ساسوکه دهکدرو ترک نکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهکاری میکردم ناروتو رو انقد کش ندن زود تموم شه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاری میکردم ساکورا با ناروتو بد نباشه
کاری میکردم....ولی اینجوری انیمه ای نبود که ما ببینیمو لذت ببریم مگه نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه میتونستی1اتفاق توی انیمه ها رو عوض کنی چه اتفاقی رو عوض میکردی؟؟ - Princess Fire - 2014/08/02 10:36 AM

(2014/08/02 10:34 AM)'Kurama' نوشته شده توسط:  ناروتو
کاری میکردم جیرایا نمیره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهکاری میکردم میناتو هم نمیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاری میکردم ساسوکه دهکدرو ترک نکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهکاری میکردم ناروتو رو انقد کش ندن زود تموم شه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاری میکردم ساکورا با ناروتو بد نباشه
کاری میکردم....ولی اینجوری انیمه ای نبود که ما ببینیمو لذت ببریم مگه نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کاملا موافقم ولی یه چند تایی کم داره
نمیذاشتم کوشینا و میناتو بمیره
نمیذاشتم ناروتو انقدر ذجر بکشه