پارک انیمه
تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: هایکیو- Haikyuu (/forum-369.html)
+--- موضوع: تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ (/thread-15759.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ - Roya - 2014/10/02 01:52 AM

سلاممممممممممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوست دارین بدونین بیشتر شبیه کدوم یکی از کراکترای هایکیو هستین و بهش خیلی می خورین ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به این سایت برین و تست رو انجام بدین تا متوجه بشین بیشتر شبیه کدوم یکیشون هایکیو هستین ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تستش اینطوری نیست که تصمیم بگیرین چه کسی بشین بیشتر سوالایی راجع به شخصیت خودتون می پرسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در ضمن چکش کردم مشکل نداره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای راحت تر شدن پاسخ دادن به سوالا ترجمشون کردم براتون ^ـــــــــ^مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​
۱- وقتی وارد یه اتاق میشین به اولین چیزی که توجه می کنین چیه ؟
  • سقف اتاق
  • در اتاق
  • اسباب و اثاثیه
  • آدمای توش
  • نور پردازی
  • پنجره ها
۲- خودتونو آدم ایده آل گرایی میدونین ؟ (ایده ال گرا آدمیه که همیشه ،همه چیزو در بهترین سطح و کیفیتش می خواد )
  • یه جورایی ، چون خیلی اعتماد به نفس دارم
  • نه در اون حد ، ولی دلم می خواد بهتر بشم
  • نه اصلا ، از آدمای ایده‌آل گرا خوشم نمیاد
  • معلومه ! اگه کاری رو درست انجام ندم که به درد نمیخوره !
  • نه من از اینکه دارم تلاشمو می کنم خوشحالم
  • راستش زیاد به چیزای ایده‌‌آل اعتقادی ندارم ...

۳- چرا همه چیزای خوب یه روزی تموم میشن ؟
  • نمیدونم ، مگه همه چیزای خوب یه روز تموم میشن ؟
  • اه وقتی بهش فکر می کنم افسردگی میگیرم |:
  • خب بعدش ... چیزایی بهتری میان !
  • فکر می کنم جوابش داره تو خود سوال داد میزنه ...
  • روزگار کلا همینه ! {شانه بالا انداختن}

۴- وقتی با یه مشکل مواجه میشین چطوری حلش می کنین ؟
  • میرم و سر فرصت بهش فکر می کنم
  • تو همون لحظه یه واکنش غریزی از خودم نشون میدم !
  • آشکار ترین راهو انتخاب می کنم
  • احتمالا دستپاچه میشمو تو همون لحظه یه تصمیمی میگیرم
  • پایین ترین راهو انتخاب می کنم و بعدم میرم مسافرت
  • آسون ترین راهو انتخاب می کنم

۵- بقیه کدوم یکی از اینا رو بیشتر توی شما می بینن ؟
  • یه دوست صمیمی
  • یه عضوی از خانواده
  • کسی که از خود واقعیم خیلی بالاتره
  • یه بت !
  • هیچ کس !
  • یه ارشد / بزرگتر

۶- فرض کنین که از یه تیم یا انجمنی میندازنتون بیرون ، فکر می کنین بیشتر به خاطر چی بوده ؟
  • من زیاد با تجربه نبودم
  • با قوانین و اصول اخلاقیشون مشکل داشتم
  • با یکی از اعضا دعوام شد
  • سرپرست از من خوشش نمیومد
  • واسه اینکه باهاشون هماهنگ بشم خیلی تلاش نکردم

۷- از چه جور آدمایی بیشتر خوشتون نمیاد ؟
  • آدمای پرادعا
  • آدمای مغرور و از خود راضی
  • آدمای متواضع که شکست نفسی می کنن
  • آدمای بی تجربه و خام
  • آدمای ترسو
  • آدمای احساساتی
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​
خب امیدوارم خوشتون اومده باشه و از تست و ترجمه راضی باشین ^ـ^
برین تستو بدین از نتیجه اش عکس بگیرین بذارین اینجا ^ــــــــ^

RE: تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ - Roya - 2014/10/02 02:17 AM

من خودم در کمال تعجب خودم (مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) شدم کاگیاما !
اصلا فکرشم نمیکردم !

http://upload7.ir/imgs/2014-10/46634544173376695216.png

RE: تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ - #Chocolate Girl* - 2014/10/02 08:53 AM

خاک تو سرم من هیناتا شدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

Hinata Shouyou
You're like Hinata! Both of you are optimistic, always looking forward no matter what obstacles stand in your way. Both of you are open-minded to new ideas and new people and aren't afraid to show your admiration for them. People meeting you for the first time are easily attracted to your energy and sincerity. However, your honest nature makes it easy for others to betray you or trick you.

RE: تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ - aiso - 2014/10/02 06:02 PM

اصلا تعجب نکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شدم:"هیناتا"

Hinata Shouyou
You're like Hinata! Both of you are optimistic, always looking forward no matter what obstacles stand in your way. Both of you are open-minded to new ideas and new people and aren't afraid to show your admiration for them. People meeting you for the first time are easily attracted to your energy and sincerity. However, your honest nature makes it easy for others to betray you or trick you.

RE: تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ - !Melody - 2014/11/10 08:18 PM

ما کاگیاما شدییییییممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ - anne13 - 2014/11/10 09:59 PM

Kageyama Tobio
You're like Kageyama! Both of you are perfectionists in nature and aim for excellence. Both of you also learn quickly and can make others around you stronger. Strangers often admire you or fear you, since you're such a polarizing figure. However, expecting impossible things of yourself often leads to you getting angry easily.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ - !Miss Elsa - 2014/11/10 10:01 PM

Kageyama Tobio
من شدم کاگیاما
تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ - ~tiffany~ - 2014/11/10 11:36 PM

RE: تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ - Maia - 2014/11/27 12:22 PM

بفرما مریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...بخاطر تو شدم هیناتامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Hinata Shouyou

You're like Hinata! Both of you are optimistic, always looking forward no matter what obstacles stand in your way. Both of you are open-minded to new ideas and new people and aren't afraid to show your admiration for them. People meeting you for the first time are easily attracted to your energy and sincerity. However, your honest nature makes it easy for others to betray you or trick you. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تست : بیشتر شبیه کدوم یکی از شخصیتای هایکیو هستی ؟ - Merida - 2014/11/27 01:14 PM

(2014/11/27 12:22 PM)Maia نوشته شده توسط:  من شدم اینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...مری نمیدونم چطوری ولی شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)
قحطی بود؟
می گه شما اویکاوا هستی. هردوتانون با جذبه هستین و رفتارتون بقیه رو تحت تاثیر قرار می ده و مرکز توجه هستین هرود دوست دارین خیلی سخت کار کنین ( تلاش کنین ) و محکمتر بازی کنین. غریبه فکری می کنن شما نرمال هستین ولی گاهی بهتون حسودی می کنن یا ازشما بدشون میاد . بااین حال شما می تونین احساسات بقیه رو نادید ه بگیرین و پار رو دمشون بذارین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( معنی جمله اخر میشه به حقوق کسی تجاوز کردن )