پارک انیمه
کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینیدش؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینیدش؟ (/thread-17279.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینیدش؟ - Maia - 2015/02/04 05:53 PM

اون انیمه ای رو بگید که وقتی داشتین نگاهش میکردین حتی وقتایی هم که کار داشتین (کاره وحشتناک واجب و فوری و حیاتی) و خوابتون میومد(3 روز نخوابیده بودیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) و خسته بودید(تازه از مدرسه یا دانشگاه یا حتی سره کار اومده بودی خسته بودی و حال نداشتیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) دوس داشتید ادامه اشو زودتر ببینید و حتی انقد پاش نشستی که صدا مامان و باباتون دراومد رو نام ببریدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لطفا اسپم ندیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینینش؟ - tired - 2015/02/04 06:27 PM

ناروتوتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
راستشو بخوایی تازه منو از پا در اوردهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینینش؟ - ココル - 2015/02/04 07:04 PM

شمشیر زنی انلاینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و دیجیمون!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سری های 2 و4
محتوای مخفی (Click to View)
+++این چند وقته انجل بیتسم پدرمو در اورده

RE: کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینینش؟ - سهیل 21 - 2015/02/04 07:07 PM

سلام
فکر کنم فقط دیجیمون و شاهزاده ی تنیس

RE: کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینینش؟ - abaneh - 2015/02/04 07:09 PM

قسمت های حساس دی گری من که مصادف بود با نصف شب تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینینش؟ - Maia - 2015/02/04 07:17 PM

من خودم فکر کنم انیمه کوروکو نو بسکه بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...
حدوده 10 قسمتشو دیدم بعد 2 روز بعدش نشستم از صبح تا شب دیدمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کمرم شیکست براشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینینش؟ - سهیل 21 - 2015/02/04 07:23 PM

یادم اومد
اواتار انگ ( سری اول ) باعث شد از 7 صبح تا 9 شب فقط اواتار نیگا کنم

RE: کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینینش؟ - Merida - 2015/02/04 07:24 PM

دفترچه مرگ البته کار و زندگیمو ول نکردم به قول آبانه مصادف شد با نصف شب مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2015/02/04 07:09 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  قسمت های حساس دی گری من که مصادف بود با نصف شب تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

دی گری من ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من وسطش خوابم می برد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه  دارم مانگاش و می خونم بازم خوابم می بره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینینش؟ - anne13 - 2015/02/04 07:38 PM

دفترچه مرگمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تو تابستون بود مینشستم میدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کوروکونو بسکه رو با اینکه تو هفته یه روز میدیدم ولی تو هر روز کلی اپیزود نگاه میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلا بیشتر هفته ها یه روزشو میشینم کلی میبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم انیمه مجبورتون از کارو زندگی و خوابتون بگذرین و تا اخرش ببینینش؟ - Merida - 2015/02/04 07:43 PM

اها من کوروکو و هایکیو رو کلا هر روز نگاه می کنم واسه همین تو این لیست نیاوردم خواستم در جریان باشین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فعلا 2-0 به نفع دفترچه مرگ و کوروکو تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif