پارک انیمه
Myanimelist - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: Myanimelist (/thread-1763.html)

صفحه‌ها: 1 2

Myanimelist - Icchi - 2011/08/14 11:25 PM

[attachment=7162]
Myanimelist
سلام به همگی ، امروز میخوام یکی از سایت های محبوب انیمه ای رو معرفی کنم . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
My Anime List یه سایت انیمه ایه که علاوه بر اینکه توش اطلاعات خوبی در مورد انیمه ها ( خلاصه ، تعداد اپیزود و ... ) داره یه جورایی شبکه اجتماعی هم هست .
شما میتونید یه لیست از انیمه هایی که دارید میبینید ( Watching ) ، دیدنشون رو تموم کردید ( Completed ) ، دیدنشون رو بیخیال شدید ( Dropped ) ، شاید بعدا ببینید ( On Hold ) و اونایی که قصد دیدنشون رو دارید ( Plan to Watch ) به سایت بدید .
توی سایت گروه ها و کلوب های مختلف طرفداران هست که میتونید عضوشون بشید و با انیمه دوستان اونور دنیا بحث کنید .
فروم هم داره و واسه هر اپیزود از انیمه های در حال پخش یه تاپیک زده میشه و میتونید در مورد اون اپیزود به بحث و تبادل نظر بپردازید .
خب ، همین حالا برید بعضوید و لینک پروفایلتون رو اینجا بزارید . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این هم لینک پروفایل خودم : http://*****/profile/Hosseinkiller32

RE: Myanimelist - farshad - 2011/08/14 11:57 PM

من اكثر موقه ها ميرم توش واسه جمع كردن عكس و غيره . سايت خيلي خوبيه ...

RE: Myanimelist - farshad - 2011/12/04 11:09 PM

نكته مهم : من نميتونم داخلش join كنم . هاليش نيست .

RE: Myanimelist - Pepe - 2012/01/02 05:53 PM

از اونجایی که من آدم فضولی هستم فهمیدم که هادی و رضا هم تو این سایت عضون ولی اصلاً بروز نمیدن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این آدرس پروفایل هادی هست.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این هم آدرس پروفایل رضا هست.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Myanimelist - farshad - 2012/01/02 06:05 PM

پروفايل منم اينه . وقت نكردم تكميلش كنم . به زودي تكميلترش ميكنم ...

Farshad

RE: Myanimelist - سناتور - 2012/01/02 09:00 PM

پیشنهادات و انیمه های مشابهش خیلی به من کمک کرده که انیمه های مورد نظرمو پیدا کنم .
توضیحاتش هم خوبه . مخصوصا در مورد کاراکتر ها و دوبلور ها

RE: Myanimelist - Darkwings - 2012/02/14 10:20 PM

دوستان می تونید شاد باشید و به روح همه دست اندرکاران درود بفرستید چون این سایت هم به حول و قوه عزیزان همیشه در صحنه .... تیر تپر شد ( چون گفته بودن از اون واژه منحوس استفاده نکنم به جاش از واژه زیبای تیر تپر استفاده کردم) .

RE: Myanimelist - احمد - 2012/02/15 12:41 AM

روحش شاد سايت خوبي بود

RE: Myanimelist - Pepe - 2012/02/15 09:53 AM

از این بدتر نمیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سایت به این خوبیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا ما چه طوری میتونیم بفهمیم که امتیاز هر انیمه از ده چنده؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Myanimelist - Darkwings - 2012/02/15 10:55 AM

هنوز (ANN ,(Anime News Network هستش که خیلی قدیمی تر از MAL تو نت ولی خوب تا کی رو نمی دونم
فعلا از روی اطلاعات اون میشه استفاده کرد ، اونایی هم که HTTPS دارن فعلا مشکلی نیست به همه جا دسترسی دارن