پارک انیمه
دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: حمله به غولها - attack on titan (/forum-390.html)
+---- موضوع: دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ (/thread-18902.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ - Kradness - 2015/05/14 12:20 PM

دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ - "Maryam" - 2015/05/14 04:32 PM

من دوست دارم هیجانی تموم بشه مثلا میکاسا یا لیوای یا یکی از
شخصیت اصلی ها بمیرهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ - Pouryakht - 2015/05/14 08:09 PM

شک ندارم که ارن اخرش میمره ولی قبل از مرگش میکاسا بغلش میکنه و بهش میگه دوستش داره اینجوری واقعا یه پایان درام و وحشتناک خفن رقم میخوره. خودم شخصا دوست ندارم کسی بمیره از پایان تلخ متنفرم

RE: دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ - SAO - 2015/05/16 09:20 AM

گمونم ارن ميميرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولى خواهش ميکنم نميرررر ارنننننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ - SAO - 2015/05/16 09:21 AM

(2015/05/14 04:32 PM)Annie نوشته شده توسط:  من دوست دارم هیجانی تموم بشه مثلا میکاسا یا لیوای یا یکی از
شخصیت اصلی ها بمیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ميکاسا نهههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ - Kradness - 2015/05/16 10:46 AM

همه میمیرن به نظر من (البته قبلش تایتانا رو میکشنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif)

RE: دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ - negar9 - 2015/06/26 12:22 PM

ارن میره تا ریشه ی همه ی تایتان ها رو از بیخ بکنه و همینجور که میکاسا رو زمین افتاده و گریه میکنه و به ارن چشم دوخته که داره کم کم تو افق محو میشه یه تایتان حمله میکنه ارن رو از وسط گاز میگیره ارن هم دو قسمت میشه میکاسا هم هنگ میکنه^^

RE: دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ - Suiiki - 2015/06/29 09:01 PM

یه نظریه دارم البته فقط در حد نظریه است و اون اینکه با توجه به اینکه ابتدای انیمه ارن از خواب می پره و فکر می کنه مدت طولانی خواب بوده و تازه گریه هم میکرده، پس داستان اینجوری تموم میشه که همه می میرن و فقط ارن زنده میمونه بعد ییهویی از خواب می پره و می بینه همه اینها خواب بوده!
البته خودم دوست ندارم این طوری تموم بشه فقط به مخیله ام خطور کرد.

RE: دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ - mobintbh - 2015/07/23 01:18 AM

ارن و میکاسا به هم برسن و ارن یکم خوش فکر تر شه وقدرت های باحالی پیدا کنن و ارن میکاسا ارمین و لیوای تا اخر داستان زنده بمونن

RE: دوست داری حمله به تایتان چطوری تموم شه؟ - manena jooon - 2015/08/02 10:30 AM

مثل همه ی چیز به خوبی و خوشیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif