پارک انیمه
اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: حمله به غولها - attack on titan (/forum-390.html)
+---- موضوع: اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده (/thread-20203.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده - Hyori Ackerman - 2015/07/02 11:40 AM

سلام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عنوان واضح می باشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگر یه روز ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده؟
وبگو که چیکار می کردی؟اولین کاری که انجام می دادای چی بود؟

RE: اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده - "Maryam" - 2015/07/04 12:24 PM

من دقیقا چند تا داستان با همین موضوع نوشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب بالاخره که کاری از دستمون بر نمیاد اگه میشد برمی گشتم
اگه نه هم که میموندم می رفتم تو واحد شناسایی ومی جنگیدم
وآخرشم که می میرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده - Hyori Ackerman - 2015/07/04 12:39 PM

مجبور می شدم خودکشی می کردم تا این که با غول رو به رو بشم

RE: اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده - negar9 - 2015/07/04 12:41 PM

اولش که شیک و ترتمیز هنگ میکردم بعدشم میرفتم تو لژیون گشت تایتان ها رو میکشتم!
خب کار دیگه ای هم نمیشه کرد مگر اینکه بریم شهر زیرزمینی!

RE: اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده - sara.a - 2015/07/04 05:54 PM

اول که سکته میکنم
بعد میرم پیش میکاسا
تا با یاهم بریم غول بکشیمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif

RE: اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده - Kradness - 2015/07/06 09:23 AM

(2015/07/04 12:24 PM)Annie Ackerman نوشته شده توسط:  من دقیقا چند تا داستان با همین موضوع نوشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب بالاخره که کاری از دستمون بر نمیاد اگه میشد برمی گشتم
اگه نه هم که میموندم می رفتم تو واحد شناسایی ومی جنگیدم
وآخرشم که می میرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

موافقم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده - mashaya bayashy - 2015/07/13 07:11 PM

خودشکی میکنم ...
نه اولش یک جیغ میزنم ، بعد خودشکی میکنم !!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
آخه میترسم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gif

RE: اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده - Pouryakht - 2015/07/13 07:52 PM

فکر کنم از ذوق زیادیی میمردم

RE: اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده - Q.M - 2015/07/13 08:18 PM

سریع می رفتم توی واحد شناسایی تا بازم بتونم بیرون دیوارها رو ببینم

RE: اگر ازخواب بلند بشی و ببینی رفتی تو انیمه حمله به غول ها.چه احساسی بهت دست میده - Aika.Chan - 2015/12/15 08:09 AM

سکته قلبی رو میزدم همون جا