پارک انیمه
به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: حمله به غولها - attack on titan (/forum-390.html)
+---- موضوع: به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) (/thread-20711.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) - Hyori Ackerman - 2015/07/17 11:46 AM

تاپیک واضحه.
خب من از لحاظ اخلاق ترکیبی از میکاسا و آنی و پترا هستم.
اخلاق انی(برای زمانی که با افراد بی اعصاب و خشمگین روبه رو میشم)
اخلاق میکاسا(برای زمانی که با افراد پررو و گستاخ رو به رو میشم)
اخلاق پترا(برای زمانی که با افراد خوب و مهربون رو به رو میشم)
از لحاظ چهره به آنی شباهت دارم.
رنگ مو:میکاسا
مدل مو:آنی و هانجی(بیشتر هانجی)
رنگ چشم:پترا
خب شما هم بر اساس همین چیزایی که گفتم(اخلاق.رنگ مو.مدل مو.رنگ چشم)شباهت تون رو با شخصیت ها بیان کنید

RE: به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) - "Maryam" - 2015/07/17 12:57 PM

من اخلاقم شبیه آنی ومیکاساست.مدل موهامم که عین میکاساست.چشمام شبیه پتراست یکم تیره تر.
رنگ مومم عین میکاساست.از لحاظ چهره فک کنم به پترا باز شبیه ترم...

RE: به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) - manena jooon - 2015/07/17 01:37 PM

قیافم شبه میکاسا هستش
موهام مثل ارنه
قدم مثل انی
اخلاقم مثل ارمینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) - mobintbh - 2015/07/23 01:15 AM

من به لیوای نزدیک ترم سنگین و کم حرفم حالا حرفه ای بودن بمابد به علاوه خوش فکرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) - mikaze ai - 2015/07/23 01:40 AM

من اخلاقم شبیه پترا و میکاساههتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
رنگ مو:میکاسا
ولی مدل موهام:آنی
قدمم که ماشالله از بلندم گذشتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) - Hyori Ackerman - 2015/07/23 03:29 PM

خب من برای مامانمو میگمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
مامانم از همه لحاظ شبیه به پترا ست منتها رنگ چشمای مامانم عسلیه.پترا مهربونه مامانم یه خورده جدی ترهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
قدشم از پترا بلند ترهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
بابامتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
بابام از لحاظ اخلاقی شبیه لیوایتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif(منتها خوش اخلاق ترتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif)(دقیقا مثل لیوای کم حرف و خونسردهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif)
از لحاظ چهره هم همین طور(یه کمی به لیوای شباهت داره)تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) - Suiiki - 2015/07/24 07:12 PM

از لحاظ چهره و مو و... شبیه هیچکدوم نیستم اما از لحاظ اخلاقی یه چیزی بین هانجی و آرمین!

RE: به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) - aiden.na - 2015/12/23 10:32 PM

اخلاق:
لیوای(روی پاکیزگی حساسم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
ارن(همیشه تلاش خودم رو میکنم و دیگران برام ارزش زیادی دارن )
ساشا(عاشق خوردنم و... هر وقت اراده کنم کاری رو انجام بدم ، اون رو به بهترین نحو انجام می دم)
چهره:نمیدونم ولی فکر کنم بیشتر شبیه میکاسام
رنگ مو:ارن 
مدل مو: موهای میکاسا در کودکی
رنگ چشم:خیلی قیافه های شخصیتا رو یادم نمیاد برای همین نمیتونم جواب بدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) - Miikasa Ackerman - 2015/12/31 03:43 PM

اخلاق:یه چیزی بین هانجی و میکاسا
رنگ مو و مدل مو:مشکی کپی میکاسا
رنگ چشم:برعکس میکاسا فقط سبز!
البته اخلاقم میانگین ینست
هانجی:زمانی که با دسوتانیم
میکاسا:زمانی که به دیگرانیم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: به کدوم کاراکتر ها شباهت دارید؟(حمله به تایتان) - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2016/05/24 09:18 PM

آرمین ،
هم زرنگم هم از نظر جسمی ی کمی ضعیفم هم مهربون و نگران دیگرانم ( اینو جدی میگم)
اما از این نظر که جدی ام و بقیه خیلی برام مهمن مثل ارنم ولی بیشتر شبیه آرمینم
اما از نظر ظاهری شبیه اونا نیستم ازشون خوشگل ترم چشمام هم قشنگ تره!!