پارک انیمه
15 خائنان ناروتو - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+--- موضوع: 15 خائنان ناروتو (/thread-2280.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

15 خائنان ناروتو - yahiko - 2011/11/30 11:18 PM

سلام!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خائنان ناروتو،ما از آن ها خوشمون میاد و همچنین از آنها متنفریم!اما مهمترین اینه که ما آنها را میشناسیم و نمیتونیم آنها رو فراموش کنیم!بنابراین به همین دلیل من قصد دارم که یه لیست ۱۵ نفره از خائنان (شروران) انیمه ناروتو معرفی کنم!حالا چرا ۱۵ نفر؟؟
چون اگه بخوام ۱۰ نفر معرفی کنم خیلی کوتاه میشه و اگه بخوام که ۲۰نف معرفی کنم خیلی طولانی میشه پس اجازه بدید به همون ۱۵ نفر بپردازیم!

15.haku
[attachment=9394]

هاکو شخص وابسته و وفادار و پیرو زابوزا موموچی بود.او به شدت بر این باور است که یک شخص زمانی میتواند واقعا شخص قوی باشه که بتونه از یک شخص مهم محافظت کنه.او در نهایت عمر خود را برای محافظت از زابوزا از دست داد،او خودشو تبدیل به یک سپر انسانی برای محافظت از استاد خود(زابوزا) در مقابل لایتینگ بلید هاتاکه کاکاشی(همون چیدوری) کرد.او زیبا ،باهوش و قدرتمند بود.حیف که او در زمان جوانی(بیش از حد جوانی) در گذشت.

منبع:خود بدبختم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: 15 خائنان ناروتو - Kurama - 2011/11/30 11:40 PM

به نظر من هاکو اصلاا خیانت نکرد به پای زابوزا هم مرد این اشتباهه ببنینیم بقیه کین!!!بعدی باید ساسوکه باشه اون خیانت کرده
چون هاکو که تو کونوها نبوده

RE: 15 خائنان ناروتو - yahiko - 2011/12/01 10:47 PM

14. Zabuza Momochi

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Zabuza یکی از اولین تبه کارانی بود که تو ناروتو معرفی شده.او یکی از هفت شمشیرزنان مه بود،یک گروه نینجایی که در میدان نبرد از شمشیرهای ویژه و قدرتمند و بزرگ استفاده میکنن.من یادم میاد زمانی که اولین بار ناروتو رو دیدم،زابوزا مانند یک نینجای خیلی قدرتمند که شمشیر غول پیکری در کمر داشت،بود.او حتی موفق شد که با تکنیک زندان آب، کاکاشی را به دام بندازه.خب،اما به هر حال زابوزا تو اون مبارزه در مقابل کاکاشی چیزی نبود(هیچ بود)!.

منبع:خود بدبختم!

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: 15 خائنان ناروتو - farshad - 2011/12/01 10:54 PM

اين تاپيك هم خيلي عاليه . چرا ؟ چون با عكس بصورت مستند ارائه ميشه . يعني يه چيزيه كه سند داره . خوشم اومد . تو اين بخش حسابي خوب كار كردي . فكنم مدال بگيري .

RE: 15 خائنان ناروتو - Kurama - 2011/12/01 11:12 PM

آره باور کن میگیره(مسخره کردم نگران نباش)
زابوزام باز مهربون بود آخرشم با ناروتو اینا خوب شد و مرد

RE: 15 خائنان ناروتو - yahiko - 2011/12/02 10:56 PM

13. Hidan
[attachment=9505]

هیدان یکی اعضای آکاتسوکی بود،کسی که استاد شیکامارو ،آسوما رو کشته است.اساس دین او این است که عدم خشونت گناه محسوب میشود و همچنین افراد ضعیف و ناتوان مرگ سزاوار آنان است.به نظر میرسه که این پسر(هیدان) فقط مرگ رو میفهمه یا به عبارت دیگه هنر او فقط کشتنه.چه باور کنید یا باور نکنید او بی ادب ترین شخص در این مجموعه است.

منبع:خود بدبختم!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: 15 خائنان ناروتو - Kurama - 2011/12/02 11:10 PM

آره در این مجموعه چون زیادم بی ادبم نبود خدای ساختگی داشت جاشین بود

RE: 15 خائنان ناروتو - yahiko - 2011/12/03 02:43 PM

بعدی رو شب اضافه میکنم که سوپرایز بشید!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: 15 خائنان ناروتو - yahiko - 2011/12/03 11:57 PM

12. Kakuzu

[attachment=9540]

کاکوزو شریک هیدان و نینجای سابق تاکی،دهکده پنهان در آبشارها بود.درست مانند شریک خود هیدان،این مرد نیز یک انسان زنده شده است که کسی نمیداند چگونه می میرد(البته الان مرده).او نینجای بسیار قدرتمند که قابلیتهایی بسیار بالا در تایجتسوداشت و از ۵ نوع عنصر استفاده میکرد.و همچنین او بیشتر از هر چیزی عاشق پول بود.

منبع:خود بدبختم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: 15 خائنان ناروتو - Kurama - 2011/12/03 11:59 PM

این کاکوزو دیگه خدایی خائنه