پارک انیمه
هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه (/thread-22962.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه - abaneh - 2016/01/12 07:03 PM

سلام دوستان لطفا جهت تکراری نبودن موضوعات و همینطور جلوگیری از بی ربط بودن به بخش قبل از زدن تاپیک تو این تاپیک هماهنگ کنید !
  • تاپیک های که موضوع تکراری داشته باشن ادغام میشن .
  • تاپیک های که عنوان درستی نداشته باشن ویرایش میشن .
  • تاپیک های که به بخش مرتبط نباشن به بخش مربوط به خودشون منتقل میشن.
  • اگر مشکلی در مورد تاپیکتون دارید تو همین تاپیک مطرح کنید.

RE: هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه - ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ - 2016/01/20 06:13 PM

درود! من میخوام یه تاپیک توی مباحث عمومی بزنم با عنوان "سنجش اطلاعات شما نسبت به انیمه های شاهزاده تنیس و ناروتو"
میشه عایا؟

RE: هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه - abaneh - 2016/01/21 02:33 PM

(2016/01/20 06:13 PM)ye80soya نوشته شده توسط:  درود! من میخوام یه تاپیک توی مباحث عمومی بزنم با عنوان "سنجش اطلاعات شما نسبت به انیمه های شاهزاده تنیس و ناروتو"
میشه عایا؟
سلام
چون هم برای شاهزاده تنیس بخش داریم هم برای ناروتو بهتره برای هرکدوم تو بخش خودشون بزنی.

RE: هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه - ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ - 2016/01/21 03:00 PM

(2016/01/21 02:33 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  
(2016/01/20 06:13 PM)'ye80soya' نوشته شده توسط:  درود! من میخوام یه تاپیک توی مباحث عمومی بزنم با عنوان "سنجش اطلاعات شما نسبت به انیمه های شاهزاده تنیس و ناروتو"
میشه عایا؟

سلام
چون هم برای شاهزاده تنیس بخش داریم هم برای ناروتو بهتره برای هرکدوم تو بخش خودشون بزنی.

چشم ممنون ~_~

RE: هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه - yuki14 - 2016/01/25 08:09 PM

من می تونم یک تاپیک در مورد (به نظر شما در فصل سوم شوالیه خون آشام چه اتفاقاتی می فته؟) بذارم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه - abaneh - 2016/01/25 08:39 PM

(2016/01/25 08:09 PM)kanamh and yuki نوشته شده توسط:  من می تونم یک تاپیک در مورد (به نظر شما در فصل سوم شوالیه خون آشام چه اتفاقاتی می فته؟) بذارم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سلام آره میتونید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه - yuki14 - 2016/01/25 10:03 PM

ببخشید من برای تاپیک دوم خودم(گالری فصل سوم شوالیه خون آشام اجازه نگرفتم دیگه تکرار نمی شهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه - Reza.Angemon - 2016/01/25 10:05 PM

سلام من می تونم ی تاپیک با موضوع (اگه کوریکارا رو داشتید چیکار می کردید؟) بزنم؟

RE: هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه - yuki14 - 2016/01/25 10:17 PM

سلام می تونم یک تاپیک در مورد ( گالری وصفحات مانگا شوالیه خون آشام) بزنم؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: هماهنگی جهت زدن تاپیک در بخش عمومی انیمه - abaneh - 2016/01/25 10:31 PM

(2016/01/25 10:03 PM)kanamh and yuki نوشته شده توسط:  ببخشید من برای تاپیک دوم خودم(گالری فصل سوم شوالیه خون آشام اجازه نگرفتم دیگه تکرار نمی شهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اشکالی نداره ولی تو این بخش تاپیک عکس نباید بزنی .
تو بخش گالری عکس های انیمه ای بزن .
http://www.animpark.net/forum-11.html
(2016/01/25 10:05 PM)Reza.Angemon نوشته شده توسط:  سلام من می تونم ی تاپیک با موضوع (اگه کوریکارا رو داشتید چیکار می کردید؟) بزنم؟
سلام کوریکارا چیه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه