پارک انیمه
ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+--- موضوع: ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special (/thread-2328.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special - farshad - 2012/02/01 06:22 PM

اينو هم وقت نكردم ادامه بدم اما باز اگه وقت خالي پيدا كردم اينو هم درست ميكنم .

RE: ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special - farshad - 2012/07/28 06:10 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبا عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان گلم . امروز هم ويژه برنامه داريم كه در پست بعدي بهش اشاره خواهم كرد . لطفا دانلود كنيد و نظرتونو بگيد . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special - farshad - 2012/07/28 06:15 PM

Note

[attachment=14892]

با عرض سلام مجدد خدمت همه دوستان پارك انيمه ، به مناسب تولد يوئيچي تاكاهاشي يه ويژه نامه آماده كردم كه داخل اين سايت قبلا نذاشته بودمش ولي امروز براي شما قرارش ميدم . در اين ويژه نامه شما ميتونيد به اين مجموعه بطور كامل آشنا بشيد و نظر خودتونو اعلام كنيد . فايلها در چند فقره پيوست در همين پست بصورت pdf/zip قرار خواهد گرفت .
مقاله معرفي چپتر اول
مقاله معرفي چپتر دوم
مقاله معرفي چپتر سوم
مقاله معرفي چپتر چهارم
مقاله معرفي چپتر آخر

RE: ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special - POKER FACE - 2012/07/28 07:48 PM

ممنون فرشاد
خسته نباشی
یه نگا کردم ولی نخوندمش بعدا میخونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special - ling xiaoyu - 2012/07/28 10:00 PM

'گرفتمش تا بخونمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان حس سوباسا نیس اما بچه ها اینقدر تعریف کردن وسوسه شدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا میام بعد که خوندم نظر میذارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special - farshad - 2012/07/28 10:04 PM

مرسي ايول بابا ... دمتون گرم بخونين نظر بزارين ... راستي مجلات طنز درست كردم . برنامه 90 ! كافيه برين بخش سوباسا تاپيك تو موضوعات غير مهم با اسم برنامه 90 فوتباليستاست ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special - farshad - 2012/08/04 02:26 PM

يه سوال ؟ كسي مقاله رو ديد ؟ كسي ديگه نظري نداره ؟ اين يه سري مقالست در مورد كل اطلاعات مجموعه ي انيمه . هر كي ميخواد آشنا شه اين پست 13 رو بخونه .

RE: ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special - footballpc1388 - 2012/08/28 11:17 AM

خیلی خوب بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special - farshad - 2012/10/22 01:36 AM

Document

با سلام خدمت دوستان هفته نامه سوباسايي دوباره راه افتاد . هر هفته برسم اماده ميكنم . اين شماره از مجله رو حتما مطاله كنيد . روند كار به همين صورت خواهد بود ...
[attachment=17776]

پ . ان : تو اين فايل نام كاربري دوستمون هورخش رو اشتباه نوشته بودم اينجا تصحيحش ميكنم :
Kurama مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ويژه برنامه فوتباليستها Captain Tsubasa Special - ramin 99 - 2012/10/22 02:13 AM

هفته نامه خیلی خوبی شده از فرشاد عزیز تشکر میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از دوستان خواهش میکنم حتما هفته نامه رو بخونن نظروشونو بگن