پارک انیمه
اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: هایکیو- Haikyuu (/forum-369.html)
+--- موضوع: اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ (/thread-28374.html)

صفحه‌ها: 1 2

اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ - azura - 2017/05/01 10:18 PM

سوال مشکلیه برای خودمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
اما پشتکار و انگیزه هیناتا یاد پشتکار و انگیزه خودم تو دانلود کردن انیمه و تو ورزش میندازهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifمخصوصا اگه ورزش فوتبال و والیبال باشههههههههتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
میخوام هیناتا شویو باشمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ - Hyori Ackerman - 2017/05/02 06:41 PM

دوست داشتم جای سوکی باشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچون تو فصل سوم نقش مهمی پیدا می کنه و متحول میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ - Boruto - 2017/05/13 02:58 PM

منم دوست داشتم جای هیناتا باشم چون پشتکار خوبی داره و تلاش زیادی میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ - X Phoenix X - 2017/05/15 03:05 PM

کاگیاما رو ترجیح میدم
چون غرور داشت!
شکست!
و دوباره خودشو ساخت!
اما بازهم به غرورش برمیگرده!
اینکه آدم کاملی نیست باعث میشه بخوام جاش باشم مثل خودم

RE: اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ - تینا ازارو - 2017/05/15 04:12 PM

خودم شبیه کاگی یاما هستم یه عجیب غریب  ​دوس داشتم جای هیناتا باشم بانمک بااراده وتلاش و پشتکار زیاد 

RE: اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ - Black butler - 2017/08/07 01:48 AM

دوست داشتم جای هیناتا یا کاگیاما باشم و خیلیییی جای پیشرفت داشته باشممم

RE: اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ - Dazai.B - 2017/10/21 07:31 PM

یا هیناتا یا نیشینویا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا بیشتر نیشینویا اخلاق و رفتارشو دوس دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ - Soul Killer - 2018/09/08 06:28 PM

خب میخواستم جای کاگیاما باشم چون قدرتمنده

RE: اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ - Mi Hi - 2018/09/08 07:49 PM

هرکدوم،فرق نداره...فقط وجود داشته باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ - Franky - 2018/09/08 09:48 PM

هیناتا .............