پارک انیمه
کدوم یکی از بچه های کلاس A ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+--- موضوع: کدوم یکی از بچه های کلاس A ؟ (/thread-29735.html)

کدوم یکی از بچه های کلاس A ؟ - shizuko yagami - 2018/08/10 03:01 PM

کدوم یکی از بچه های کلاس آیزاوا سنسه رو دوست دارید؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(نظرسنجی بین 15 نفره چون بیشتر از این نمیشه,برای همین مجبور شدم سه نفر رو حذف کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
(درضمن,نظر سنجی جوریه که میتونید چند تا انتخاب کنید ولی لطفا نهایتا 3 نفر انتخاب کنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

پ.ن:پست هم بزارید و به نظر سنجی اکتفا نکنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از بچه های کلاس A ؟ - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2018/09/10 01:53 PM

من اول باکوگو رو دوست دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد هم تودوروکی،کیریشیما،و توکویامیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از بچه های کلاس A ؟ - Hal7283 - 2019/12/24 11:40 AM

به ترتیب
تودوروکیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باکوگومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میدوریامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کیریشیمامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اخری هم ایدامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از بچه های کلاس A ؟ - X Phoenix X - 2019/12/24 11:44 AM

من....
چیز...
تودوروکی، باکوگو و توکویامیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی خوشم میاد شخصیت اصلی مد نظرم نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از بچه های کلاس A ؟ - Hal7283 - 2019/12/24 11:54 AM

(2019/12/24 11:44 AM)X Phoenix X نوشته شده توسط:  من....
چیز...
تودوروکی، باکوگو و توکویامیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی خوشم میاد شخصیت اصلی مد نظرم نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شخصیت اصلی زیاد تو دل برو نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من فقط اخلاقش رو دوست داشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه که جدیدا عوض شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم یکی از بچه های کلاس A ؟ - آتیش پاره - 2021/01/03 09:58 PM

باکوگو........مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه