پارک انیمه
معرفی انیمه های اسپرت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: معرفی انیمه های اسپرت (/thread-698.html)

معرفی انیمه های اسپرت - DEMOLATION MAN - 2010/12/09 10:27 PM

سلام.
از اونجایی که دیدم همه تو این فروم عاشق انیمه ی اسپرتن گفتم یه تابپک بزنم که توش انیمه های اسپرت رو معرفی کنیم.
هر کس هر انیمه ی جدیدی دید که جالب به نظر میومد بیاد اینجا معرفیش کنه.

RE: معرفی انیمه های اسپرت - farshad - 2010/12/09 10:48 PM

البته اسپرت كه تو مشاوره برای ديدن من يه چندتايي معرفي كردم ولي خب بازم دقيق تر اگه بهش نگاه كنيم شايد بشه يه كلكشن عالي رو تحقيق و معرفي كرد تا همه آشنا بشن ...
البته عكس هم بزاريد هر كي معرفيش ميكنه تا يه ماهيتي هم از اون در ما ايجاد بشه ...
اين تاپيك خوبه ...
من خودم دنبال يه چيز خاص هستم كه اسمشو يادم رفته وقتي اسمشو پيدا كردم معرفيش ميكنم ... نقش اولشم يه دختره ...

RE: معرفی انیمه های اسپرت - DEMOLATION MAN - 2010/12/09 11:03 PM

انیمه ی Baki the Grappler
سبک ها : شونن - اسپرت
24 اپیزود.
هر اپیزود 25 دقیقه.
درجه سنی : 13 سال به بالا
باکی هاما یه جنگجوی جوانه که ارزو می کنه بتونه جا پای پدرش بزاره و تبدیل به قوی ترین جنگجوی دنیا بشه.به همین خاطر خستگی نا پذیر تمرین میکنه تا بتونه به هدفش برسه.
مبارزه های بسیاری رو به رویباکی هست تا بتونه به خواستش برسه و بتونه لقب ((پادشاه)) رو از پدرش بگیره.
ترجمه شده از www.*****
پیشنهاد شخصی : این انیمه هم موضوعش جالبه.هم تعداد اپیزوداش زیاد نیست.پیشنهاد من به اسپرت باز ها اینه که از دستش ندن.خودم به احتمال زیادش روع میکنم به دیدنش.چون واقعا ارزششو داره.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های اسپرت - DEMOLATION MAN - 2010/12/10 07:47 PM

خب.
بقیه نظری ندارن؟

RE: معرفی انیمه های اسپرت - farshad - 2010/12/10 10:27 PM

فكنم street fighter VII قشنگتر باشه ... من سريالشو ديدم از تو كانال مانگا خيلي موضوعش رو خوشم اومد ... مخصوصا تكنيك هادوكن كه ريو اجراش ميكرد ...

RE: معرفی انیمه های اسپرت - !Web Prince - 2011/01/02 09:30 PM

خب سوباسا رو که همه میشناسن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاپتا رو که قبلاً توضیح دادم
انیمۀ Major S5 هم در مورد بیس باله؛
بعد از پایان فصل بازی بیس بال، گورو به ژاپن برمیگرده و اونجا از توشی میفهمه که یه جام جهانی بیس بال قراره که سال دیگه توی آمریکا برگزار بشه...
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منبع: سایت مای انیمه لیست

RE: معرفی انیمه های اسپرت - farshad - 2011/01/03 12:26 AM

اون واليباله كه دختره مو قرمزه توشه مربيشم يه پسر خوشتيپ جوونه اونو يكي پيدا كنه . فكنم اسم دختره مي مي بود .

RE: معرفی انیمه های اسپرت - samiko - 2015/06/10 12:59 PM

پرنس اف تنیس انیمه ی خیلی قشنگیه عالیییتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: معرفی انیمه های اسپرت - missA - 2015/09/22 11:16 AM

(2011/01/03 12:26 AM)'farshad' نوشته شده توسط:  اون واليباله كه دختره مو قرمزه توشه مربيشم يه پسر خوشتيپ جوونه اونو يكي پيدا كنه . فكنم اسم دختره مي مي بود .

اسم این انیمه ای که گفتی چیه؟

بسکتبال کوروکو هم خیلی قشنگه.البته فکر کنم لازم نباشه معرفیش کنم.احتمالا همتون دیدینش.

RE: معرفی انیمه های اسپرت - Black butler - 2017/09/06 04:13 PM

فقط هاکیو و بسکتبال کوروکو و فری