پارک انیمه
تايپك طرفداران رتسوسيبا(انيمه برندگان كوچك) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: تايپك طرفداران رتسوسيبا(انيمه برندگان كوچك) (/thread-9709.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

تايپك طرفداران رتسوسيبا(انيمه برندگان كوچك) - X Phoenix X - 2013/09/06 06:04 PM

سلام اينجاتايپك طرفداران مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهرتسوسيبامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمههستش كساني كه اينودوست دارن ميتونن بيان اينجا
من خودم عاشقش هستممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خوب زودباشين رتسومنتظرتونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تايپك طرفداران رتسوسيبا(درانيمه برندگان كوچك) - hadiseh - 2013/09/06 08:04 PM

عاشقشم عشق دوممهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عکس تکی ازش ندارم

RE: تايپك طرفداران رتسوسيبا(درانيمه برندگان كوچك) - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/09/06 08:05 PM

اره افرین ......
پسر خوبیه....منم طرفدارشم.....
حداقل از داداشش عاقل ترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تايپك طرفداران رتسوسيبا(درانيمه برندگان كوچك) - X Phoenix X - 2013/09/06 08:16 PM

اره منم عكس تكي به زورازش پيداكردم
چون شخصيت اصلي ريكوئه

RE: تايپك طرفداران رتسوسيبا(درانيمه برندگان كوچك) - hadiseh - 2013/09/06 08:25 PM

اینم یه عالمه عکس دیگه از عشق دومممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه گشتم پیدا کردم ببخشید که کوچیکنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)
محتوای مخفی (Click to View)

RE: تايپك طرفداران رتسوسيبا(درانيمه برندگان كوچك) - ♥Jun Misugi♥ - 2013/09/07 08:22 AM

هم خوشگله
هم با جذبه
هم عاقل
دیگه چی میخواین؟؟
منم خیلی دوستش دارم
مهم تر از همه قرمزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تايپك طرفداران رتسوسيبا(انيمه برندگان كوچك) - hadiseh - 2013/09/10 02:39 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خداییش خیلی عاقلهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه عاشق منطقشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چیزی که باعث شد با پارک انیمه آشنا بشم و توش عضو بشم رتسو بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه در واقع چون عاشق رتسو شده بودم باور نمیکردم که انیمه برندگان کوچک تموم شده و به خاطر دانلود کردن انیمه اومدم اینجا عضو شدم و از اینجا خوشم اومد و توش موندممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تايپك طرفداران رتسوسيبا(انيمه برندگان كوچك) - Grimmjow Jeagerjaques - 2013/09/10 02:50 PM

خوب خوشم میاد ازش البته .....

RE: تايپك طرفداران رتسوسيبا(انيمه برندگان كوچك) - X Phoenix X - 2013/09/10 03:41 PM

منم به خاطررتسواينجاعضوشدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستش وقتي انيمه تموم شدكلي گريه كردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ميمردن پنجاه شصت قسمت ديگه ميساختنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تايپك طرفداران رتسوسيبا(انيمه برندگان كوچك) - genzo waka baiashi - 2013/09/17 10:22 AM

رتسو و ریکومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رتسو و اشمیت بهترین شخصیتهای برندگان کوچکند

رتسو به دلیل اخلاق و هوش زیاد تونسته طرفداران زیادی پیدا کنه
ریکو به دلیل سوعت طرفدارای داره اما هوش و اخلاق مهم تره

هرکی به توپ دست بزنه
داوره نیشش میزنه
نخود نخود
هرکی تمرین کند
باتوپ خود!

!Anime

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه