زمان کنونی: 2024/05/15, 11:43 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/15, 11:43 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima

نویسنده پیام
amirmohammad
Recluse gnostic

ارسال: #10
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima
(2015/09/14 02:06 PM)Merida نوشته شده توسط:  سوباسا که تخیلی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه رشادت و سخت کوشی و اینا خیلی منطقی تر توی کوروکو یا هایکیو نشون دادن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

از بلیچ خوشم نیومد ( یکم باید بیشتر فضاشو توضیح بدین الان انتظار دارین من با این چیزا بلیچ ببینم ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

ولی این اسپید گرفر انگار تو جامعه است اتفاقاش  یه نگاه بهش میندازم
درضمن شما در جلوی  ابانه می گین دل نازک مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه  شما این اکامه گا کیل یا هانتر و دیدین چطوری می میرن؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون که هیچی والا من هر کی می بینم میاد اینجا ( 90 % دختر) همه عشق خشونت و حمله به تایتان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی مرگ ها بلیچ بدتره؟
بعدشم شما از کجا امار میدین می گین خانوما دراپ کردن !!! منبع مستند بیارین برام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلن نمی خوام بحث و خانوم و اقا کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و اینکه می دونم بلیچ از یه ارکی به بعد افت کرد و ضعیف شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

والا من نقد های توکیو غول و دیدم اینقدر کوبوندنش گفتم برم مانگاشو بخونم ( ابانه میدونه سرعت من چطوریه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

راستی چرا یه انیمه مثل توکیو غول هایپ میشه اینقدر؟ یا مثلا ارسلان ( من ندیدم )؟ یا حتی کلاس ترور ( هنوزم نفمیدم چی داره ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

مگه فضای کوروکو چجوریه که فضای بلیچ رو نپسندیدید؟:/
شما کافیه آهنگ بلیچ رو گوش بدید تا فصل بعد زمستان با برف برگردیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من؟جرات؟من که سابقه جراتم خرابه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منظورم از کشتن خشونت نیست. وقتی تمام شخصیت هایی که چند سال باهاشون خاطره داشتین توی هرچپتر پرپر میشن دراپ که سهله با سر میرید توی دیوار مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ببینید وقتی یک انیمه هایپ میشه باید رنج سنی بیننده ها رو ببینید
من یک بار توی یک گروهی که درباره توکیو غول صحبت میکردن دعوت شدم
دیدم رنج سنی طرفدارها 15 هستش و کسانی که بالای 20 بودن همه منتقد بودن

باید دید هایپ شدن یک انیمه در چه زمینه ایه بعد تصمیم گرفت

2015/09/14 02:46 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima - amirmohammad - 2015/09/14 02:46 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations Icchi 1,413 263,893 2023/04/03 02:14 PM
آخرین ارسال: Mr10000A
zجدید کدوم سکانس انیمه یا مانگا از خنده مردید!! 2rsa 31 5,384 2021/07/27 09:37 AM
آخرین ارسال: mahsa 115
  ANIME vs MARVEL _ DC MS OTAKU 3 1,025 2021/01/05 06:22 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  anime music ciel 5 1,571 2021/01/03 08:48 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  My Anime List Rahgot 8 1,957 2020/01/02 01:57 AM
آخرین ارسال: هیکاری

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان