زمان کنونی: 2024/05/15, 05:07 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/15, 05:07 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #11
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima
من کشته مرده این همه شرکت کننده هام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

برای تنوع برای اینکه بقیه هم شرکت کنن بیاین یه خاطره از بلیچ دیدن / یا مانگا خوندنت ( می خواین مانگا باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هرجور دوست دارین بگین بقیه هم بیان .. اخه فک کنم خجالت می کشن نمیان داخل بفرمایین تو دم در بده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ............. می خواین هم سر همین موضوع هایپ شدن بعضی از انیمه ها قبل اومدنشون ( نمونه اش ترافورمارز که مانگای خوبی داره کارش هم بزرگساله به خاطر مرگ و میرهاش ولی انیمه ش داغون ) خیلی هایپ میشن .. بعضی ها وقتی میان خیلی هایپ میشن...
یا مثلا پریزون اسکول چه سر و صدایی کرده بود!!! این بحث کنیم؟؟؟؟ یه چی بگیم بحث دونفره نباشه .. فکر کنم خاطره خوب باشه برای شروعمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
------------------------------------------

شما چه گیری می دین به کوروکو ... گفتم که کوروکو بسکت برای من یه جایگاه ویژه داره .. چرا شما درارارا باکانو استین گین ارگو کارهای برش زندگی مثل نان نان بیوری یا مثلا همین سایکو پس و این قبیل انیمه ها رو نمی بیننین که می بینم... یا مثلا انیمه ای مثل دروغ تو در اپریل انوهانا الفن لاید  هانی اند کلاور و...
من با سوپر پاور مشکل دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برای همین یه انیمه مثه هانتر که خیلی ها لذت می برن ازش یا انیمه های ادونچر نمی تونم ارتباط برقرار کنم

..............

بعضی از انیمه ها رو به خاطر هیروشی کامیا سان عزیزم می بینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمونه اش نوراگامی که از نظر من معمولی ولی همه پسنده

...
برای شنیدن اهنگ های بلیچ به نظرتون لازمه انیمه شو ببینم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این داستان بلیچ که اون بالا گفتین سو واته برای من .. فضای غیر واقعی داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..

2015/09/14 11:15 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima - Merida - 2015/09/14 11:15 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations Icchi 1,413 263,877 2023/04/03 02:14 PM
آخرین ارسال: Mr10000A
zجدید کدوم سکانس انیمه یا مانگا از خنده مردید!! 2rsa 31 5,384 2021/07/27 09:37 AM
آخرین ارسال: mahsa 115
  ANIME vs MARVEL _ DC MS OTAKU 3 1,025 2021/01/05 06:22 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  anime music ciel 5 1,570 2021/01/03 08:48 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  My Anime List Rahgot 8 1,957 2020/01/02 01:57 AM
آخرین ارسال: هیکاری

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان