زمان کنونی: 2024/05/15, 01:06 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/15, 01:06 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #40
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima
(2015/09/15 12:31 AM)'koti' نوشته شده توسط:  بلیچ.هانتر. کوروکو.فریتیل.ناروتو.وان پیس و...... با دیدنشون جی به دست اوردیم؟؟؟؟ جی رو از دست دادیم. به نظرتون بهتر نیست به جای بحث های بیهوده والبته هیجانی که مثلا ایچیکو جیکار میکنه و جه قدر از فلان انیمه بهتره یه خرده واقع بین باشیم. مانه تهیه کننده بلیچیم و نه صدامون بهشون میرسه که اقا دارین ابروی چند ساله بلیچ رو میبرین با این فیلمنامه ی ناپختتون .حالا وقتتون گذاشتین .الان نصف شبه. میتونستم بخوابم یا کتاب اجتماعی بخونم ولی اینجام و دارم انیمه دان میکنم. حالا که دارم عمرم رو تلف میکنم بهتر نیست از یه جیز واقعی حرف بزنیم یه جیز هایی که نویسنده میخواد بهمون بفهمونه ولی ما حالیمون نیست. گیر میدیم به یه چیز سطحی انیمه تا اخرش پیش میریم.شاید بهتره از هدف انیمه ها بگیم ازمعنی اهنگاشون بگیم شاید بگین مسخره است ولی نیست .......امید وارم دلخووور نشین فقط میخواستم با دلیل پیشنهاد کنم تو بهرهی هر انیمه بریدو انیمه ای که پونزده ساله داره ساخته میشه حتما حرفی برای گفتن داره.......

سلام دوست عزیز خوش اومدین ^^ درسته شما می گین ما بیایم بحث کنیم که از هر انیمه ای چه نتیجه ای گرفتیم و... منم موافقم ایشالا سر این مباحث هم بحث می کنیم من فعلا هدف م اینکه همه دوستان و با همه سلایق اینجا دور هم جمع کنم تا کم کم بحث کردن در کنار هم و یاد بگیریم و انتقاد پذیریمون هم ببریم بالا

در مورد انیمه ای مه 15 ساله داره ساخته میشه .. یه بحثی هست به اسم فروش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه انیمه مثل آنوهانا 11 قسمت هست و همه حرفش و توی اون 11 قسمت با یه فیلم نامه قوی پشتش می زنه .. هدفش هم فقط نوشتن و نوشتن و... نبوده .. چرا ناروتو اینقدر فیلر داره؟ چیزی جز درامد پشتشه؟ یعنی نمی تونستن برای هانتر فیلر بزنن؟

(2015/09/15 09:05 AM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  ببینید هر کسی اینجا با یه هدفی اومده و داره فعالیت میکنه....
ما اینجا اصلا بحث بیهوده ای نداریم!هدف از زدن این تاپیکا اصلا بحث کردنه و تحلیل اون چیزی که مد نظره!!
اینکه شما در طول روز داری چی کار می کنی به خودتون و انتخابتون بستگی داره!!
اگه از نظر شما انیمه دیدن،مانگا خوندن و بحث درموردشون بیهودس می تونید وقتتون رو صرف یه کار دیگه ای که بهش بیشتر علاقه دارین بکنید!^^
ما اینجا هیچ وقت وقتمون رو تلف نکردیم و هیچ وقتم نخواهیم کرد!
اینجا انجمنیه که ما سعی میکنیم معلوما طرفدارای این مباحث رو بالا ببریم و من فکر می کنم کاری که اینجا همه دارن انجام میدن نهایتا به همین ختم میشه!!
درضمن اینجا همه نوع کاربر با سلایق و شرایط متفاوت داریم اما همه برای یه چیز اینجا جمع شدیم...
شمه بهتره دیدگاه خودتو تغییر بدی و سطحی با موضوع برخورد نکنی^___^
البته ممنون از انتقادتون^^

عزیزم آرومتر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اینطوری فراری میدی که مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2015/09/15 12:47 PM)'amirmohammad' نوشته شده توسط:  
' نوشته شده توسط: '
مسئول این کافه کجاست؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifکل علایق من به باد فنا رفتتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
من و بدون دفاع از بلیچ هرگزتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

ناروتو رو دوست دارم ولی خدایی این همبستگی که در بلیچ وجود داشت رو بخوایم با ناروتو مقایسه کنیم
200 قسمت اول ناروتو حرفی برای گفتن نداره و آخرشم که شبیه فیلم هندی ها تموم میشه(کسانی که مانگاش رو خوندن حرفمو درک میکننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

درمورد فول متال هم بیایم واقع بین باشیم اگه فول متال رو میخواستن به جای شصد.300 قسمت بسازن که اونم نابود میشد
در کل من به عنوان یک مانگا خون از بلیچ تا پای خون دفاع میکنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

هانتر ببینم؟مگه هانتر کمدی نیست؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
من با انیمه های کمدی حال نمیکنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

مسئول کافه اینجاست تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

وای هانتر کمدیه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وایییییییییییییییییییییییییییییییییی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خدایا به من صبر بده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا نه که  ناروتو و بلیچ و سوباسا کمدی ندارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعدشم مگه کمدی بده؟ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif
بعدشم حرف من نیس که می گن بلیچ توی مانگا ضعیف شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شما هم قبول کنید این اصلا ربطی به مرگ نداره
مگه مردن جزو طبیعت بشر نیس؟ شاید داستان خیلی سطحی و ابکی داره پیش میره نویسنده نمی دونه با شخصیت ها چی کار کنه یکی یکی داره  محوشون می کنه
( در ضمن این فقط یه برداشته از روند برخورد مانگا خون ها بلیچ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ...

2015/09/15 01:49 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima - Merida - 2015/09/15 01:49 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations Icchi 1,413 263,893 2023/04/03 02:14 PM
آخرین ارسال: Mr10000A
zجدید کدوم سکانس انیمه یا مانگا از خنده مردید!! 2rsa 31 5,384 2021/07/27 09:37 AM
آخرین ارسال: mahsa 115
  ANIME vs MARVEL _ DC MS OTAKU 3 1,025 2021/01/05 06:22 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  anime music ciel 5 1,572 2021/01/03 08:48 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  My Anime List Rahgot 8 1,957 2020/01/02 01:57 AM
آخرین ارسال: هیکاری

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان