زمان کنونی: 2024/05/15, 05:45 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/15, 05:45 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #49
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima
رضا یواش تر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه صندلی داغ که نیس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پیشنهاد دادم یکی یکی درموردشون بحث کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: علتش مردم آزاری بود برای اینکه داستان رو جلو جلو بفهمم و برای دوستان تعریف کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چه کار بسیار پسندیده ای ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بنده های خدا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

................................................................................​ ​.....................................................
نقل قول: یک قهوه تلخ بدون شیر لطفامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینجا وای فای هم دارین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس شما چطوری به اینترنت وصل شدین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

-------------------------------
چی شد حالا من مانگا خوندم
یه روزی شکوفه ای بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دوست عزیز من مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه گفت مری بیا هایکیو ترجمه کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و اینطوری شد که ما شروع کردیم به مانگا خوندن
بعد هم مانگای کوروکو بعد هم میترا اومد پارک گفت مری دی گری من ببین فلان از شانس من مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این ادامه شو نساختن که هیچ مجبور شدیم مانگاشو بخونین
حالا بعدش چی مگه این هوشینو دل به نوشتن میده؟؟؟؟؟؟؟؟/ نه ما رو گذاشته سرکار مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعدشم که اومدیم برسرک و کلیمور ببینیم که گفتن اقا نبین مانگا و انیمه فرق داره مانگا بخون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ها این وسط از الفن لاید هم بگم مجبور شدیم بریم اخرش مانگا شو بخونیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الانم برای اینکه حوصله ندارم صبر کنم میرم مانگا رو می خونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و اینکه دیگه حرصم میدن انیمه ها رو خلاصه می کننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی بازم انیمه رو می بینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در کل اگه مانگا ها کتاب بودن یا در کل کاغذی در دسترس بودن می خوندممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
( اگه این مانگا ها کتاب بودن یا نسخه کاغذی چی میشد اخه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه سخته پای نت سخته هی هی یه لیوان آب مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

...............
یه خاطر دیگه این وسط بگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

هنوز نفهمیدم کجا دث نوت و اسپویل کردم که شکوفه خونده و به خون من سر این قضیه تشنه است مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستی شما ها تا کی انیمه می بینین یا مانگا می خونین؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/09/15 11:51 PM، توسط Merida.)
2015/09/15 11:44 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima - Merida - 2015/09/15 11:44 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations Icchi 1,413 263,899 2023/04/03 02:14 PM
آخرین ارسال: Mr10000A
zجدید کدوم سکانس انیمه یا مانگا از خنده مردید!! 2rsa 31 5,384 2021/07/27 09:37 AM
آخرین ارسال: mahsa 115
  ANIME vs MARVEL _ DC MS OTAKU 3 1,025 2021/01/05 06:22 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  anime music ciel 5 1,572 2021/01/03 08:48 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  My Anime List Rahgot 8 1,957 2020/01/02 01:57 AM
آخرین ارسال: هیکاری

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان