زمان کنونی: 2024/05/15, 12:52 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/15, 12:52 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima

نویسنده پیام
shining dream
مینا ناکامای لوفی ルフィの仲間のミナ

اعتبار: 1152.0
ارسال: #84
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima
نظرمن درباره مانگا و انیمه بلیچ :

مانگا شروع جالبی داشت فضا جدید میزد داستان هیجانی بود روکیا و ایچیگو قهرمانان این مانگا شخصیت های خاص و جالبی داشتن و هردو گذشته ایی مرموز رو داشتن که همراه با داستان جالب میشد روکیا که یک شینیگامی هست و پسری با قدرت عجیب که معلوم نبود منبا این قدرت چیه و این پسر چرا دارتش طراحی اوایل زیاد عالی نبود که به مرور زمان بهتر شد و شخصیت های دیگر اضافه مشن و یه استوکر زشت احمق @#$ اینوئه مانگا عالی پیش میرفت ولی نمیدونم چرا چرا چرا این استدیو اینجوریه که بازم اینجا رو مثل ناروتو میخواد بکنه (استدیو ناروتو و بلیچ یکیه)
الان که اخیرا مانگا زده به جاده خاکی تازگی چند چپتره مبارزه یه دسته و چپتر جدید زده نمو با دسته تیکه تیکه شده یا اینکه مرگ ها و یا زامبی شدن ها و یا کمتر نشوندادن هیروئن روکیا و یا کم بودن ایچیگو و نشون دادن اون استوکر زشت احمق@#$#$ نمیدونم مانگا کا میخواد داستان روبه کجا بکشونه و ایا میخواد مثل
کیشی مانی  پایانمانگاش روبا پول میفروشه ؟!؟!؟!؟

شخصیت ها:
ایچیگو :پسری خشن در ظاهر قلب ارام ومهربان و البته زیاد درگیر دعوا میشه که اکثرا برای افاع از بقیه هست ایچیگو هم سختی و هم ناراحتی وهم خوشحالی رو به خوبی درک میکنه و عاشق خانوادشه و همیشه میخواد از خانوادش محافظت کنه و بعد به لطف روکیا قدرتش بیدار میشه ومیتونه بخوبی انجامش بده ایچیگو احساس عمیقی به روکیا داره (ایچیروکی تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif) که در جای جای مانگا و انیمه مشخصه او ار روکیا روحیه مبارزه و زندگی رو میگیره ولی من میترسم این استدیو  اون استوکر رو بهش بچسبونه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

روکیا : شینیگامی زیبا که دارای زیباترین زنپکتو و زیباترین بانکای تمام سول سسایتی هست شخصیتی که تمام سعیشومیکنه برای قوی شدن و به ایچیگو خیلی کمک کرد که بتونه از خانوادش حمایت کنه حتی تا قربانی شدن خودش و تا اخر به ایچیگو اعتماد داره البته روکیا به ایچیگو احساس عمیقی داره (ایچیروکیتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif)

شخصیت های سول سوسایتی:
جی جی خیلی شخصلت باحالی داره و وقتی با ریوجین جاکا مبارزه میکنه محشره . کاپیتانها باحال بوده شخصیت های جالبی داشتن
بقیه افراد خوب بوده ولی تو ارک ایزن اون دختره زیر دستش رو اعصاب بود

شخصیت های کوینشی:
که اوایل بهشون میگفتن منقرض شده ولی بعد شدن بلای جون سول سسایتی .ولی این کوینشی ها رومثل عقده ایی ها نشون میدن

بقیه افراد با قدرت خاص:
بغیر از یکی دوتاشون بقیشون بدرد نخور و الکی بودن

انیمه:
انمیه شروع خوبی داشت اهنگ های اوپنینگ و اندینگ خوب بغیر از بعضی هاشون که اون استوکر زشت ً@#$#$# توش تم بوده
ولی انیمه خیلی تغییر توش داده شده تا اون استوکر زشت احمق حال بهم زن @$%&$#$ رو نشون بده اولکیر بیچاره برا این اشغال مرد چه تغییر هایی تو انیمه داده نشده تا این اینوئه#%^%%$### تو چشم باشه  ارزوی دیدن مرگش رو دارمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif
و حتی ارک هایی به انیمه اضافه شده که اصلا تو مانگا نبوده فک کنم 5 یا 6 تا ارک الکی که تو مانگا نبود شد سیلور مون دومی که انیمه 100% بیشتر از مانگا هست
من اون اندینگ اخری رو خیلی دوست دارم وقتی ایچیگو خیلی ناراحت و افسرده هست و دنیاش سیاه و تاره یدفعه روکیا با یه لبخند پیداش میشه و دنیای ایچیگو روشن میشه اهنگ خیلی باحالی هم داشت بدیش اینه که اون استوکر زشت احمق @#$%^&*$@#@  هم توش هست تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

Aparat Movie

و تو انیمه این تیکه رو  دوست دارم

Aparat Movie

اینجا هم دوبلر ایچیگومیگه روکیا دوستت دارم تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
Aparat Movie

سوالی بود در خدمتیم  ^-^

2015/09/17 01:25 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima - shining dream - 2015/09/17 01:25 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations Icchi 1,413 263,893 2023/04/03 02:14 PM
آخرین ارسال: Mr10000A
zجدید کدوم سکانس انیمه یا مانگا از خنده مردید!! 2rsa 31 5,384 2021/07/27 09:37 AM
آخرین ارسال: mahsa 115
  ANIME vs MARVEL _ DC MS OTAKU 3 1,025 2021/01/05 06:22 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  anime music ciel 5 1,572 2021/01/03 08:48 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  My Anime List Rahgot 8 1,957 2020/01/02 01:57 AM
آخرین ارسال: هیکاری

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان