زمان کنونی: 2024/05/15, 09:31 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/15, 09:31 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima

نویسنده پیام
negar9
سوپر هویج فوق گیج:/

اعتبار: 263.0
ارسال: #104
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima
(2015/10/26 11:45 PM)aiso نوشته شده توسط:  
(2015/10/26 11:35 PM)ADP نوشته شده توسط:  
(2015/10/26 11:05 PM)aiso نوشته شده توسط:  
(2015/10/26 10:54 PM)ADP نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید پا برهنه میدوم بین صحبت بزرگان مترجم!
ببینید من یک نظر دیگه دارم.
اغلب انیمه هایی که ما داریم میبینیم دارن از مانگای خودشون اقتباس میشن.
منظورم اینه که اگر بتونیم انیمه رو خیلی بهتر از اینی که هست جا بنداریم، دوستان ناخود آگاه میرن سمت مانگا. چون دوست دارن بدونن بیس داستان چیه. چون میخوان یه پز داشته باشن که بگن "آره! من مانگای فلان انیمه رو خوندم! بیا برات داستانشو تعریف کنم!"
دقیقا مثل عاشق سینمایی میمونه که فیلم های کمیک بوکی اونو سوق دادن به کمیک و الان شده کمیک خون حرفه ای ای که هر داستانی رو ازش بپرسید میدونه.
یا برعکس! مثل عاشق کمیک بوکی که وقتی میفهمه کمیکا میرن رو پرده میره سمت سینما و عاشق سینما میشه.
البته این به قول سرکار آیسو یه ایده خام بود! میشه گسترشش هم داد.

اضافه: دقیقا! نقد مانگا! صاف زدین تو خال!

اوه اوه آدم ذوق میکنه با جمله اولتونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب ببینید من نوعی نمیتونم برم زور کنم بگم شما این انیمه رو ببین! بعد من برات مانگاشو بگم تو برو بخون پز بده
همین الان ما انیمه بین نداریم ! یعنی به معنای کلمه "انیمه بین"! منم ده تا بیشتر انیمه دیدم ولی در سطحی مثل ابانه نیستم که بتونم نقد کنم یا مقایسه کنم
خب ما علاقه مند به انیمه داریم اینجا اگه دوست داشته باشن میرن نگاه میکنن اونم وقت بشه نشه که هیچ
دیگه مانگا رو کجای دلشون بزارن؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بستگی به علاقه طرف میره مانگا میخونه دوست داره بفهمه بقیه اشو یا دوست نداره بفهمه
میدونید 1 در 5 مثلا یکی بره بخونه اونم از رو کنجکاوی ادامه داستان رو با مانگا
و ناخودآگاه رفتن به سمت مانگا کلا خیلی کمه
شما هم انیمه دیدی رفتی ناخودآگاه سمت مانگا؟

به نظر من به جای هدر دادن انرژی و توانمندی تبلیغ و عوض کردن پایه وچیزی که جا افتاده چیزایی که میتونیم به بقیه یاد بدیم رو یاد بدیم کسی بخواد یاد میگیره کسی نخواست یاد نمیگیره

منم بلدم ایده بدم ولی هنر اینه که بگی چجوری اون ایده رو عملی کنی^-^

برای نقد هم اصلا دردسر نداره یه تاپیک میزنیم هرکی دوست داره میاد یه بخش از اون مانگا رو نقد میکنه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهآسان مطمئن بی دردسر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حقیقته دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ببینید اول از همه به مبحثی وجود داره. پارک انیمه هم داره رو مدار این بحث حرکت میکنه. اونم انیمه و مانگاست! (دوتا شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
من نمیگم بیاید ما هم مثل آبانه خانم عمل کنیم. چون عمرمون رو هم بذاریم شاید نتونیم به ایشون برسیم. ایشون یه علاقه خاصی دارن به انیمه و وقت هم میذارن.
دقیقا همینطوره. وقت کنن میبینن نکنن هم نمیبینن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب بحث اینجاست که اگر ما بتونیم انیمه رو خوب جا بندازیم، مانگا هم کم کم میاد وسط.
اگر شخصی واقعا علاقه مند بشه به انیمه، خیلی راحت میتونه سمت مانگای اون انیمه هم بره.
مثلا اگر شما مانگای نوراگامی رو به من بدید من رو هوا میخونمش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من خودم انیمه ندیدم که برم سمت مانگا. از سمت سینما با کمیک آشنا شدم، از کمیک هم با مانگا آشنا شدم، از اونجا هم با انیمه! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه داستان من دنباله داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما باید الان از تک تک افراد بخش کمیک بپرسید که از کجا به کمیک علاقه مند شدن.
خیلی کم پیش میاد مستقیم بوده باشه.
یه نفر از انیمیشن، یکی از سینما (من!)، یکی از کمیک استریپ های ترجمه شده تو مجلات و روزنامه ها، یکی از...
به خاطر همینه که دارم این حرفو میزنم. خودم اینطوری بودم و از این اشخاص هم زیاد دیدم.

عجبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه امیدوار شدیم به خودمون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب اون که بله کلا هرجا انبمه هست مانگا هم هست ولی نمیدونم چرا نقش کمرنگ داره
خب من دارم میگم چجوری جا بندازیم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه چیز که زیاد تبلیغ شه میگن خزه
نشه میگن بده
متوسط باشه میگن احتمالا بده احتمالا خوبه
بعد ما که نمیتونیم از مثلا 30 تا انیمه ی فصل هر 30 نا رو معرفی یا تبلیغ کنیم یا به قول شما جا بندازیم
بعد سلیقه ها هم متفاوته
من کوروکو نو بسکه دوست دارم مثلا از شاهزاده تنیس خوشم نمیاد
ژانر ها هم یکیه ها ! ولی داستان متفاوته
خب این داستان رو من نمیدونم کی دوست داره کی نداره
هرکی دانلود میکنه نگاه میکنه خوبه بده
احتمال دانلودش از 30 تا انیمه متوسطه
اصلا امکان داره من یه انیمه دوست داشته باشم بقیه دوست نداشته باشن
کلا ما نمیتونیم انرژی بزاریم برا جا انداختن یه انیمه در حالی که از اختلاف سلایق آگاهیم
هرگروه یه انیمه دوست داره
مثلا یه گروه ناروتو
یه گروه بلیچ
اونی که بلیچ دیده حتما حتما ناروتو نمیبینه
بعد خیلی ها هستن با مانگا مشکل دارن واقعا
الان همه عشق کلاس ترور بودن یه مدت همه هم گفتن جا افتاده کی دید؟ اخرش هم تبش خوابید کلا فراموش شد

من خودم از طریق انیمه ناروتو با مانگا آشنا شدم چون روند کند بود مانگاشو خوندم کامل تا انگویینگ بعد ادامه یافتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبعد متوجه شدم مزاجم با چیز متحرک سازگار نیست به مانگا بسنده کردم
حالا یکی از چیز ثابت خوشش نمیاد زور که نیست بره مانگا بخونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چرا یکی لطف نکنه و یه تاپیک نزنه که ژانرها رو نوشته باشه بعد روی هرکدوم کلیک کنیم انیمه هایی بیاد که اون ژانر رو داره؟فقط یه ادم با حوصله میخواد(سرکار خانوم ابانهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)مثل کلکسیون انیمه هایstadiu ghibli(درست نوشتم؟)این جوری کار کاربرا راحت تر میشه!
غیر از اون توی تاپیک معرفی ها هم بزنیم نوعش اورجیناله یا مانگا داره! اگه مانگا داشت بنویسیم میتونید برای این که زودتر پیش برید مانگاشو بخونید(دیگه فارسی یا انگلیسی پیدا کردنش مشکله اوناست!)

2015/10/26 11:57 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima - negar9 - 2015/10/26 11:57 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations Icchi 1,413 263,890 2023/04/03 02:14 PM
آخرین ارسال: Mr10000A
zجدید کدوم سکانس انیمه یا مانگا از خنده مردید!! 2rsa 31 5,384 2021/07/27 09:37 AM
آخرین ارسال: mahsa 115
  ANIME vs MARVEL _ DC MS OTAKU 3 1,025 2021/01/05 06:22 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  anime music ciel 5 1,571 2021/01/03 08:48 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  My Anime List Rahgot 8 1,957 2020/01/02 01:57 AM
آخرین ارسال: هیکاری

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان