زمان کنونی: 2024/05/04, 02:31 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/04, 02:31 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شدو قوی تر یا سونیک

نویسنده پیام
shadow the hedgehog
تازه وارد

*

اعتبار: 4.0
ارسال: #1
zخبر جدید شدو قوی تر یا سونیک
اگر کارتون مشهور ومحبوب سونیک ایکس را دیده باشید و یا بازی سونیک ادونجر راتجربه کرده باشید با شدو اشنایی کامل دارید!!!!!!رقابت هایی که بین شدو وسونیک اتفاق افتاده این موضوع را روشن کرده که هردو سرعتی برابر دارند!!!!!ولی من معتقد بودم که یکی از این دونفر سریع تر هستند، من در ابتدامی کردم سونیک سریع ترین است ولی بعد ها که با شدو اشنا شدم فهمیدم اشتباه می کنم!!!!!!!همین مو ضوع مرا به تحقیق کشاند که بفهم کدام سریع تریند پس بنا بر این به سایت های مختلفی سر زدم در بعضی از سایت ها نوشده بود:شدو سریع ترین است دربعضی دیگر نیز نوشته شده بوده:خیرم سونیک سریع تر است!!!در دیگر سایت ها نوشته بود:نچ نچ نچ نچ نچ نچ نچ سیلور سریع ترین است و... خلاصه بلاخره من توانستم با نوشتن ذهنیات و فرضیاتم ، نوشتن مطالب سایت ها و دیدن مطالب اصل سگا یک تحقیق در بیاورم!!!!(خخخییییییییلییییی مشکل بود حدود یک سال و نیم سر این پروژه کار کردم!!!!!!!)(نوشتن این جور چیزا اونم برای این که ادم بخواد واقعیت ها را بگه اصلا راحت نیست کلی مکافات داره اوه اوه اوه اوه اوه اوه اوه اوه اوه اوه اوه اوه اوه اوه!!!!!!!!!)

خیله خوب از شدو قبولللللللللللله از سونیک شروع می کنم:
سونیک می تونه گرد باد درست کنه شدو واسش اینهو فکر کردن به ماریاست!!!!!،سونیک قدرت سونیک بوم داره ولی شدو باید سر این یه کار بشینه سونیک و تماشا کنه!!!!! سونیک گرد میشه شدو هم همینطور و...

واما شدو:
شدو قدرت کیاس بیر داره ولی سونیک سر این یه کار باید بشینه افسوس بخوره!!!!!!!

ولی...:
همانطور که می دانید شدو قوی تر از سونیک است و این موضوع برای تمام طرفدارای سونیک روشن شده ولی شدو بر خلاف قدرتش اصلا و ابدا سرعت خوبی نداره وبه پای سونیکم نمیرسه !!!!! احتمالا با خودنون بگید چرند ،می دانم!!!!ولی سونیک همیشه با سرعت معمولیش با شدو مسابقه داده و هیچ وقت از قدرت سونیک بومش استفاده نکرده ولی در قسمت جدید سونیک وال ای سونیک که همین امسال وارد بازار شد(یعنی قسمت 102 ی بازی (البته در ژاپن)ارائه شد) سونیک با قدرت سونیک بومش با شدو مسابقه ی سرعت می دهد واز شادو جلو میزند و پیروز می شود ،خیلی خلا صه بگم شدو می تونه از زمرد های تقلبی هم استفتده کنه در صورتی که سونیک با زمرد ها ی تقلبی یخ میزنه و نمی تونه ازش استفاده کنه!!!!!!حالا درسته که زمرد اخرسر خوردخاکشیر میشه!!!!ولی شدومی تونه ازقدرتش استفاده کنه ومهم همینه!!!!!!شدو می تونه با استفاده از زمرد ها زمان را نگه داره ولی سونیک نمی تونه !!!!!!!!
خلا صه شدو با زمرد و بی زمرد قوی تره، البته سونیک از شدو هم قوی تره ولی... 
من قدرت اصلی سونیک را معرفی کردم!!!!!!میتوانید برای دیدن تصاویر قدرت اصلی سونیک و اشنایی با اون این مطلب را بخوانید!!!!!!!
درکل:
شدو از سونیک قوی تره ولی سرعتش متوسط(تازه همین سرعتشم برای کفشای اسکیتیشه!!!)
سونیک از شدو ظعیف تره ولی سرعتش بیشتره!!!!!!!!!!
پس اگه یه روزی یه وقتی یه ساعتی کسی از تون پرسید شدو قوی تره یا سونیک بهش لطف می کنید و میگید:
شدو
ولی اگه یه روزی و یه وقتی و یه ساعتی کسی از تون رسید شدو سریع تره یا سونیک بهش دوباره لطف کنید وبگید:
سونیک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حرف های خودم:
من این مطلبو از یه سایت کپی کردم ولی این حرفش که سونیک سریع تره را قبول ندارم به نظرم سرعتشون یکی لطفا در نظرات بگویید با حرف من موافقید یانه

2014/02/16 03:49 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Monkey.D Luffy
Monkey D Luffy

اعتبار: 49.0
ارسال: #2
RE: شدو قوی تر یا سونیک
می دونی تنها چیزی که می تونم بگم اینه که.........
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تو خجالت نمی کشی از سایتای دیگه کپی می کنی؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی نه خب به نظر منم جفتشون سرعت هاشون برابرن تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif
2014/02/16 03:52 PM
HeliaHime
[سفیر شادی]

اعتبار: 383.0
ارسال: #3
فکر کنم شادو یکمی قدرتش بیشتره...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلیم خوشتیپه!تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
2014/02/16 03:55 PM
Monkey.D Luffy
Monkey D Luffy

اعتبار: 49.0
ارسال: #4
قدرتشو که آره قبول دارم ولی هرچی باشه سونیک از همشون بالاتره چون سونیک قهرمان داستانه و با اینکه یک کم قدرتش از شدو کم تره ولی بیشتر موفق میشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
2014/02/16 03:58 PM
shadow the hedgehog
تازه وارد

*

ارسال: #5
خوشتیپیش که اره امی جون. قدرت شدو بیشتره اگر تا اخر بخونی بهاین نتیجه میرسی که قددرت شدو بیشتره. من درباره سرعنشون پرسیدم اینجا نوشته سونیک ولی به نظر من برابر استتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
2014/02/16 04:01 PM
HeliaHime
[سفیر شادی]

ارسال: #6
آره سونیکم خیلییییییییییییی دوس دارم!تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
2014/02/16 04:02 PM
shadow the hedgehog
تازه وارد

*

ارسال: #7
برو بابا با اون سونیکت بازی shadow the hedgehog  باحاله کلا اگر تو بازی SONIC THE HEDGEHOG 2006شدو نبود سونیک مرده بود به دست سیلور
2014/02/16 04:05 PM
HeliaHime
[سفیر شادی]

ارسال: #8
درسته!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/02/16 04:06 PM
shadow the hedgehog
تازه وارد

*

ارسال: #9
البته من اون جوابو به سونیک دادم پرنسس امی جان گفتم ناراحت نشی ههه
2014/02/16 04:12 PM
HeliaHime
[سفیر شادی]

ارسال: #10
نه میدونم ولی حرفتو تایید میکنم به خاظر شادو و امی سونیک زنده موند!تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
2014/02/16 04:14 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zتوجه تاپیک طرفداران سونیک shein 56 22,692 2022/08/23 06:25 AM
آخرین ارسال: DemonLord
  شخصیت خیالی شما در سونیک Digimon|sonic 0 1,018 2022/06/12 06:36 PM
آخرین ارسال: Digimon|sonic
  کدوم زوج رو توی سونیک دوست داری یا اینکه و دوستداری به وجود بیاد؟ میرانوا 14 5,385 2021/05/03 03:52 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
Question چرا از کارتون سونیک خوشت میاد؟ sha.j.t 14 6,010 2021/05/03 03:51 PM
  کدوم بیشتر به سونیک میاد؟! میرانوا 10 4,259 2021/05/03 03:48 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان