زمان کنونی: 2024/06/02, 12:35 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/02, 12:35 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شارژ شدن باتری موبایل در ۳۰ ثانیه

نویسنده پیام
rengo1374
mohammad

اعتبار: 166.0
ارسال: #1
zتوجه شارژ شدن باتری موبایل در ۳۰ ثانیه

شارژ شدن باتری موبایل در 30 ثانیه

Reviewed by
باتری موبایل
on
Apr 25

Rating:
4.0

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شرکت StoreDot باتری های جدیدی برای گوشی‌های هوشمند ارائه کرده است که با استفاده از نانونقاط (nanodot) ، می‌توانند در ۳۰ ثانیه به شارژ کامل برسد.

[align=JUSTIFY]شارژ شدن باتری گجت ها در بلند مدت شاید یکی از آزاردهنده ترین بخش‌های کار با ابزار های الکترونیکی به شمار رود.علت این امر نیز عدم امکان تسریع واکنش شیمیایی شارژ شدن به دلایل ایمنی و بازدهی انرژی است. اما StoreDot با فناوری تازه خود یک گوشی Galaxy S3 در کمتر از ۳۰ ثانیه به طور کامل شارژ کرد.
با رسیدن این فناوری به تولید انبوه، این فناوری می‌تواند انقلابی در دستگاه‌های همراه ایجاد کند، شاید هم بتوان از این فناوری در خودروهای الکتریکی نیز استفاده کرد.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اساس کار تکنولوژی StoreDot اولین بار در یک تحقیق درباره آلزایمر کشف شد. محققان متوجه یک نوع پیوند مولکولی شدند که نورون‌ها را در مغز کوتاه کرده و باعث بیماری آلزایمر می‌شود. این نوع پیوند مولکولی خاصیت خازنی (ذخیره‌ی انرژی الکتریکی) بسیار بالایی از خود نشان می‌داد. حاصل این آزمایش موجب تولید فناوری برای کاهش زمان شارژ شدن باطری شد. با استفاده از این تکنولوژی می‌توان الکترون‌ها را در یک مکان نگه داشت بدون اینکه به هم برسند و انرژی ذخیره‌شده در آن‌ها آزاد شود.در واقع برای باتری یک محل ذخیره‌ی موقت انرژی ساخته می‌شود که انرژی مورد نیاز برای شارژ کامل باتری را در عرض چند ثانیه در خود ذخیره می‌کند سپس آن را به آرامی به لیتیوم باتری منتقل می‌کند تا برای استفاده‌ی طولانی مدت ذخیره کند. شرکت StoreDot می‌خواهد این فناوری را به جایی برساند که لیتیوم به کلی از باتری حذف شود.
نانو‌نقاط فناوری هایی در مقیاس نانو متری است که به جز افزایش سرعت شارژ شدن باتری با افزایش سطح واکنش‌پذیر الکترودها، در ذخیره سازی اطلاعات،ساخت نمایشگرهای LCD و LED، سنسور دوربین به کار می‌رود.
طبق گفته‌ی این شرکت برخلاف سایر فناوری‌های ساخت نقاط کوانتومی و نانونقاط که بر اساس فلزات سنگین (سمی) مانند کادمیوم هستند نانونقاط ساخت آنها مبنای زیستی دارد و با محیط زیست کاملا سازگاری دارد. مواد سازنده‌ی آن‌ها نیز بسیار فراوان است و این مورد در کنار روش ساخت آن که بر اساس خودآرایی ذرات است محصول نهایی را بسیار ارزان می‌کند.
http://xti.ir/chemistry/charge-the-battery-in-30-seconds/
2014/05/24 06:48 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
_SAMIN_
گای سنسی پارک انیمه

اعتبار: 24.0
ارسال: #2
RE: شارژ شدن باتری موبایل در ۳۰ ثانیه
بزرگترین مشکل من دیر شارژ شدن باتریه!
2014/05/24 06:53 PM
rengo1374
mohammad

ارسال: #3
(2014/05/24 06:53 PM)_SAMIN_ نوشته شده توسط:  بزرگترین مشکل من دیر شارژ شدن باتریه!
همه همین مشکلو دارن حالا فکر کن 30 ثانیه چه حالی میده
2014/05/24 06:54 PM
fatemeh88
... سرگرد پارک انیمه ...

اعتبار: 300.0
ارسال: #4
من گوشیم کمترین وقتی که طول میکشه تا شارژ بشه نیم ساعتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا این تکنولوژی خیلی خوبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نیگا مردم روزبه روز پیشرفت میکنن اونوقت من کارم شده انیمه دیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/05/24 07:07 PM
rengo1374
mohammad

ارسال: #5
(2014/05/24 07:07 PM)fatemeh88 نوشته شده توسط:  من گوشیم کمترین وقتی که طول میکشه تا شارژ بشه نیم ساعتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا این تکنولوژی خیلی خوبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نیگا مردم روزبه روز پیشرفت میکنن اونوقت من کارم شده انیمه دیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نیم ساعت گوشیت چیه واسه ما میبینی کم کمش یک ساعت و نیم
ممنون از نظرت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/05/24 07:11 PM
fatemeh88
... سرگرد پارک انیمه ...

اعتبار: 300.0
ارسال: #6
(2014/05/24 07:11 PM)rengo1374 نوشته شده توسط:  
(2014/05/24 07:07 PM)fatemeh88 نوشته شده توسط:  من گوشیم کمترین وقتی که طول میکشه تا شارژ بشه نیم ساعتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نیم ساعت گوشیت چیه واسه ما میبینی کم کمش یک ساعت و نیم
ممنون از نظرت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خو شما خالی خالیش میکننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی من تا سه چهارمش خالی شد شارژش میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چون کلن رو اعصابمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/05/24 07:15 PM
Yuri
IGOT7

اعتبار: 324.0
ارسال: #7
من همش گوشیم تو شارژه و باهاش کار میکنم شبانه روزمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/05/24 11:06 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تم های زیبای گوشی موبایل fatemeh88 13 7,196 2020/12/29 01:48 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
zتوجه موبایلی که بدون باتری کار می‌کند Judy 0 853 2017/08/13 12:55 PM
آخرین ارسال: Judy
  مشاوره برای خرید گوشی موبایل Carrow 56 31,181 2014/08/02 10:41 PM
آخرین ارسال: (Mohammad)
zتوجه هنگام شارژ، گوشی خود را در حالت Airplane قرار دهید یا گوشی خود را خاموش کنید rengo1374 0 896 2014/05/25 09:44 PM
آخرین ارسال: rengo1374
زمستان تماشا کنید:موبایل هایی که می‌نوازند! rengo1374 0 944 2014/05/24 06:47 PM
آخرین ارسال: rengo1374

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان