زمان کنونی: 2024/05/14, 11:38 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/14, 11:38 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صحنه ی دوست داشتنی شما-انیمه هایکیو والیبال

نویسنده پیام
aiso
فلفل نمکی

اعتبار: 1319.0
ارسال: #1
صحنه ی دوست داشتنی شما-انیمه هایکیو والیبال
کدوم صحنه رو خیلی دوست داشتید و مث من 10 بار پلی کردید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه؟
2014/09/27 11:22 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #2
RE: صحنه ی دوست داشتنی شما-انیمه هایکیو والیبال
عاقا یه تیکه تو تیتراژ شروعی بخش ۱ ش هست که کاگیاما توپو پاس میده به هیناتا و هی لحظه به لحظه هیتانا و توپو نشون میده بعد هیناتا اسپک میزنه توپ می خوابه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من انقدر این تیکه رو تو تیتراژش میذاشتم اصلا یادم می رفت می خواستم خود انیمه رو ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اولین پاسی هم که کاگیاما به هیناتا داد خیلی قشنگ بود ^ـ^
دیگه اونجاهایی که هیناتا با کاگیاما دعوا می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه دیگه هم بعد از بازی با نکوما وقتی بازیکنا داشتن با هم حرف میزدن خیلی باحال بود مخصوصا سوال پیچ کردن کنما که کاگیاما تند تند سوال می پرسید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/09/27 11:38 PM
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #3
صحنه ای که نویا توپ و با پاش می گیره عالیه
صحنه ای که آزومانه توپ و از وسط مدافع ها رد می کنه عالیه ( بازی با داتکو)
اولین بار که هینانا با پاس کاگیاما اسپک میزنه
دیگههههههه

اون مسابقه تمرینی با تیم همسایه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه که آزومانه توپ و از وسط مدافع ها رد می کنه
جا خالی کاگیامااااااااااا با آئوبا جوسای
2014/09/27 11:46 PM
#Chocolate Girl*
*Akashi Seijuro's Number One Hater*

ارسال: #4
(2014/09/27 11:38 PM)'Roya' نوشته شده توسط:  عاقا یه تیکه تو تیتراژ شروعی بخش ۱ ش هست که کاگیاما توپو پاس میده به هیناتا و هی لحظه به لحظه هیتانا و توپو نشون میده بعد هیناتا اسپک میزنه توپ می خوابه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من انقدر این تیکه رو تو تیتراژش میذاشتم اصلا یادم می رفت می خواستم خود انیمه رو ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اولین پاسی هم که کاگیاما به هیناتا داد خیلی قشنگ بود ^ـ^
دیگه اونجاهایی که هیناتا با کاگیاما دعوا می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه دیگه هم بعد از بازی با نکوما وقتی بازیکنا داشتن با هم حرف میزدن خیلی باحال بود مخصوصا سوال پیچ کردن کنما که کاگیاما تند تند سوال می پرسید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آرهههههههههههههههههه خیلی این صحنه ها باحاله

و اون جایی که تو بازی با داتکو با کمک هیناتا آساهی تونست اسپک بزنه،همون حمله پایپ عاااااااااااااااااااااالیتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

2014/10/02 12:49 PM
Merida
....

ارسال: #5
به نظر من صحنه ای که اولین بار کاگیاما برای هیناتا پاس می فرسته این صحنه فوق العاده بود مخصوصا اینکه رو اسلوموشن رفته بود و فلش بک هم داشت ^________^

صحنه هایی که نویا جلو سرویس های اویکاوا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه رو گرفت عالــــــــــــــــــــــــــی بود ایولللللللللللللللللللل ایولللللللللللللل نویـــــــــــــــــــــــــآ ^___________^
2014/10/02 12:55 PM
#Chocolate Girl*
*Akashi Seijuro's Number One Hater*

ارسال: #6
(2014/10/02 12:55 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  به نظر من صحنه ای که اولین بار کاگیاما برای هیناتا پاس می فرسته این صحنه فوق العاده بود مخصوصا اینکه رو اسلوموشن رفته بود و فلش بک هم داشت ^________^

صحنه هایی که نویا جلو سرویس های اویکاوا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه رو گرفت عالــــــــــــــــــــــــــی بود ایولللللللللللللللللللل ایولللللللللللللل نویـــــــــــــــــــــــــآ ^___________^

آره اون صحنه ای که نویا سرویس اویکاوا رو میگیره خیلی قشنگههههههههههههه

و اون صحنه ای که نویا توپو با پاش میگیرهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

2014/10/02 01:00 PM
Merida
....

ارسال: #7
سکانسی که کاگیاما حال اویکاوا رو می گیره و دامپ میزنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اخر اپیزود 19 ^______________^ کاگیاما^__________^

اون سکانسی که کاگیاما توپ و از نزدیک تور پاس میده

اون جایی که سوگاوارا به کاگیاما می گه " امتیاز هایی که وقتی من پاسورم بگیریم با امتیاز هایی که وقتی تو پاسوری می گیری ، همشون میشن امتیازهای کاراسونو" ^______^

نقل قول: کدوم صحنه رو خیلی دوست داشتید و مث من 10 بار پلی کردید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه؟

من همه سکانس هاشو 20 بار پلی کردم . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط اپیزود 20 دیگه این شکلی بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شبیه هیناتا قبل بازی شده بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/10/02 01:08 PM، توسط Merida.)
2014/10/02 01:06 PM
Merida
....

ارسال: #8
سکانسی که نویا توپ و باپاش می گیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/10/04 10:45 PM
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #9
این صحنه رو توی اپیزود یک دوست داشتم هیناتا گفت ولی ما هنوز نباختیم ! (۲۴ به ۸ عقب بودن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
2014/10/05 12:10 AM
uchiruko
تازه وارد

*

اعتبار: 10.0
ارسال: #10
هم اون سکانسی که نویا توپو با پاش میگیره هم قسمت 25 لحظه ای که کل تیم دارن میخورن و گریه میکنن!
تسوکیشیما گریه نمیکرد بچه خیلی ماستهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2014/10/06 02:07 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Comment بحث و تبادل نظر درباره مانگا هایکیو haikyuu Merida 127 37,450 2023/09/08 08:26 PM
آخرین ارسال: saeed_k__z
  اگه یه روز بیدار بشین و ببینین که تو انیمه هایکیو هستین چیکار می کنین؟ Nao-chan 20 5,541 2023/03/30 07:27 AM
آخرین ارسال: satoru
  اگه می تونستی تو انیمه هایکیو عضو یکی از تیم ها بشی کدومو انتخاب می کردی؟ Nao-chan 21 6,043 2022/03/24 06:17 PM
آخرین ارسال: Igris
v-3 اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ azura 13 3,603 2022/03/16 11:43 AM
آخرین ارسال: Aliheidarin0
v-3 اگه میتونستی یه جمله به هر کدوم از شخصیتای هایکیو بگی چی می گفتی ؟ Roya 31 10,156 2021/11/11 03:39 PM
آخرین ارسال: helise

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان