زمان کنونی: 2024/04/18, 05:26 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/04/18, 05:26 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش 0 تا 100 بازی Captain Tsubasa - ps2

نویسنده پیام
ali7991
تازه وارد

*

اعتبار: 15.0
ارسال: #1
Sport آموزش 0 تا 100 بازی Captain Tsubasa - ps2
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام ، 
تصمیم گفتم صفر تا صد بازی رو با تصویر براتون بزارم !
اول از همه فایل Iso بازی رو دانلود کنید لینک --------> http://dl.novagame.ir/93/02/pc/Captain_T...me.ir].rar
پسورد : http://www.novagames.ir/ 
منبع بازی هم از پسورد معلومه دیگه !!!
حجم 400 مگ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب مرحله ی دو یه مبدل بازی ps2 به pc باید دانلود کنید که من پیشنهادم pcsx2 هست 
و لینک بایوس و نرم افزار و  ... در این لینک -------> http://www.novagames.ir/%D8%A2%D9%85%D9%...%D8%B1-pc/

(راهنمای اجرای بازی در همون لینک بالا هست فقط این تنظیمات واسه بد ترین گرافیک و بالاترین سرعت هست : (از خودم !)
1. تو Emulation Settings و Speed hacks همه ی تیک هارو بزنید ولی اون بیلبیلکه رو باید بککشیدش (اسمش رو نمیدونم !) رو بزارید تا ته چپ بمونه یعنی صفر باشن (ممکنه بازی اجرا نشه یکی یکی تیک هارو بردارید تا بفهمید مشکل از کجاست ! واسه من که مشکلی نداشت)
2. بخش GS (نه GS WINDOW) تیک Constant skippingبزنید و فیم اسکیپ  رو رو 2 2 بزارید و اون ور فریم لیمیت رو به ترتیب 100 60 200 بزارید و تیک های پایین صفحه رو نزنید.
بخش VUs رو همش پیش فرض بمونن فقط دو تای بلایی رو بزارید رو superVU Recompiler و پایینی سمت راست رو بزارید رو None و بخش EE/IOP رو هم همش پیش فرض باشه فقط سمت راست پایین رو دوباره رو None بزارید ...
خب این Emulation settings رو ببندید و دوباره تو tab config اینبار توی videos و بخش plugin settings : رندرر رو رو direct3d9 hardware بزارید و رزولویشن رو رو 256 256 بزارید و تیک همه ی گزینه هارو جز allow 8-bit texture بردارید ...
خب اینم ببندید و دوباره تو کنفیگ و audio و پلاگین ستینگ module رو رو recommended بزارید synchronizig mode رو رو async mix بزارید و تو سمت چپ منو آبشاری رو رو nearest بزارید و تیک disable effects ... بزنید والسلام حالا تو CDVD و Iso selector فایل ایزو بازی رو انتخاب کنید و از منوی سیستم boot cdvd fast رو بزنید و لذت ببرید !)
چند تا شات از بازی (اگه تو کامپیوتر با تنظیمات بالا بازی کنید صد سال همچین گرافیکی ببینید از من گفتن بود ولی سرعت خوبی داره !!!!!)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فعلا اینو داشته باشید تا بعد ، احتمالا مقدمات بازی رو فردا
و آموزش های اصلی بازی رو از پس فردا که امتحانام تموم میشه میزارم ...
خداحافظ
منبع : http://animpark.net/
کپی مطلب با ذکر منبع و یک صلوات مجازه !
________________________________________________________________________________​__________________________-

یه چیزی هم تو پرانتز بگم اگه واقعا بازی با کیفیت میخواد تو همون بخش تنظیمات پلاگین گرافیک رندرر رو رو (Direct3D9 (software بزارید و در آخر همون تب Extra rendering treads رو رو 16 بزارید و تیک پایینش هم بزنید گرافیک خیلی خوب میشه (اما خب یه جوری میشه بازی ) به اندازه تنظیمات بالا سرعت نداره و بعضی جاها هنگ میده اما باز بهتر از اون گرافیک مضخرفه !
و یک چیزه دیگه این که اون آموزش سایترو حتما ببینید به دردتون میخوره !
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/08 08:34 PM، توسط ali7991.)
2015/01/05 09:41 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
~tiffany~
×_×Error

*

اعتبار: 297.0
ارسال: #2
RE: آموزش 0 تا 100 بازی Captain Tsubasa - ps2
من که ازشون خیلی بدم میاد ازشون ولی چون زحمت کشیدی تشکرمیکنم
2015/01/05 10:06 PM
ali7991
تازه وارد

*

ارسال: #3
خب با سلامی دوباره قسمت 2 آموزش :
خب یکسری توضیحات کوچیک !
من تنها بازی فوتبالیستهایی که کردم همین بوده و به نظرم (با توجه به تصاویر) بهترین بازی فوتبالیستها هست !
گرافیک 8.5/10 واقعا برای گرافیکش . مدل سازی ها زحمت کشیده شده .
صدا گذاری : 7.5/10 صدا گذاری هم خوب انجام شده فقط یه کم جای زحمت بیشتر داشت .
گیم پلی : 7/10 گیم پلی خیلی به دلم نچسبید شاید میشد خلاقانه تر هم باشه ولی باز خوبه .
داستان : 9/10 طبق داستان انیمه هست دیگه ... 
بدی ها : زیان ژاپنی بازی که دردسر زیادی داره !

خب بازی رو اجرا کنید بعد از تیتراژ اول بازی استارت رو بزنید میره تو منوی اصلی .
توی منوی اصلی : (با ضربدر بر میگردید و با دایره یه چیزی رو تایید میکنید و با چپ راست بالا پایین تو منو حرکت کنید )
栄光への助跡 ----------> یه همچین شکلی میشه حالت داستانی (یعنی با اتومو مسابقه میدید و بعد تیم ملی و ... ) گفتم شبیهشه همینم به سختی کشیدم !
به ترتیب که بیاید پایین میشه :
1. حالت داستانی با کاپیتان خودتون (بعدا میگم)
2. بازی آزاد شما با cpu 
3. بازی دو نفره (دو دسته ای )
4. حالت cpu با cpu (نمیدونم چرا !)
5. تیم All Star (میتونید برترین تیم رو بچینید و از هرتیمی بازیکن بردارید تیم خودتون رو بچینید فقط باید حالت داستانی اول تموم بشه )
6. کاپیتان من !(یه بازیکن میسازید هر شکلی که خواستید بعدا مفصل میگم)
7. تنظیمات

این تیکه های بالا رو یکی یکی توضیح میدم این قسمت تنظیمات : 
تنظیمات : ------ > オプション
1. صدا ------> サウンド
به ترتیب که میایید پایین :
1. صدا ------> サウンド
2.BGM Volume
3.Sound Volume
4.Voice Volume
5.Rumble
6.Battle Condition
7.Save
8.Load
خب من این تنظیمات که چیزی نفهمیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی ولش کنید تنها چیز مهم Battle Condition هست که دو مود داره 
1. حالت کل تیم ----- > チーム全員

2. حالت کاپیتان ----- > キャプテン

توی حالت کل تیم موقع درگیری ها و شوت و این کارا شما کل تیم رو هدایت میکنید یعنی شما همش دکمه میزنید اما تو حالت کاپیتان فقط واسه کاپیتانتون اینطوری میشه و بقیه موقع درگیری شما هیچ کاره هستید و خود کامپیوتر میجنگه که من پیشنهادم حالت کل تیم هست چون مزایایی داره که میگم در ادامه .

خب این قسمتم تموم شد ، قسمت بعدی رو احتمالا شب میزارم و تو اون که خودش 10 قسمتی هست اصل بازی رو توضیح میدم با همه ایونت ها و همه هایپر ها و ... .

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/06 11:01 AM، توسط ali7991.)
2015/01/06 11:00 AM
ali7991
تازه وارد

*

ارسال: #4
خب قسمت سه رو کوتاه میگم : (حال ندارم !) نکته : زوم مرورگرتون رو یکم کم کنید تا همه چی معلوم شه (Ctrl+بیلبیلک وسط موس)
خب وقتی وارد اولین بازی میشید احتمالا کاملا گیج شدید ! نترسید هیچی نمیشه !!!
خب شما با دکمه های بالا پایین چپ راست حرکت کنید . (همون بیلبیلکه دسته ی پلی 2 که میچرخه)
جند تا نکته : زمانی که توپ دست شما نیست عملکرد مربع تکل میکنه و عملگر مثلث اگه توپ دسته هم تیمیاتون باشه درخواست توپ میکنه ... !
زمانیم که توپ دست شماست با همون بیلبیلکه که دو خط بالاتر گفتم حرکت میکنید و با R1 و E1 (فکر کنم تو پلی 2 اینا بود E رو مطمئن نیستم ولی همون دکمه های بالای دسته) به سمت چپ و راست میپره که اصلا توصیه نمیشه (بعدا مختصرا میگم چرا) در ادامه اگه دایره رو فشار بدید یه منو میاد واستون که بدین شرح است .

パス --- > پاس , اصلا اینطوری سخته بزارید یه طور دیگه بگم 

اینی که الآن تو عکس سلکت هست یکی به دو هست یعنی به یکی پاس میدید اونم به شما پاس میده ، بالاییش پاس معمولی هست ، پایینیش که یه ضربدر داره سانتر هست ! (اگه افراد تو محوطه جریمه ی حریف این گزینه فعال میشه که میتونید باهاش سانتر کنید که خیلی به درد میخوره مخصوصا واسه برگردون زدن)

یه مسئله دیگه هم که هست موقع درگیری هاست ...
یعنی چی ؟ این عکس رو ببینید
به این میگن درگیری توی بازی اصلی ترین رکن بازی هست چند تا نکته داره :
درگیری سه مرحله ای هست یعنی باید سه بار دکمه بزنید ، یک حلقه نارنجی پر رنگ به دور توپ میبینید که 3 بار به دور توپ میره و باز میشه زمانی که این حلقه میخواد بره دقیقا دوره توپ (که با نوار نارنجی کم رنگ معلومه ولی تو این عکس چون حلقه دقیقا سر جاش هست اون یکی معلوم نیست) باید یه دکمه ای رو (هرچی ) بزنید . (اگه نفهمیدید ببخشید بهترین راه توضیح بود ولی اگه یکمی بازی کنید قلقش دستتون میاد )
حالا بعد درگیری سه مرحله ای نوار آتیشی هرکی بیشتر بود اون فرد برنده میشه و اگر مساوی بشن توپ تصادفی یه جایی میره  در ضمن اگه دقت کنید یکسری قدرت اون بالا میبینید که قدرت بازیکن تونه و خیلی تاثیر تو مبارزه داره و بعد هر مبارزه ای از نیروتون هی کم و کمتر میشه (پس تخیلی فکر نکنید که همه رو با سوباسا دریبل کنید و یه شوت چرخشی میزنید و دروازبان با توپ میره تو گل و تور دروازه هم پاره میشه و ... )  
الگوریتم شوت هم همینه ولی با یه تفاوت کوچولو که توی قسمت شوت میگم .

این قسمت هم تموم اگه عکس ها رو کامل نمیبینید یکم زوم رو عقب تر ببرید تا عکس ها معلوم شن و قسمت بعد هم شوت و یکسری ریزه کاری هارو میگم و بعدش میرسیم به بخش جذاب و تقریبا اصلی بازی که چند قسمته و بعدش هم دیگه خودتون کامل راه افتادید فقط من دیگه اون موقع یه هفته یک بار نکاتی رو میگم . 
تا قسمت بعد خداحافظ
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/07 02:22 PM، توسط ali7991.)
2015/01/07 02:19 PM
ali7991
تازه وارد

*

ارسال: #5
قسمت 3 : آموزش شوت (اگه مثل قسمت قبل همه ی عکسا معلوم نیست یکم زوم مرورگر رو ببرید عقب تر !)
خب گفتیم که توی منوی بازی (وسط بازی منظورم هست که با دایره میاد و میشه پاس داد )
غیر از اون سه نوع پاس یه گزینه های نارنجی رنگی هست که اگه توی نیمه ی حریف باشید فعال میشن (نه همشون)
اون ها شوت های بازی هستن ؛ ما چند تا نوع شوت داریم : 1. شوت های ساده 2. شوت های هایپر که خودش میشه : شوت های دونفره ، شوت های معمولی هایپر ، شوت های ویژه بازیکن های خاص.
اول از همه شوت های معمولی :
شوت های معمولی شوت هایی هستند که بزارید با عکس توضیح بدم بهتره : (خواهشا هم کاری با تسک بارم نداشته باشید وگرنه برخورد قانونی باهاتون میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

اون شوتی که پایین تصویر میبینید و هیچ عددی رو توپ نیست شوت معمولیه که عموما هم گل نمیشه مگر در شرایط خاص که بعدا تو نکته هایی میگم (تنها فایده ای که دارن اینه که شاید ایونت ایجاد کنن)
اونایی که عدد یک رو توپه یا شوت های هایپر هستند که قدرت بالاتری نسبت به شوت معمولی دارن + یک امکان اضافه که الآن میگم یا شوت دو نفره هستند (شوت دو نفره فکر کنم ممکنه عدد 2 هم رو توپ باشه نمیدونم !) که شوت های دونفره عموما اسم های طولانی دارند و بین اسم دو تا بزیکن "&" وجود داره که مشخصه (یه بار اسم بازیکنای کاربردی رو براتون میزارم !) و الآن تو عکس شوت هایپر هست نه دو نفره
شوت های خاص هم شوتایی هستند که هر بازیکن معروف مخصوص خودشو داره مثلا سوباسا شوت چرخشی (همون درایو) نوع معمولی و ققنوس داره و به نظر من شوت ققنوس خفن ترین شوت بازیه
مثلا کاکرو شوت ببری معمولی و نئو داره مثلا نیتا شوت عقابی (اسمش رو نمیدونم) اشنایدر دو تا شوت آتیشی و ...
هر چی عدد رو توپ بزرگتر باشه شوت قویتره مثلا الآن تو عکس شوت چرخشی معمولی سوبا سلکت هست و شوت ققنوس بالاییشه و شوت هایپر معمولی پایینیش و شوت معمولی هم پایین ترینشه ! (مثلا تو بازی با آلمان شوت ققنوس رو از وسط زمینم بزنی که به چهار نفرم بخوره باز دروازبان نمیگیردش هیچ تور رو هم پاره میکنه ! البته اگه خوب بزنید که الآن میگم)
نکته : بازی کشککی نیست هر وقت بخواید شوت جرخشی بزنید اگه دقت کرده باشید بالا سمت چپ عکس یه نواری هست که TP نام داره و این به مرور زمان با شوت و دریبل بازیکنا و ... پر میشه و تا 3 Tp هم جا داره اگه شما میخواید مثلا شوت درایو (چرخشی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) معمولی بزنید عددی که رو توپ نوشته 2 هست یعنی دو تا TP میخواید .
عملکرد شوت هم تقریبا شبیه دریبله یا یکسری تفاوت های ریز و عمده !
(گفتم به تسکبارم گیر بدید برخورد قانونی میشه باهاتون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
اون قسمت شوت یه عدد داره که نوشته 1350 اون قدرت شوت کردنتون هست که ربط مستقیم با انرژیتون داره پس سعی کنید مواقعی که انرژی کمی دارید شوت نزنید که گل نمیشه ...
اون قسمتی که یه مستطیل گنده کشیدم قدرت شوتتون (شوت با شوت کردن فرق داره) هست یعنی دروازیبان برای اینکه توپ رو بگیره باید این قدرت نهایی رو به قدرت خودش برسونه که جلوتر میگم.
اون قسمت حلقه ی توپ هم که گفتم تو دریبل با این تفاوت که تو شوت چه دکمه ای رو هم میزنید تاثیر داره (بعدا توی یه قسمت همه ی اینا رو میگم فقط بدنید تاثیرش در حدی نیست که خیلی توی گل زدنتون تاثیر داشته باشه.
اون Good هم حالت توپتون هست (که تو دریبل هم دقیقا همینه )
در کل 4+1 تا حالت هست : 1. Bad : یعنی که گند زدین و بد موقع دکمه رو زدید 2. Good : یعنی بد نبود ! 3. Smash : متوسط 4. critical : عالی بود ! اگر هیچی نزنید هیچی نمیشه !
حالا واسه دروازه بان : (برخورد قانونی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
خب دروازیان هم یه قدرتی داره که اون بالا زده و به همون نسبت از قدرت شوتتون (که گفتم ) کم میشه اگه قدرت شوتتون برابر قدرت دروازیبان یا بیشتر بود توپ گل میشه (قدرت توپتون با رنگ سفید معلوم میشه نهایتا)اگر یکمی کمتر بود دروازبان توپو مشت میکنه میره کرنر (رنگ نارنجی)اگه از اون یکمی که گفتم الآن تا 0 بود قدرت نهایی ، توپ رو به سمت زمین مشت میکنه (قرمز)و اگرم 0 شد قدرت توپتون (که الآن 0 هست ) توپ رو کامل میگیره (رنگ زرشکی)

یه چند تا نکته بگم : (ببخشید اگه یکمی بد توضیح میدم ولی چون بازی های سوباسا کلن یکمی تجربه ایی هست نمیشه بهتر توضیح داد باید تجربه کنید )
1. اگه موقع شوت مدافعی جلوتون باشه اون میپره جلو توپ که جلوی شوتتون رو بگیره
واین یه رابطه ای داره !
x=قدرت شوتتون
y=قدرت بازیکن
اگر x-y<=y توپ رو مدافع دور میکنه
اگه اینطوری نشد توپ ازش یه اندازه قدرت مدافع کم میشه و به حرکتش ادامه میده گاهی ممکنه اصلا به مدافع هرچند که بپره به سمت توپ ، نرسه !
2. دروازبان بعد هر دریافت از قدرتش کمی کم میشه و اگه بتونید پست سر هم شوت بزنید شاید بتونید با یه شوت معمولی هم گل بزنید .
3. یه چیز باحالی هم که هست اگه بعد از حرکت دروازبان شوتتون بالای 3000 تا قدرت داشته باشه تور دروازه هم پاره میشه !
4. اگه دروازبان توی محوطه کوچولو که مخصوص دروازبان هست (تو محوطه جریمه) نباشه شما هر شوتی که بزنید گل میشه !
5. شما میتونید دروازبانم دریبل کنید ولی قدرتش خیلی زیاده مثلا دروازبانی که موقع شوت شما 600 تا قدرت داره موقع دریبل حدود 1200 تا قدرت داره ولی اگه دریبلش کنید اتوماتیک گل میشه (برای دریبلش فقط باید برید سمت دروازبان بدون شوت کردن !)
خب این قسمت هم تموم قسمت بعدی شروع میکنیم تک تک بازی ها رو توضیح دادن که خیلی جذابه !
من تا حالا سه تا از بازیهای سوباسا رو (دقت کنید تو پست قبلی گقتم هیچی ! چون همین دیروز بازی کردم) بازی کردم یازی 30 سالگی و فکر کنم Kick off و همین
و این علیرغم حجم بالای بازی واقعا ارزش بازی کردن داره و از بقیش واقعا جذاب تره حتما بازی کنید .
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/08 08:11 PM، توسط ali7991.)
2015/01/08 11:45 AM
ali7991
تازه وارد

*

ارسال: #6
این قسمت ایونت ها هست :
خب من این پست رو عینا از این تاپیک توی انجمن کپی میکنم و بازیهای باشگاهی هست یه تغییراتی هم توش میدم و توضیحاتی هم اضافه میکنم .
http://animpark.net/thread-5279.html
بعد این قسمت 4 قسمت از Main Menu میمونه 1. ایونت های بازی های تیم ملی 2. راهنمای بردن بازیها که شاید چون بازیها زیادن دو قسمتیش کنم 3. هایپر و مخلفاتش 4. نکات ریز و بامزه بازی . چند تا کلک .
Event بازي با تيم اتومو :
1. با تسوباسا وارد زمین اوتومو شوید و با اورابه تک به تک شوید.
2. زمانی که نیتا صاحب توپ است با تسوباسا با او تک به تک شوید.
3. وقتی تسوباسا درست در وسط زمین (نیمدایره وسط زمین حریف) درست از پشت سر پاسی برای او بفرستید.
4. بعد از اینکه Event شماره 3 به نمایش در آمد اگر نیتا در شرایط مشابه صاحب توپ شود Event جدیدی به نمایش در می آید. در واقع شما باید سعی کنید که این اتفاق بیفتد.
5. بعد از شماره 4 اگر شرایط قبلی تکرار شود مجددا Event جدیدی را خواهید دید.
6. بعد از شماره 5 اگر شرایط فوق برای سومین بار تکرار شود نیتا موفق به زدن شوت والی می شود.
7.اگر سه بازیکن را پشت سر هم با تسوباسا دریبل کنید Event مخصوصی که سانایی اسم او را صدا می زند را مشاهده می کنید. این Event شامل هر مسابقه دیگری می شود.
.
.
Event بازي با تيم اوزوماشي :
1. خارج از محوطه جریمه حریف با سودا ماکوتو تک به تک شوید.
2. زمانی که تیم حریف صاحب 2 TP شود ترتیبی دهید که سودا در زمین شما صاحب توپ شود.
3. یک بار دیگر بعد از نمایش Event قبلی اگر TP حریف به 2 برسد ترتیبی دهید که سودا در زمین شما صاحب توپ شود.
4. بعد از مشاهده Event 3 با تسوباسا یک ضربه برگردان بزنید در حالی که با سودا تک به تک باشد.
.
.
Event هاي بازي با تيم نیشیکیگائوکاچی : (کسی این تیمو میشناسه ؟ من تو انیمه یه تیمی رو یادمه بعد بازی با اوزوماشی که شیش هیچ باختن ولی این تیم رو ندیدم تیم خیلی قوی هست !!!)
1. با آمامیا (شماره 9 حریف) وقتی با تسوباسا صاحب توپ هستید تک به تک شوید.
2. وقتی آمامیا صاحب توپ است با تسوباسا با او تک به تک شوید.
3. اگر TP حریف به 2 یا بیشتر برسد آمامیا شوت اژدها می زند که Event خاصی به همراه دارد.
4. اگر بار دیگر TP حریف به 2 برسد ایچی زاکی (شماره 11 حریف) مدلی دیگر از شوت اژدها می زند که آن هم Event خاص خود را دارد
.
.
Event بازي با تيم هاناوا ( برداران تاچيبانا ) :
1. اگر برادران تاچیبانا در نزدیکی محوطه جریمه صاحب توپ شوند و البته نزدیک همدیگر باشند Event ضربه مثلثی به نمایش در می آید.
2. بعدر از نمایش 1 ترتیبی دهید که یکی از برادران تاچیبانا توپ هوایی دریافت کند.
3. اگر از زمان بازی بیش از 20 دقیقه سپری شده باشد و برادران تاچیبانا در شرایط اجرای طوفان در هوا باشند. با تسوباسا باید به سمت شان بروید و سعی در مقاومت در برابر شوتشان کنید.
4. در دقایق پایانی بازی چیزی حدود 15 دقیقه مانده به پایان وقتی تسوباسا در میانه زمین است به او پاس دهید.
5. در دقایق پایانی شرایط مورد اول را فراهم کنید تا شاهد Event جدید باشید. اینبار ضربه دوقلو می زنند.
.
.
Event بازي با تيم هيرادو ( زوگيتو هيرانو و ساني وينترز ) :
1. در نیمه دوم که تازه شما در جریان بازی هستید با تسوباسا شوت درایو بزنید.
2. باز هم شوت درایو بزنید.
3. در حالی که کاملا استراحت کرده هستید با تسوباسا توپ را دریافت کرده بار دیگر شوت درایو بزنید.
.
.
Event بازي با تيم اف سي فورانو ( هيكارو مياتسوياما ) :
1. وقتی با تسوباسا صاحب توپ هستید با ماتسویاما تک به تک شوید.
2. اگر TP حریف به 2 یا بیشتر برسد ترتیبی دهید که ماتسویاما در زمین شما صاحب توپ شود. تا شوت عقاب نما بزند.
3. بعد از Event قبلی در لحظه ای که ماتسویاما کنار شماست درایو شوت بزنید.
4. در دقایق پایانی (20 دقیقه مانده به پایان بازی) بازی در شرایطی که با رقیب مساوی هستید یک گل بخورید. در شروع مجدد بازی که توپ را دریافت می کنید. از همان وسط زمین شوت درایو بزنید تا شوت ققنوس فعال شود.
.
.
Event بازي با تيم توهو ( كاكرو يوگا ) :
1. Event اول را بدون انجام دادن کاری خواهید دید.
2. با تسوباسا شوت درایو بزنید.
3. ترتیبی دهید تا کوجیرو هیوگا در زمین شما صاحب توپ شود.و شوت ببر آسایش را بزند.
4. با تسوباسا بار دیگر درایو شوت بزنید.
5. در حالیکه با تسوباس داخل محوطه حریف هستید با ایزاوا (شماره 8) به او پاس دهید.(اگر از ایزاوا شناخت ندارید او تنها بازیکن مو بلند تیم است.)
6. اگر ترتیبی دهید که توهو 2 گل از شما جلو بیفتد Event جدیدی را خواهید دید.
7. با تسوباسا توپ را برای کیسوگی سانتر کنید. (بازیکن شماره 9 که موهای فرفری دارد)
8. در نیمه دوم با تسوباسا ضربه برگردان بزنید.
9. در نیمه دوم زمانی که کوجیرو در وسط زمین صاحب توپ می شود در فاصله ای مناسب در روبروی او قرار بگیرید.
10. Event قبلی رو به صورت برعکس عمل کنید یعنی زمانیکه کوجیرو در مقابل شماست شوت درایو بزنید.
11. وقتی کمتر از 15 دقیقه تا پایان بازی مانده زمانی که تسوباسا دروسط میدان است درخواست پاس کنید. تا شوت درایو معجزه آسایش رو ببینید.
12. در دقایق پایانی بازی در صورتی که کوجیرو به دروازه شما حمله کند برگردان ببر آسا خواهد زد.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/11 04:23 PM، توسط ali7991.)
2015/01/08 10:03 PM
ali7991
تازه وارد

*

ارسال: #7
بازیهای جهانی :
بازی با ایتالیا :
1. شک شوت معمولی با سوباسا بزنید
2. بعد از 1 دوتا شوت دیگه بزنید
3. بعد از 3 دو تا شوت دیگه بزنید 
4. بعد سه توپ رو یا به اوت دروازه یا آفساید بزنید تا تارو بیاد تو !
5. بعد از 4 وقتی تارو و سوباسا کنار هم دیگه وسطای زمین هستند و یکیشون توپو بگیره رخ میده
6. توی نیمه ی دوم اگه فرناندز توپو مشت کنه و به سمت کاکرو برگرده کاکارو شوت نئو تایگر رو یاد میگیره 
کلا بازی آسونیه اولا که گل نمیخورید چون شوتاشون تهش 2500 تا قدرت داره که در برابر دروازیبان 800 هیچی نیست . البته اگه سوتی ندید.
فقط مشکلتون با فرناندز هست که با شوت چرخشی سوباسا اگه خوب بزنید حله و اگرم مهارت خوب گل زدن ندارید با شوت ققنوسش دیگه رد خور نداره !
بازی آسونیه در ضمن کاراکتر خودتون چیز خاصی تو این بازی یاد نمیگیره !

بازی با آرژانتین : (قشنگترین ایونت های بازی مال اینجاست و همه ی 7 تا گل انیمه هم ایونت شدن این تو)
1. اگه دیاز توپو تو زمین ژاپن بگیره شاید برگردون بزنه
2. اگه دیاز توپو تو محوطه جریمه بگیره شوت پشت پاش رو میزنه
3. شاید دیاز تو نیمه ی اول شوت چرخشی بزنه
(تا اینجا 3 تا گل خوردیم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif)
4. اگه سوباسا با دیاز رودررو بشه زمانی که توپ دست سوباسا هست این ایونت رخ میده
5. اگه تو نیمه ی دوم سوباسا کاکرو جلوش باشه این ایونت رخ میده.
6. اگه برادرای تاچیبانا نزدیک محوطه جریمه و کنار هم باشن و سوباسا توپو بگیره این ایونت رخ میده (ایونت بامزه ای هست تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif)
7. اگه سوباسا و کاکرو کنار هم باشن و کاکرو توپو بگیره این ایونت رخ میده
8. اگه سوبا و کاکرو نزدیک محوطه حریف باشن و ماتسویاما پشتشون باشه و توپو بگیره این ایونت اتفاق میفته
9. اگه توپ آخرای نیمه ی دوم اوت دروازه یا کرنر یا آفساید بشه میزوگی میاد تو
10. اگه دیاز و سوباسا نزدیک هم باشن و میزوگی هم نزدیکشون باشه و سوبا توپو بگیره این ایونت رخ میده (از نظر من 3امین ایونت برتر کل بازی)
عموما دیاز به غیر از 3 تای اول دیگه شوت بالای 4000 تا شاید نداشته باشه که حتی شوتای بالای 4000 رو با قدرت هایپر واکاشی هم میتونید بگیرید
فقط یه شوت قوی داره که حدود قدرتش از 3200 تا 4000 هست که 1TP هم میخواد بنابراین سعی کنید توپ دست پاسکال و دیاز نیفته اگرم افتاد با شوت چرخشی گل بزنید که خیلی سخت نیست . این بازی هم سخت نیست نگران نباشید .

بازی با فرانسه و آلمان به زودی ... (آموزش های تیم های باشگاهی هم بعدا میزارم)

2015/01/11 04:41 PM
ali7991
تازه وارد

*

ارسال: #8
بازی با فرانسه : 
بازیکنای مهم : پیر و ناپلئون
ایونت ها :
1.اگه سوباسا توپو نزدیکای وسط زمین (ترجیحا تو زمین خودتون از نظر بنده) بگیره این ایونت رخ میده
2.بعد از 1 اگه کاکرو پشت سوباسا باشه و توپو بگیره (منظورم از بگیره پاس گرفتن از بقیه هست) این ایونت رخ میده !
3. اگه تو نیمه ی اول ناپلئون توپو نزدیک محوطه جریمه بگیره و سودا هم کنارش باشه این ایونت رخ میده . و سودا کارت زرد میگیره
4. اگه قبلی دوباره اتفاق بیفته سودا اخراج میشه (ولی تو ایونتش کلا انیمه تحریف میشه !!!)
5. اگه پیر شوت کنه گاهی شاید شوت slider بزنه (که یکمی گرفتن توپش سخته تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif)
6. بعد از 1 اگه 2 تا کاپیتان باهم مواجه بشن این ایونت رخ میده.
7. بعد از 1 اگه کاکرو پشت سوباسا باشه و سوباسا توپو بگیره این ایونت رخ میده !
8. اگه سوباسا و پیر دوباره (!) با هم مواجه بشن این ایونت رخ میده که اگه پیر رو دریبل کنید گل میشه توپ !!!
9. اگه توپ تو نیمه ی دوم از اوت دروازه یا کرنر یا آفساید بشه میزوگی میاد تو تیم !
10 . اگه پیر و ناپلئون تو زمینتون باشن و یکیشون توپو بگیره ضربه ی برج ایفل رو میزنن !
11 . اگه تارو توپو تو زمین حریف توی نیمه ی دوم بگیره این ایونت رخ میده (ایونت قشنکی هست که تارو volley شوت خفن میزنه از لحاظ گرافیکی نه ها از لحاظ قدرت )
12 . بعد از 11 اگه تارو و سوباسا توپو تو زمین حریف بگیرن ممکنه شوت دونفری بزنن !
13 . اگه توی نیمه ی دوم ناپلئون توپو بگیره و کاکرو نزدیکش باشه این ایونت رخ میده که من تاحالا 20 دفه این بازی رو انجام دادم نتونستم این ایونت رو بیارم خیلی سخته ! چون کاکرو مهاجم سمت راسته تیمه و ناپلئون هم همینطور چطور ممکنه اینا بیان کنار هم ؟؟؟ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif

کلا بازی آسونیه که میتونید راحت با ایونت ها گل بزنید شوت های پیر و ناپلئون رو هم با هایپر واکاشی بگیرید و اگرم بتونید میزوگی رو بیارید دیگه از لحاظ دفاعی مشکلی نخواهید داشت !
فقط شاید ایونت های 3و4و5و13 سخت باشه گرفتنشون که 13 تقریبا غیر ممکنه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif

کاپیتانتون هم یا شوت ناپلئون یا شوت پیر رو یاد میگیره
در ضمن اکثر آموزشا ترجمه  لینک هستش و تلفیقی با تجربه ی خودم !

بازی با آلمان (خیلی کم به این بازی بها داده شده و شوت اشنایدر هم از لحاظ گرافیکی خوشگل نشده ! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif)
1. با سوباسا شوت بزنید که گل نمیشه !
2. بعد از 1 با کاکرو شوت کنید که بازم هیچی نمیشه 
3. بعد 2 با سوباسا دوباره شوت کنید که هیچی نمیشه دوباره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
4. بعد از 3 توپ رو زمانی که سوباسا و کاکرو کنار هم هستند با یکیشون شوت کنید که دوتایی شوت میکنن و بازم گل نمیشه فقط مولر منفجر میشه تقریبا ! (تو ایونت حالتش رو بعد گرفتن توپ ببینید عین واکی بعد گرفتن شوت اشنایدره ! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif)
5. بعد 4 اگه با کاکرو شوت کنید بالاخره گل میزنید مفتگی مفتکی ...
یکم فرز باشید این ایونتا رو تو کمتر از 10 دقیق انجام میدید !
6. اگه اشنایدر شوت کنه شوت آتیشی میزنه که پدرتون در میاد تا توپشو بگیرید چون حدود 5000الی6000 تا قدرت داره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif ولی با هایپر واکی احتمالا توپو بگیرید فقط یه critical ناقابلم میخواد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
7. تو نیمه دوم اگه سوباسا و تارو کنار هم باشن و تارو توپو بگیره این ایونت رخ میده که کل این بازی مفت نمی ارزه جز همین ایونتش !

کلا بازی مسخره هست شما تا زمانی که ایونت 5 رو انجام ندید شوت ققنوس سوباسا رو هم بزنید مولر میگیره توپو پس الکی TP حروم نکنید
اگه 1 گل نزنید کلا حالت گل خوردن مولر فعال نمیشه !فقط یه کلک رشتی داره که مولر رو دریبل کنید !!! که تقریبا غیر ممکنه و واقعا معنای سختی رو میفهمید چون حدود 2000 قدرت در موقع مقابله داره ! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

کاپیتان خودتون هم شوت آتیشی رو یاد میگیره !

قسمت  بعدی هایپر رو میگم بعد بقیه قسمت های بازی بعد هم شما رو به خیر مارو به سلامتت !
اگرم دیر به دیر آموزش میزارم 2 تا دلیل داره
من یک محصل هستم و باید درس بخونم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif
خیلی استقبال زیادی تو کار ندیدم اما چون هر کاری باید تا تهش بره و اوایل استقبال نداره و به خاطر گل روی دو سه نفری که دنبال میکنن آموزشا ادامه داره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
________________________________________________________________________________​________________________________________________________________________
برای اولین بار تو بازی داشتم با آلمان بازی میکردم لول بازیکنارو بالا ببرم با سودا با اشنایدر مواجه شدم 3 تا critical گرفتم سه تا
کریتیکال برای بار اول !!!!!

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/13 09:36 PM، توسط ali7991.)
2015/01/13 08:36 PM
فرید
کاربر معمولی

*

اعتبار: 17.0
ارسال: #9
واقعا عالی هست دستت درد نکنه ادامه بده
احتمالا به خاطر امتحانات هست که بچه ها سر نمیزنن
2015/01/14 12:01 AM
ali7991
تازه وارد

*

ارسال: #10
سلامی دوباره !
طبق حرفمون این قسمت رو به هایپر میپردازیم :
کلا هایپر چیه ؟ هایپر یعنی ویژه یعنی شوت ویژه یا حرکت زدن توسط دروازبان ها یا ایشی زاکی !!!
شوت هایپر شوتیه که وقتی شما شوت میزنید بعد آخرین دکمه ای که میزنید به شوت یه قدرت اضافه میشه
واسه دروازبانم برعکسش صدق میکنه یعنی از قدرت شوت کم میشه و یه صحنه ای هم نشون میده .
مال ایشی هم اینطویه گاهی جو میگیرتش وقتی یکی شوت میکنه (عموما توی بازی با جهانی) با صورت میپره جلوی توپ و ایشی که 600 تا قدرت داره 1500 از قدرت توپ کم میکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هایپر دروازبان ها هم این که باید دقیقا مثل حریف دکمه بزنید :
مثلا اکه میزنه مثلث دایره مربع شما هم باید همینو بزنید !
هایپر همه ی شوت ها هم اینجاست :Strong Shot (everyone) - TRIANGLE , CIRCLE , X
Volley Shot (everyone) - CIRCLE, X , TRIANGLE
Overhead Shot (some people) - TRIANGLE , TRIANGLE , X
-----------------> ??????
Dragon Shot 1 - TRIANGLE , X , SQUARE
-----------------> ??????
Dragon Shot 2 - X , TRIANGLE , CIRCLE
-----------------> Diaz
Drive Shot - X , TRIANGLE , TRIANGLE
Banana Shot - X , SQUARE , TRIANGLE
Zenten Shot - SQUARE , TRIANGLE , CIRCLE
-----------------> Hyuga
Neo Tiger Shot - TRIANGLE , X , TRIANGLE
Tiger Overhead Shot - X , TRIANGLE , X
Tiger Diving Shot - TRIANGLE , SQUARE , X
Tiger Shot - X , X , TRIANGLE
-----------------> Matsuyama
Eagle Shot - TRIANGLE , X , X
-----------------> Napoleon
Cannon Shot - SQUARE , TRIANGLE , CIRCLE
-----------------> Nitta
Hayabusha Shot - X , X , TRIANGLE
Hayabusha Volley - X , CIRCLE , TRIANGLE
-----------------> Pierre
Slider Shot - SQUARE , X , CIRCLE
-----------------> Schneider
Fire Shot - X , TRIANGLE , SQUARE
Non Fire - TRIANGLE , X , CIRCLE
-----------------> Souda
Kamisori Shot - SQUARE , CIRCLE , TRIANGLE
Reverse Kamisori Shot - CIRCLE , SQUARE , X
-----------------> Tsubasa
Drive Overhead Shot - X , TRIANGLE , TRIANGLE
Drive Shot - X , TRIANGLE , X
Phoenix Drive Shot - TRIANGLE , X , TRIANGLE
Now, this is the listing of combined shots, that require both characters
to be in the field at the same time and you passing the ball to one of
them.
-----------------> Hyuga + Sawada
Twin Shot - SQUARE , SQUARE , CIRCLE
-----------------> Masao Tachibana + Kazuo Tachibana
Skylab Hurricane - X , SQUARE , CIRCLE
Twin Shot - SQUARE , CIRCLE , SQUARE
-----------------> Tsubasa + Misaki (Japan Jr. version)
Twin Shot - SQUARE , CIRCLE , TRIANGLE
-----------------> Tsubasa + Misaki (Nankatsu SC version)
Twin Shot - CIRCLE , SQUARE , CIRCLE
-----------------> Tsubasa + Hyuga
Drive Tiger Twin Shot - SQUARE , TRIANGLE , CIRCLE
Twin Shot - SQUARE , TRIANGLE , CIRCLE
Finally, the shots that your character, the one you created in the "My
Captain" Mode, can learn.
Cannon Shot - X , SQUARE , TRIANGLE
Drive Shot - TRIANGLE , X , TRIANGLE
Eagle Shot - X , X , SQUARE
Fire Shot - TRIANGLE , X , TRIANGLE
Hayabusha Shot - X , TRIANGLE , CIRCLE
Kamisori Shot - SQUARE , CIRCLE , SQUARE
Slider Shot - TRIANGLE , SQUARE , CIRCLE
Tiger Shot - X , TRIANGLE , CIRCLE
X = ضربدر
TRIANGLE = مثلث
SQUARE = مربع
CIRCLE = دایره
این قسمت هم تموم شد !
قسمت بعد نکته و کلک میگم !
بعدشم بقیه بخش های بازی
بعدشم هیچی دیگه ! بشینید کیف کنید از بازیتون !!!
یه نکته اون ????? بازیکنای آمامیا و ایشی زاکی تو تیم سومی هستن !
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/19 04:24 PM، توسط ali7991.)
2015/01/18 09:55 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sport بازی های هك شده ی‌ كاپتان سوباسا 2 NES farshad 585 368,698 2024/02/06 11:51 PM
آخرین ارسال: ramin 99
Sport چگونگی هک بازی سوباسا نینتندو hossein khalili 403 149,425 2022/10/06 04:18 PM
آخرین ارسال: 8765
phone دانلود بازی Captain Tsubasa Zero اندروید BehzadH 1 1,996 2020/08/16 12:47 AM
آخرین ارسال: ramin 99
zجدید Captain Tsubasa:Dream Team APK M@hdi 6 2,031 2020/02/04 07:16 AM
آخرین ارسال: M@hdi
Sport دانلود بازی پلی 2 كاپتان سوباسا Captain Tsubas PS2 farshad 369 244,210 2019/10/23 09:14 AM
آخرین ارسال: rostam69

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان