زمان کنونی: 2024/05/02, 08:01 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/02, 08:01 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان کوروکو نو بسکه از زبان شما :دی

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #1
داستان کوروکو نو بسکه از زبان شما :دی
خوب خوب ما اینجا دور هم جمع میشیم تا داستان کوروکو نو بسکه رو با زبون خودمون دوباره تعریف کنیم حالا می خوایم تو این تاپیک چی کار کنیم؟

اینجا هر کسی یه نقش از انیمه رو بر میداره به دلخواه ( شبیه تاپیک های ایفا شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) بعد داستان و با انیمه شروع می کنیم هر کسی باید نقش خودشو مشابه انیمه ایفا کنه و داستان و تعریف کنه . نباید یه دونه دیالوگ بگین و برین : مثلا این پست اشتباهه سلام کاگامی خوبی چطوری..
داستان باید روند منطقی داشته باشه از یه جا شروع میشه و خوب یه جا تموم میشه یعنی یه موضوع می دیم شروع می کنیم و بعد تمومش می کنیم . پستی که می دین باید توش توضیح هم بدین و برای توصیف حالت کراکتر می تونین از عکس های انیمه هم استفاده کنین . می تونین داستان انیمه رو کمی تغییر بدین . دقت کنین وقتی پست میدین پستتون باید به پستی که نفر قبل داده ربط داشته باشه که یه داستان دنباله دار ساخته بشه .

مثلا یکی از موضوعات می تونه این باشه : بازی تیم سیرین با تیم شوتکو .. حالا اون وسط بازیکن های تیم های دیگه می تونن باشن جز و تماشاچی ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مثلا کسی که نقش کوروکو رو داره می گه : حالا کوروکو تصمیم می گیره که با استفاده از ونیشینگ درایوش از میدوریما رد بشه و می گه اماده باش میدوریما ( مثلا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
بعد مثلا حالا کسی که تو تماشاجی ها هست می تونه نسبت به این حالت ابراز احساسات نشون بده و نظرشو بگه و حرکت بعدی میدوریما یا کوروکو رو بنویسه تا باز نفر بعدی از رو اون نظر بده

خوب تو داستان می دونیم که سیرین از شوتکو میبره ولی اینحا دیگه همه چی بستگی به خلاقیت خودتون داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پایان بازی و هم خودم اعلام می کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حالا دوستان اگه نظر یا پیشنهادی دارین بدین تا بعد بریم سراغ بازی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جیغ و داد هم سر نقش ها نکنین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من خودم میشم اکاشی و راوی و داور مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/05 11:21 PM، توسط Merida.)
2015/01/05 11:13 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
!Melody
Phantom

ارسال: #2
RE: داستان کوروکو نو بسکه از زبان شما :دی
یه سوال میشه دوتا نقش داشته باشیم?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه آره من آتسوشی و داییکی رو میخواممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/05 11:18 PM
Merida
....

ارسال: #3
(2015/01/05 11:18 PM)'!Melody' نوشته شده توسط:  یه سوال میشه دوتا نقش داشته باشیم?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه آره من آتسوشی و داییکی رو میخواممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوب اگه کسی نیومد دوتاش مال شما .خوندی قشنگ ؟ نظر یا پیشنهادی نداری ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2015/01/05 11:20 PM
!Melody
Phantom

ارسال: #4
دست من باشه خیلیا رو میخوام مثلا اکاشی(که مری عمرا بدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) و ریوتا(اونم احتمالا رویامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
خوندمکاملمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به نظرم مری شما خودت باید راوی باشی مثلا حرکتاشون اینارو بگی بعد بقیه بیان مکالمه رو بنویسنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثلا:
مری: کاگامی داشت میدویید که به یه چیز سفت برخورد کرد. سرش رو بلند کردو....
حالا مثلا من میاممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آتسوشی(با نگاهی پر از ناراحتی و با لحن بی حوصله): هههه. همه ی قاقالیام ریخت!!! جلوتو نگاه کن!
بعد کاگامی با دیدن آتسوشی هنگ کامل میکنه و.......

اینجوریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/05 11:25 PM
Merida
....

ارسال: #5
نمی خوام مثل تاپیک های بر فنا رفته ایفا بشه به خاطر همین می خوام هر کسی از قوه تخیل خودش هم استفاده کنه و هم از شات های انیمه بزاره اگه دوست داره و خود بچه ها داستان و پیش ببرن . نباید پست ها تک دیالوگ باشه .
ریوتا که رویا س منم اکاشی و داور و راوی ( راوی اول داستان میاد موضوع رو مشخص می کنه و خارج میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) . کی فداکاری می کنه نقش کاگامی و می گیره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/05 11:34 PM، توسط Merida.)
2015/01/05 11:34 PM
Merida
....

ارسال: #6
اها مثلا ببین تو  انیمه بازی توو با یوسن نداریم خوب؟ می تونیم از خودمون داستان و بنویسیم شات ها هم می تونه از حرکات بازیکن های توو یا یوسن تو انیمه مقابل سیرین و کایجو باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی نیاز داره که بچه ها زحمت بکشن دو سه خط بنویسن اونم بر اساس پست قبل از خودشون  . اولش سخته ولی بعد درست میشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif
2015/01/05 11:38 PM
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #7
منم که نظراتمو گفتم بهت دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همین خوبه واقعا به نظرم بازی باحالی میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط یه چیزی (نمیدونم اینو تو پست اول نوشتی یا نه من ندیدم کتکم نزنی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) اپیزودیکش کنیم خوبه ؟
گفتم دیگه مثلا هر اپیزود که تموم میشه همه مکالمه هاش رو شما که داوری بذار توی یه پست بعد لینک اون پست رو به پست اول اضافه کن مثلا اپیزود اول ...

یه چیز دیگه نقش ها دقیقا باید توی انیمه باشن به نظرت نقش من در آوردی نداشته باشیم ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (مثلا ساچیکو و سوکیجو و میتی خواهرای آکاشی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
منم کی چان هستم دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/05 11:50 PM
Merida
....

ارسال: #8
نقش من دراوردی میشه اضافه کرد ولی به شرطی که به روند داستان اختلالی وارد نکنه .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثلا خواهرهای اکاشی قراره چی کار کنن ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستان من گفتم اینطوری باشه که موضوع بدیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثلا بازی سیرین شوتکو.. بعد داستان بر اساس چیزی که بچه ها می نویسن پیش میره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یا اینکه می گی کاملا بر اساس انیمه باشه ؟ یعنی حتما سیرین از شوتکو ببره

یا مثلا یه قسمت باشه اومدن ریوتا به تیم تیکو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ببینم می تونم یاد کاداج و زنده کنم با این تاپیک یا نه

کی می خواد کاگامی کیوشی هیوگا ایزوکی بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/05 11:57 PM، توسط Merida.)
2015/01/05 11:55 PM
!Melody
Phantom

ارسال: #9
نقش من در آوردیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه منم میخوام ولی نه به عنوان خواهر اکاشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اونارو بیایم بگیم یا همونجوری بندازیم وسط داستان?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بیاین اونایی رو بسازیم که ساخته نشدن مثلا ورود میدورین یا آتسوشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/05 11:58 PM
Merida
....

ارسال: #10
میدوریما و آتسوشی که از روز اول بودن ( ارک تیکو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) همون روز اول میرن تو تیم اصلیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: نقش من در آوردیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه منم میخوام ولی نه به عنوان خواهر اکاشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عجب ........... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پس به عنوان چی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خواستی می تونی بندازی وسط ولی روند داستان نباید خراب بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وگرنه به عنوان داور اخراج میشی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

می خوام نقش آئومینه رو ازت بگیرم نقش کاگامی و بهت بدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/06 12:02 AM، توسط Merida.)
2015/01/06 12:01 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و نظر راجع به آکاشی سیجورو akashi - بسکتبال کوروکو Merida 28 11,126 2021/07/04 01:59 AM
آخرین ارسال: عشق اکاشی
  آیومینه vs کیسه کدوم قوی تره بسکتبال کوروکو Kuroko no baske Merida 14 5,680 2021/01/23 09:22 AM
آخرین ارسال: Elmira.Kh
  بهترین کاپیتان به نظر شما در انیمه کوروکو نو بسکه kuroko no baske Merida 28 9,844 2021/01/06 12:41 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  مزخرف ترین اخلاق (بسکتبال کوروکو) kaomine 33 9,589 2020/12/17 07:49 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  مسابقه بین کدوم بازیکن ها رو می خواستین به داستان اضافه بشه؟ Merida 9 3,095 2020/03/20 01:05 PM
آخرین ارسال: Alisooba10

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان