زمان کنونی: 2024/04/18, 08:27 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/04/18, 08:27 PM

نظرسنجی: به نظر شما نقد چیور بود؟
خیلی باحال بود!
هی!بدک نبود!
پاشوجمع کن بینیم بابا!
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقد و بررسی Digimon frontier

نویسنده پیام
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)

اعتبار: 1339.0
ارسال: #1
نقد و بررسی Digimon frontier

نقد و بررسی پیشتازان دیجیمونی Digimon Frontier

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فصل چهارم دیجیمون یا همون پیشتازان دیجیمونی ،درسال 2003 ساخته شد.
Info

داستان انیمه از این قراره که دنیای دیجیتالی به علت اختلافاتی که در ظاهر و عقاید دیجیمون ها هست ،به دولشکر دیجیمون های انسانی شکل و دیجیمون های حیوانی شکل تقسیم میشه و این دو لشکر مدام درحال جنگ با یکدیگر هستند.
بلاخره یه دیجیمون فرشته ای به نام لوسمون به جنگ میان دولشکر دیجیمون های حیوانی و دیجیمون های انسانی خاتمه میده.ولی لوسمون کم کم مغرور میشه و قصد تصاحب دنیای دیجیتالی رو داره.از این رو به یه فرشته ی سقوط کرده تبدیل میشه.
اما قدرت الهی که بر دنیای دیجیمون ها حاکمه ، 10 دیجیمون ملقب به جنگجویان افسانه ا ی رو که هر کدومشون به عنصر خاصی مسلط بودن ، به دنیای دیجیتالی میفرسته و اون 10 دیجیمون موفق میشن لوسمون رو شکست بدن و درمرکز دنیای دیجیتالی زندانی کنن.
اون ده عنصر عبارتند از:
آتش،باد،یخ،رعدوبرق،نور،خاک،چوب،آب،فلز و تاریکی

بعد از اون ، مسئولیت نگهداری از دنیای دیجیتالی و فرماندهی 10 جنگجوی افسانه ای ، به سه دیجیمون فرشته ای به نام های سرافیمون،اوفانیمون و کروبیمون داده میشه.
سرافیمون مسئولیت اجرای عدالت و قوانین رو در دنیای دیجیتالی برعهده داشت.
اوفانیمون مسئولیت برقراری زندگی و عشق و محبت در دنیای دیجیتالی بود
کروبیمون هم مسئول برقراری علم و آموزش در دنیای دیجیتال بود.
ولی به دلیل اینکه کروبیمون یه دیجیمون فرشته ای شبه حیوان بود و با سرافیمون و اوفانیمون که شبه انسان بودن ،فرق میکردر، عقاید و قوانین اون یکی فرشته ها رو قبول نداشت و بهش کم محلی میشد.بخاطر همین تغییر فرم داد و به صورت کروبیمون شیطانی به دنیای دیجیتالی حمله کرد.
کروبیمون ناگهان و از پشت به سرافیمون خنجر زد و اوفانیمون هم بخاطر اینکه کروبیمون به سرافیمون صدمه ی بیشتر نرسونه ،حاضر شد که در قلعه ی کروبیمون زندانی بشه و سرافیمون در قلعه ی خودش به خواب عمیق فرو بره.
کروبیمون همچنین 5 جنگجو افسانه ای از 10 جنگجو رو تحت فرمان خودش درآورد.
یعنی جنگجویان عناصر آب،چوب،فلز،خاک و تاریکی.
ولی اوفانیمون با قدرتی که داشت ، یه سری بچه رو از دنیای انسان ها (با یه آس**نس*ر توی سالن قطار)به دنیای دیجیتالی از طریق یه سری پیامک رو ی گوشی هاشون فراخواند و بهشون از راه دور دیجی وایس داد.
این بچه ها به نام های تاکویا،کوجی،توموکی،ایزومی و جنپای بودند .

تاکویا یه کلاه سبز با کت قرمز داره و رهبر گروهه.یه عینک شنا داره و به فکر همه هست!خیلی شجاعه.

ایزومی هم تنها عضو تیمه که دختره.کمی اخمو ولی مهربونه.

توموکی کوچیکترین عضو گروهه و یه کلاه زرد کدویی داره.اون اوایل خیلی ترسوبود.

جنپای هم که خیلی شکموئه و یه لباس بلند آبی پوشیده.

کوجی هم نقش دوم انیمه هست و کت آبی پوشیده.درعین حال دوست و رقیب تاکویاست.

اول میخواستن که به خونه هاشون برگردن ولی حسی باعث شد که اونا بمونن و جنگجویان افسانه ای تبدیل بشن.
اوفانیمون به اونا گفت که اگه بتونن روح یا spirit جنگجوها رو پیدا کنن ، میتونن از طریق اونا به یکی از 10 جنگجوی افسانه ای تبدیل بشن وبا کروبیمون بجنگند.
یعنی بچه ها میتونستن به یکی از جنگجویان آتش،باد،یخ،رعد و برق و نور تبدیل بشن.
بعد از شکست کروبیمون،کروبیمون به حالت عادی (مقدس)دراومد و تجزیه شد.ولی دشمن اصلی اونا لوسمون بود.

اما چند اتفاق داخل انیمه حائز اهمیت هست که جو کلی داستان رو هدایت میکنه:

1.تبدیل روح (تبدیل اسپریت):
اسپریت در این فصل به معنای روحیه که در یه مجسمه ی کوچیک حبس شده و بر اساس عنصرش، توانایی های خاصی داره.هنگام تبدیل با اسپریت ،این روح از مجسمه اش آزاد میشه و خود مجسمه داخل دیجی وایس قرار میگیره..مثلا پنج تا از اسپریت های آتش،نور،یخ،باد و رعد و برق رو بترتیب از راست به چپ میبینیم.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

توی فصل چهارم اولین فصلی هست که یک انسان به یک دیجیمون تبدیل میشه!
توی فصل چهارم درواقع چیزی به نام دیجی ریتر وجود نداره و خود افراد دیجیمون های خودشون هستند!

در کل دنیای دیجیتالی 20 اسپریت وجود داره.(10 اسپریت انسان نما و 10 اسپریت حیوان نما)که به هر فرد توی گروه 2 اسپریت میرسید.
(مثلا عنصر آتش دو اسپریت انسان نما و حیوان نما داره و هردوی اونا برای تاکویا بود.)

اینم از عکس 10 جنگجوی افسانه ای(حالت انسان):

میشه این دو اسپریت حیوان نما و انسان نما رو باهم ترکیب کرد و یه تبدیل جدید به نام دوبل اسپریت بوجود آورد.
یا 10 اسپریت از عناصر مختلف رو باهم ترکیب کرد و تبدیلی قویتر به نام هایپر اسپریت ساخت!بسته به اینکه کدوم اسپریت هارو ترکیب میکنی،دیجیمون حاصل ممکنه تغییر کنه.
یا میشه هر20 تا اسپریت رو باهم ترکیب کرد و تبدیل نهایی به نام ancient اسپریت(تبدیل باستانی اسپریت) رو ساخت.این تبدیل قویترین تبدیله و اسم دیجیمونی که از ترکیب 20 تا اسپریت بوجود میاد، سوسانونمون نام داره.

2. سه فرشته ی الهی:

سه فرشته ی آسمانی همون کروبیمون و سرافیمون و اوفانیمون بودند که در خلاصه ی داستان کاملا توضیح دادم.

سرافیمون(اسرافیل): مسئولیت برقراری عدالت و قوانین

اوفانیمون(میکائیل،مادر مقدس):مسئول برقراری زندگی و محبت

کروبیمون(جبرئیل):مسئول برقراری علم و دانش(که بعد از مدتی به خاطر اختلاف عقیده به حالت شیطانی درمیاد.)

3.نگرش دیتا به دنیای دیجیتالی:

در این فصل نگرش به دنیای دیجیتالی کاملا برعکس فصل های قبل بوده!این فصل تمام دنیای دیجیتالی و موجودات درونش رو(حتی انسان ها) رو تنها مجموعه ای از داده(داده ها به شکل مجموعه ای از بارکد های نورانی به رنگ آبی هستند.) فرض میکنه و بر این باوره که اگر داده ای رو از چیزی بگیری،اون چیز اصلا وجود نداره!
توی این قسمت،زمین،دریا و دیجیمون ه بصورت مجموعه ای از داده هستن و هر کسی که بتونه به اونا صدمه بزنه،میتونه داده ی اون چیز رو تصاحب کنه و اون چیز رو از بین ببره.

البته دیجیمون ها ترکیبی از داده و تخم مرغ هستند.ولی بازم اگه داده ای رو از دیجیمونی بگیری،فقط تخم مرغ معمولی هست که باید از اول بزرگ بشه.

4.لوسمون:

علاوه برتوضیحاتم در خلاصه ی داستان، باید بگم که لوسمون یه دیجیمون فرشته ای درجه ی تازه کاره.برخلاف ظاهر معصومش، خیلی بدجنس و خودخواهه.توی این فصل مستقیم به درجه ی اولتیمیت و درجه ی مگا تبدیل میشه و درپایان کویچی رو از دنیای دیجیتالی حذف میکنه و سعی میکنه که با گرفتن دیتای دنیای دیجیتالی ،یه دنیای دیجیتالی جدید بسازه که تحت فرمان خودش اداره بشه.

5.شوالیه های سلطنتی:

لوسمون دو دیجیمون درجه ی مگا به نام دایناسمون و لوردنایت مون رو به عنوان دستیارانش داره و از اونا به نام شوالیه های سلطنتی یاد میکنه.
وظیفه ی این دو دیجیمون این بود که دنیای دیجیتالی رو بصورت دیتا دربیارن و به لوسمون تحویل بدن تا لوسمون با اون دیتا ها دنیای جدید رو بسازه.
بچه های فصل 4 بارها از این دو شوالیه شکست خوردن و خیلی از دیجیمون ها یی که دوست بچه ها بودن ،توسط این دو جنگجوی خبیث کشته شدن.

6.برادر دوقلوی کوجی-صاحب عنصر تاریکی:

از بین بچه ها ،یکی از اونایی که فراخونده شده بود(یعنی برادر دوقلوی کوجی که کویچی نام داشت)،از بقیه جاموند و نتونست وارد آس**نس*ر بشه و درحین تلاش برای رسیدن به بقیه ، از پله های راهروی قطار افتاد .

او به جای اینکه پیش بقیه بره ،ناخودآگاه پیش کروبیمون رفت و کروبیمون به اون اسپریت تاریکی رو داد و با یه سری حرف ها ،اونو بصورت داسکمون درآورد و از دنیای خودش متنفر کرد.

ولی بعد از دیدار با کوجی،منقلب میشه و به گروه اصلی میپیونده.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و هنگامی که به گروه اصلی میپیونده ، اسپریت هاش طلایی میشن و به صورت درست عنصر تاریکی (یعنی لاوه مون)
تبدیل میشه.

لاوه مون دارای عنصر تاریکی بود و صورت درست عنصر تاریکی از نقاط ضعف کروبیمون به حساب میومد.

جالب اینجاست که وقتی برای بار اول از شوالیه های سلطنتی شکست میخورن ،دیتای همه ی بچه ها معلوم میشه ولی اون خودشو درحالی میبینه که هیچ دیتایی نداره.(هیچ بارکد آبی رنگی دورش دیده نمیشه.)

بعد لردنایتمون بهش میگه که تو با بقیه فرق داری واگه دیتای تو مشخص نمیشه معنیشش اینه که اصلا توی دنیای دیجیتالی وجود نداری!

آخرش هم معلوم میشه که کویچی هنگام افتادن از پله ها ضربه مغزی شده بوده و فقط روحش داخل دنیای دیجیتالی بود تا باکوجی ملاقات کنه.

نقاط قوت:

کیفیت تصویرخوب و داستان جالب با طنز جالب - موسیقی متن خوب

نقات ضعف:

1.عدم رعایت رتبه های دیجیمونی(مثلا یه دیجیمون تازه کار دو دیجیمون مگا رو شکست میده!)

2.موسیقی ضعیف(خواننده اش اصلا چیز خاصی نمیخونه!)

3.نگاه کردن به موجودات دنیای دیجیتالی فقط به چشم دیتا و اینکه خیلی راحت میشه با ضربه زدن به هرچیزی دیتای اون رو تصاحب کرد!درحالی که موجودات دنیای دیجیتالی دارای روح هم هستند!(درفصل های پیش بر این تاکید میشد.)

4.بیش از حد قوی جلوه دادن شوالیه های سلطنتی و لوسمون(این خیلی روی اعصابم بود!هربار که شوالیه های سلطنتی میومدن،من چشم بسته میگفتم که حتما پیروز میشن و به هدف شومشون میرسن!خیلی افتضاح بود!)

5.ناتمام گذاشتن پایان کار دیجیمون های فرشته ای مقدس و ضعیف نشان دادن اغراق آمیز سرافیمون و اوفانیمون به عنوان یک حاکم دنیای دیجیتالی و صرفا قوی نشان دادن کروبیمون.

(2015/06/26 01:20 PM)bahar_f نوشته شده توسط:  مرسی نینا و خسته نباشی. همه چیز کامل و خوب بود.
تو این فصل دوباره شاهد دنیای دیجیتالی هستیم که شبیه دو فصل اول انیمه بود و دوباره پس از مرگ تخم دیجی رو داریم برخلاف فصل 3 که اصلا به این موضوع پرداخته نشد. در کل داستان خوبی داشت اما توزیع قدرت بین بچه ها خیلی نا عادلانه بود. درسته تو فصل های قبل هم یک تا دو نفر به بالاترین مرحله میرسیدن اما بقیه بچه ها کنار گذاشته نمیشدن و تا آخرین لحظه با هر چیزی که در توانشون بود میجنگیدن اما تو این فصل ایزومی و جونپی و توموکی و کویچی حتی تبدیل دوبل هم نتونستن انجام بدن و از یه جایی به بعد فقط تماشاچی بودن چون اسپیریت هاشون رو به تاکویا و کوجی میدادن و دیجیمونی هم نداشتن که بخواد به کمکشون تبدیل بشه. همینطور شکست یه سری دیجیمونا خیلی راحت بود اما برعکس بعضی دیگه خیلی سخت با اینکه درجه هاشون یکی بود. کویچی هم که به لطف نویسنده اصلا دیالوگ نداشت و کل دیالوگای همه قسمت هایی که داشت رو رو هم بذاری اندازه دو قسمت تاکویا نمیشه.

اوفانیمون و سرافیمون هم خیلی ضعیف نشون داده بود مخصوصا سرافیمون در حالی که این دوتا یکی از قدرتمند ترین دیجیمون های دنیای دیجیتال هستند. شوالیه های تاریکی هم که تو نصف انیمه همه جنگ ها رو بردن و این مسئله واقعا روی اعصاب بود یا اینکه یه صحنه بیشتر از 20 بار تکرار میشد مثل اون صحنه مرگ مادربزرگ کویچی که بهش میگه تو یه برادر دوقلو داری یا صحنه پرت شدنش از پله ها. درست مثل فصل 3 سکانس مرگ لئومون. قسمت ها دویدن بچه ها هم خیلی بد طراحی شده بود بر عکس فصل 1. اما خب این انیمه نقاط قدرت هم داشت.

طنز خوبی داشت همچنین به نظر من تبدیل انسانها به دیجیمون به کمک روح یا همون اسپیریت ها ایده خوبی بود اما نتونسته بود خوب جمعش کنه و این ایده باعث کنارگذاشتن بقیه شده بود. هر چند تو اکثر نقدهایی که قبلا خونده بودم از نطر خیلیا مسخره به نظر میومد. در کل داستان پردازیش خوب بود و واقعا موضوع جدیدی برای گفتن داشت ولی از نظر من قسمت های اضافه هم خیلی داشت. قسمت هایی که با خذفشون هیچ لطمه ای به داستان اصلی وارد نمیشد. در کل من دوست داشتم این فصلو اما بیشتر به خاطر داستانش و شخصیت هاش که یکم شبیه بچه های فصل اول بودند و نحوه گرافیکش که خیلی شبیه فصل اول بود و همه اینا بعد تماشای فصل 3 حس خوبی بهم میداد.
بازم مرسی نینامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

درکل:
امتیاز من به این انیمه : 6.3 از 10
دیدن این انیمه رو پیشنهاد میکنم فقط بخاطر داستان زیباش!

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/06/27 07:25 PM، توسط Giga Byte.)
2015/06/24 07:43 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)

ارسال: #2
RE: نقد و بررسی Digimon frontier
بلاخره نقد و بررسی رو تمومش کردم!
دو روز کامل روش داشتم کار میکردم!
لطفا نظر بدین!
2015/06/26 01:25 AM
ココル
•ω•

اعتبار: 513.0
ارسال: #3
آخجون یه نقد نوشته شده توسط نینامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خسته نباشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط یه چیزی:
نقل قول: 2.موسیقی ضعیف(خواننده اش اصلا چیز خاصی نمیخونه!)
اتفاقا من از اون آهنگه که برای تبدیل هایپر استفاده میشد خیلی خوشم اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اندینگاش (تیتراژ پایانی) هم به نظر من خیلی قشنگن،ملایمنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2015/06/26 08:34 AM
bahar_f
کاربر فعال پارک انیمه

اعتبار: 84.0
ارسال: #4
مرسی نینا و خسته نباشی. همه چیز کامل و خوب بود.
تو این فصل دوباره شاهد دنیای دیجیتالی هستیم که شبیه دو فصل اول انیمه بود و دوباره پس از مرگ تخم دیجی رو داریم برخلاف فصل 3 که اصلا به این موضوع پرداخته نشد. در کل داستان خوبی داشت اما توزیع قدرت بین بچه ها خیلی نا عادلانه بود. درسته تو فصل های قبل هم یک تا دو نفر به بالاترین مرحله میرسیدن اما بقیه بچه ها کنار گذاشته نمیشدن و تا آخرین لحظه با هر چیزی که در توانشون بود میجنگیدن اما تو این فصل ایزومی و جونپی و توموکی و کویچی حتی تبدیل دوبل هم نتونستن انجام بدن و از یه جایی به بعد فقط تماشاچی بودن چون اسپیریت هاشون رو به تاکویا و کوجی میدادن و دیجیمونی هم نداشتن که بخواد به کمکشون تبدیل بشه. همینطور شکست یه سری دیجیمونا خیلی راحت بود اما برعکس بعضی دیگه خیلی سخت با اینکه درجه هاشون یکی بود. کویچی هم که به لطف نویسنده اصلا دیالوگ نداشت و کل دیالوگای همه قسمت هایی که داشت رو رو هم بذاری اندازه دو قسمت تاکویا نمیشه.

اوفانیمون و سرافیمون هم خیلی ضعیف نشون داده بود مخصوصا سرافیمون در حالی که این دوتا یکی از قدرتمند ترین دیجیمون های دنیای دیجیتال هستند. شوالیه های تاریکی هم که تو نصف انیمه همه جنگ ها رو بردن و این مسئله واقعا روی اعصاب بود یا اینکه یه صحنه بیشتر از 20 بار تکرار میشد مثل اون صحنه مرگ مادربزرگ کویچی که بهش میگه تو یه برادر دوقلو داری یا صحنه پرت شدنش از پله ها. درست مثل فصل 3 سکانس مرگ لئومون. قسمت ها دویدن بچه ها هم خیلی بد طراحی شده بود بر عکس فصل 1. اما خب این انیمه نقاط قدرت هم داشت.

طنز خوبی داشت همچنین به نظر من تبدیل انسانها به دیجیمون به کمک روح یا همون اسپیریت ها ایده خوبی بود اما نتونسته بود خوب جمعش کنه و این ایده باعث کنارگذاشتن بقیه شده بود. هر چند تو اکثر نقدهایی که قبلا خونده بودم از نطر خیلیا مسخره به نظر میومد. در کل داستان پردازیش خوب بود و واقعا موضوع جدیدی برای گفتن داشت ولی از نظر من قسمت های اضافه هم خیلی داشت. قسمت هایی که با خذفشون هیچ لطمه ای به داستان اصلی وارد نمیشد. در کل من دوست داشتم این فصلو اما بیشتر به خاطر داستانش و شخصیت هاش که یکم شبیه بچه های فصل اول بودند و نحوه گرافیکش که خیلی شبیه فصل اول بود و همه اینا بعد تماشای فصل 3 حس خوبی بهم میداد.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/06/26 01:20 PM، توسط bahar_f.)
2015/06/26 01:20 PM
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)

ارسال: #5
(2015/06/26 08:34 AM)yamado نوشته شده توسط:  آخجون یه نقد نوشته شده توسط نینامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خسته نباشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط یه چیزی:
نقل قول: 2.موسیقی ضعیف(خواننده اش اصلا چیز خاصی نمیخونه!)
اتفاقا من از اون آهنگه که برای تبدیل هایپر استفاده میشد خیلی خوشم اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اندینگاش (تیتراژ پایانی) هم به نظر من خیلی قشنگن،ملایمنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوب اگه از آهنگ متنش خوشت میاد که من نوشتم آهنگ متنش خیلی قشنگه!
خوبی آهنگ به 3 تا چیز بستگی داره:1.آهنگ متن2.صدای خواننده3.متن شعر(که از زیرنویس قابل فهمیدنه.)
من فقط آهنگ متن خوبی رو توی فصل چهارم دیدم ولی متن شعرش اصلا چیز خاصی رو نمیگه.یا درمورد عناصر صحبت میکنه ویا درمورد تبدیلش تبلیغ میکنه!هیچ معنای خاصی نداره.بجز تیتراژ اول که کمی متنش خوب بود و درمورد آزاد شدن روح از بدن صحبت میکرد.ولی همون تیتراژاول هم زیاد خواننده اش صحبت نمیکنه و فقط آهنگش قشنگه!
نقل قول: اتفاقا من از اون آهنگه که برای تبدیل هایپر استفاده میشد خیلی خوشم اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب به همون دلایل بالا من زیاد از متنش خوشم نمیاد.به نظر من اون آهنگی که برای جوگرس توی فصل 2 خونده میشد ،بهتر از این بود.
البته فصل سوم هم یه آهنگ برای تبدیل ماتریکس داشت که بازم فقط آهنگ متن و صدای خواننده اش خوب بود و پیامی جز تبلیغ ماتریکس اوولیوشن نداشت.
2015/06/27 07:14 PM
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)

ارسال: #6
(2015/06/26 01:20 PM)bahar_f نوشته شده توسط:  مرسی نینا و خسته نباشی. همه چیز کامل و خوب بود.

ممنونم بهارجان.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبازم مثل همیشه نقد خیلی خوبی اشته و واقعا کامل کننده ی نقد منه.پس نقدت رو به پست اول اضافه میکنم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون شوالیه های سلطنتی واقعا روی اعصاب بودن!
2015/06/27 07:19 PM
digivoc
رویال نایتس

اعتبار: 7.0
ارسال: #7
ارزیابی تون واقعا درست بود....
2020/05/29 07:40 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقد و بررسی دیجیمون ادونچر2 Giga Byte 7 5,916 2020/06/01 05:26 PM
آخرین ارسال: digivoc
zجدید 2 Digimon Tamers میترا 24 8,767 2020/05/29 07:46 PM
  نقد و بررسی انیمه Digimon tamers taichi 4 4,391 2020/05/29 07:37 PM
  نقد وبرسی Digimon Xros Wars II matilda_a 4 3,430 2019/12/28 12:36 AM
آخرین ارسال: هیکاری
zجدید Digimon adventure 2 ماجراجویی دیجیمون دوبله انگلیسی ashafiee 13 5,603 2019/10/09 09:35 AM
آخرین ارسال: sasan_j.n

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان