زمان کنونی: 2024/06/02, 09:36 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/02, 09:36 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه جامپ فستا و صدا پیشه های انیمه بسکتبال کوروکو

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #1
برنامه جامپ فستا و صدا پیشه های انیمه بسکتبال کوروکو
توی این تاپیک می خوام براتون
قسمت های منتخب از ویژه برنامه جامپ فستا روب زارم

که توی این برنامه صدا پیشه های انیمه حضور داشتن

اول از برنامه جامپ فستا 2014 رو میزارم

بعد هم از برنامه جامپ فستا 2015

بعد هم می خوام براتون از برنامه کورو بس بزارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/08/09 09:45 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Merida
....

ارسال: #2
RE: برنامه جامپ فستا و صدا پیشه های انیمه بسکتبال کوروکو
بسکتبال کوروکو - جامپ فستا ۲۰۱۴ - قسمت اول

یا از لینک زیر دانلود کنید
محتوای مخفی (Click to View)

یا انلاین ببینید
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Aparat Movie

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/11/05 11:09 PM، توسط Merida.)
2015/08/09 09:50 PM
Merida
....

ارسال: #3
بسکتبال کوروکو - جامپ فستا ۲۰۱۴ - قسمت دوم

یا انلاین ببینید

Aparat Movie

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/11/05 11:10 PM، توسط Merida.)
2015/08/09 09:53 PM
Merida
....

ارسال: #4
بسکتبال کوروکو - جامپ فستا ۲۰۱۴ - قسمت۳ - خطر اسپویل!
توی این قسمت صدا پیشه مانگا رو به صورت زنده اجرا می کنند

زیرنویس نداشته خودم مانگا رو هزار بار خونده بودم ترجمه کردم براتون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای تایم ستینگ و تایپ ستینگ و ترجمه ش وقت گذاشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یا انلاین ببینید

Aparat Movie

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/11/05 11:11 PM، توسط Merida.)
2015/08/09 10:09 PM
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #5
چون گفتی نظر بدین میگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کامیا اینجا خیلی بد لباس پوشیده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توی اجرای دورارارا خوشتیپ تر بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا تیپ اون هیچی
اون لحظه ای که عکس آکاشی میاد اون بالا میگه زتتای وا بوکودا منم همراه جمعیت جیع می کشیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داشتم با دوستم این صحنه رو میدیدم گفت همتون دیوونه این مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و...............

خسته نباشیییی بابت تایم ستینگ و تایپ ستینگ هم ممنون ^0^
خیلی خوب بوددددددد مخصوصا اون I'm absoluteeeee مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/08/09 10:42 PM
yasaman_k
جینگیلی جینگیلی قناری!

اعتبار: 1104.0
ارسال: #6
نقل قول: اون لحظه ای که عکس آکاشی میاد اون بالا میگه زتتای وا بوکودا منم همراه جمعیت جیع می کشیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داشتم با دوستم این صحنه رو میدیدم گفت همتون دیوونه این مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بله عموما جامپ فستا ها رو کسایی میبینن یا میرن که خیلی هلاک یه مانگانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل بعضی هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مرسی مری^_^
من کلشو از یوت یوب گرفته بودم ولی چون ساب نداشت هیچی نفهمیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/08/09 10:46 PM
Merida
....

ارسال: #7
(2015/08/09 10:46 PM)yasaman_k نوشته شده توسط:  
نقل قول: اون لحظه ای که عکس آکاشی میاد اون بالا میگه زتتای وا بوکودا منم همراه جمعیت جیع می کشیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بله عموما جامپ فستا ها رو کسایی میبینن یا میرن که خیلی هلاک یه مانگانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل بعضی هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مرسی مری^_^
من کلشو از یوت یوب گرفته بودم ولی چون ساب نداشت هیچی نفهمیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثل منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل خودت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بیا بریم کورو بس 2015 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه با جت اکاشی میریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خواهش

منم کلشو دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی بعضی جاهاش معلومه مثلا اونجایی که میرن اون چوب ها رو برمیدارن شبیه سازی اونی که همیشه کوروکو چوب بستی یو ار وینر رو برنده یمشد

اون قسمت ای مانگاش هم که من از مانگا بلد بودم فقط تایم ستنیگش سخت بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اینو کلا یه قرن قبل اینکه انیمه بیاد ترجمه کرده بودم نمی خواستم اسپویل بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جامپ فستا 2015 که کیسه میاد باحاله باید اونم جدا کنم بزارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه صدا یپشه کیسه مثل خودش هایپره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/08/09 11:13 PM
yasaman_k
جینگیلی جینگیلی قناری!

اعتبار: 1104.0
ارسال: #8
نقل قول: مثل منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل خودت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بیا بریم کورو بس 2015 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه با جت اکاشی میریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خواهش

منم کلشو دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی بعضی جاهاش معلومه مثلا اونجایی که میرن اون چوب ها رو برمیدارن شبیه سازی اونی که همیشه کوروکو چوب بستی یو ار وینر رو برنده یمشد

اون قسمت ای مانگاش هم که من از مانگا بلد بودم فقط تایم ستنیگش سخت بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اینو کلا یه قرن قبل اینکه انیمه بیاد ترجمه کرده بودم نمی خواستم اسپویل بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جامپ فستا 2015 که کیسه میاد باحاله باید اونم جدا کنم بزارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه صدا یپشه کیسه مثل خودش هایپره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نع! من فقط به چشم یه انیمه خوب بهش نگاه میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هلاکش نیستممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه با یوکیمارو باید بریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره ولی 90 درصدش غیر قابل فهم بود!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثلا یه چیزی میگفتن بعد یهو دوبلر کوروکو میگفت کوروکو دس بعد همه میزدن زیر خنده اونوقت من مثل بز صفحه مانیتورو نگاه میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی هم جیغ جیغ میکردن! مخصوصا این دوبلر اکاشی وقتی اومد تومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(چکمه های دوبلر آئومینه تو حلقم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
اهانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بازم ممنونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جدا؟ من اونو ندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از بس این 2014 مسخره بود حسش نبود 2015 رو بگیرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/08/10 12:09 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #9
ههههههههه
منم هر وقت دارم یه چیزی تو این مایه ها می بینم انگار همونجام....
جو دیگه...چه میشه کرد...
راستی مری ممنون از اینکه گذاشتیش منم مثل یاسمن از یو تیوب گرفته بودم ولی هیچی نفهمیدم.....
ممنووووووووووووووووووووووووووون^^
2015/08/10 12:19 PM
Merida
....

ارسال: #10
(2015/08/10 12:09 PM)yasaman_k نوشته شده توسط:  
نقل قول: مثل منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل خودت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بیا بریم کورو بس 2015 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه با جت اکاشی میریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خواهش

نع! من فقط به چشم یه انیمه خوب بهش نگاه میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هلاکش نیستممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه با یوکیمارو باید بریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره ولی 90 درصدش غیر قابل فهم بود!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثلا یه چیزی میگفتن بعد یهو دوبلر کوروکو میگفت کوروکو دس بعد همه میزدن زیر خنده اونوقت من مثل بز صفحه مانیتورو نگاه میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی هم جیغ جیغ میکردن! مخصوصا این دوبلر اکاشی وقتی اومد تومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(چکمه های دوبلر آئومینه تو حلقم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
اهانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بازم ممنونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جدا؟ من اونو ندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از بس این 2014 مسخره بود حسش نبود 2015 رو بگیرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اونجا داشت تیم سیرین و معرفی می کرد دیگه بعد صدا پیشه کوروکو بلند شد مثه خودش گفت کوروکو بوکو دس بعد هم کاگامی ادای کوروکو رو دراورد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کورو بس و دیدی ؟ اندینگ و اجرا می کنن؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خو هیروشی خیلی محبوبه تو ژاپن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 4 ساله داره محبوبترین صدا پیشه میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ایشالا شما هم مدال المپیاد بردی میایم واست جیغ جیغ می کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/08/10 01:07 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین شخصیت بسکتبال کوروکو از نظر شما؟ abaneh 48 26,914 2023/09/27 03:34 AM
آخرین ارسال: maximew
  خوشگلن ترین و زشت ترین بازیکن ... ( بسکتبال کوروکو ) KÅGÂMÎ ♥ 138 42,960 2023/04/23 01:27 AM
آخرین ارسال: #Chocolate Girl*
  کدوم باریکن چهره ی معصومی داره؟ (بسکتبال کوروکو) kuroko no baske aiso 43 14,737 2021/02/22 08:36 PM
آخرین ارسال: Mojynaji
  رو اعصاب ترین کارکتر بسکتبال کوروکو کیه؟ Manaka 28 10,039 2020/12/27 11:16 PM
آخرین ارسال: Elmira.Kh
  به نظرتون اگه کوروکو نو بسکتو تلویزیون ایران پخش کنه میتونه به اندازه شاهزاده تنیس طر ryona-kuroko 11 5,272 2020/08/01 07:48 PM
آخرین ارسال: mr.RAD

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان