زمان کنونی: 2024/06/09, 06:11 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/09, 06:11 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نتایج رای گیری محبوب ترین تیم ها و کراکتر ها و ... از دوتا سایت انیمه ای - هایکیو

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #1
نتایج رای گیری محبوب ترین تیم ها و کراکتر ها و ... از دوتا سایت انیمه ای - هایکیو
اینجا می خوام نتایج دو تا نظر سنجی رو براتون بزارم
اول اینکه این رای گیری ها رسمی نبودن یعنی دوتا سایت انیمه ای اومدن از طرفدارای انیمه خواستن که تو این نظر سنجی شرکت کنن
هر کسی می تونسته چند تا انتخاب داشته باشه
یکی از اونا دوماه پیش انجام شده و یکیش هم دو هفته پیش فکر کنم که چون بر اساس مانگا هم بوده من یکی از نتیجه ها رو که اسپویل داره نمیزارم فعلا اینجا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نتایجش جالب بود خیلی akaashi داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اخه این بشر تو مانگا هم تا همین اندازه انیمه که لان پخش شده حضور داشته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلا واسم علامت سواله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سوالاتشون اینا بوده

نظرسنجی اول
15 کراکتر برتر
تیم محبوب
بازی بین کدوم دوتا تیم و دوست دارین ببیند
دوست دارید کدوم تیم برنده بشه
از کدوم بازیکن بیشتر الهام گرفتین یا به شما انگیزه بیشتری میده

نظرسنجی دوم ( این بعد از چپتر 188 یا 187 انجام شده)

تیم محبوب شما؟
یونیفورم محبوب شما
بین سال اولی ها سال دومی ها و سال سومی کراکتر محبوبتون کیه؟
بیشترین شخصیت پردازی و کی داشته
تو هر پست کدوم بازیکن برتر؟
با ارزش ترین بازیکن کیه؟
تیم رویاییتون کدومه؟

خب ما هم قبل این جور و تاپیکها رو تو بخش زدیم ولی اگه دوست دارین اینجا هم به این سوالا جواب بدین یا نظرتون و درباره نتیایج به دست اومده بگین - شرکت کنننده هاشون زیاد نبود حدود 2100نفر اولی و دومی هم حدود 3000 نفر فک کنم باز باید چک کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/01/25 11:29 PM، توسط Merida.)
2016/01/25 10:48 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Merida
....

ارسال: #2
RE: نتایج رای گیری محبوب ترین تیم ها و کراکتر ها و ... از دوتا سایت انیمه ای - هایکیو
نظر سنجی اول مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2016/01/25 10:53 PM
Merida
....

ارسال: #3
RE: نتایج رای گیری محبوب ترین تیم ها و کراکتر ها و ... از دوتا سایت انیمه ای - هایکیو
نظر سنجی دوممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

[attachment=89804]
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/01/25 11:17 PM، توسط Merida.)
2016/01/25 11:00 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #4
-نه یه کاری میکنی ها اب دستمه برم مانگا بخونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ایول اویکاوا چه خودشو مطرح کرده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اعضای پارک که به اندازه انگشتای دست من مانگا میخونن وگرنه ماهم نظرسنجی میزدیم باحال میشد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/01/25 11:29 PM
Merida
....

ارسال: #5
تاپیک هاش که هستن داره خاک می خوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی اگه شرکت کنند ه داشتیم می تونستم نظر سنجی هم درست کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اویکاوارا رو حالا تو انیمه می بینی دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد انیمه یه جایی تموم میشه تو کف بمونیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من اصلا موندم این Akaashi کلا توی مانگا در حد همین انیمه که نشون داد حضور داشت یعنی بعد از اردوشون تو توکیو دیگه نبود تو مانگا موندم چرا رای اورده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/01/25 11:33 PM
Salmanfz
Dead

ارسال: #6
نقل قول:
تیم محبوب شما؟
یونیفورم محبوب شما
بیشترین شخصیت پردازی و کی داشته
با ارزش ترین بازیکن کیه؟
تیم رویاییتون کدومه؟

۱- کاراسنوووومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
۲- نکومامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
۳- اول : هیناتا ، دیوم : نویا سانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ، سیوم : شیمیزو سنپایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
۴- داییچی و اساهیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
۵- ستر : اویکاوا - اسپکر قدرتی : اوشیکاوا - لیبرو : نویاسان - سرعتی زن : هیناتا ، مدافع وسط : سوکیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
۶- اویکاوا
۷- تو اون تاپیکه گفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منم میتونم مانگا بخونم ، حسشو دارم ، وقتشو دارم ولی تنبلیم میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیدونم از کجا شروع کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/01/25 11:39 PM
Merida
....

ارسال: #7
نقل قول: منم میتونم مانگا بخونم ، حسشو دارم ، وقتشو دارم ولی تنبلیم میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیدونم از کجا شروع کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

الان که داری انیمه رو دنبال می کنی خو انیمه رو ببین که هیجانش از بین نره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد که این فصل تموم شد ادامه ش و از مانگا بخون چون با این وضع مانگا فکر کنم انیمه زودتز از یک سال و نیم دیگه نیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: ۲- نکومامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منم نکوما رو دوست دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2016/01/25 11:50 PM
aiso
فلفل نمکی

اعتبار: 1319.0
ارسال: #8
هلوووومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مرسی مری بابت تاپیک^-^
تو نظرسنجی تیم رویایی عاشق ثبات کاگیاما و ایکاوا و بقیه دوستانممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بچم هیناتا هیچ جاش نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تو بازیکن باارزش هم
 اکاشی ایز نخود:/
اگه بگیم تو کمپ کار مهمی کرد که خو فقط بعد افسردگی بوکوتو میاوردش تو بازی.تو چپتر 190 هم نقش جالباسیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خو این مال قبل اونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه احتمالا اینکه بوکوتو رو تحمل میکنه باارزشش کرد. نو ایدیامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یونیفرم هم من متاسفانه نکوما رو بیشتر دوست دادم سویماسن کاراسنو!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سوکیییییییییییییی میدل بلوک برتر!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه واقعا معرکس*----* خیلی هم رشد داشته شخصیتشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بالاخره این درست رای دادن به جا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من علاقه شدید به بازی فوکورودانی و نکوما پیدا کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ای چپتر بعد بیاااااا! !!
باور کنین اکاشی رو با اکاشی بسکت کوروکو اشتباه گرفتنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/01/27 12:51 AM
Yu_chan
Red King

ارسال: #9
وایییییییییییییییی مری عاشقتم با این تاپیکاتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من هر دو نظر سنجی رو کاملا قبول دارم ولی با یکم تغییراتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیم محبوب شما؟
کراسانووووووو گلییییییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یونیفورم محبوب شما؟
فقط جوزنجیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نه بابا شوخی کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هم نکوما قشنگه هم آئوباجوسای!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سال اولی هیناتا
سال دومی کنما
سال سومی اویکاوا
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بیشترین شخصیت پردازی و کی داشته؟
فیلا نظری ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ستر:اویکاوا   
مدافع وسط: سوکی
سرعتی زن: هیناتا
قدرتی زن: اوشیکاوا
لیبرو: نویا سان
انتخابم چقدر شبیه salmanfz شد!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با ارزش ترین بازیکن کیه؟
راستش تا اینجا که همه با ارزش بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی حس میکنم دایچی سان!!
تیم رویاییتون کدومه؟
منظور از تیم رویایی چیه؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من به این یکی هم جواب میدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تیم محبوب؟
کراسانومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بازی بین کدوم دوتا تیم و دوست دارین ببیند؟
بین کراسانو آئوباجوسایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوست دارید کدوم تیم برنده بشه؟
خب 100% کراسانومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از کدوم بازیکن بیشتر الهام گرفتین یا به شما انگیزه بیشتری میده؟
از بوکوتو سانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جواب الهام گرفتنمم گرفتمااااا تجربه نشون دادهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: ایول اویکاوا چه خودشو مطرح کرده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نتیجه اعتماد به جو مریخشه هاااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول:  اکاشی ایز نخود:/
اگه بگیم تو کمپ کار مهمی کرد که خو فقط بعد افسردگی بوکوتو میاوردش تو بازی.تو چپتر 190 هم نقش جالباسیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خو این مال قبل اونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه احتمالا اینکه بوکوتو رو تحمل میکنه باارزشش کرد. نو ایدیامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه بابا خیلیم نخود نیستاااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی همچینم کار مهمی نکرده!! حس میکنم همه اونایی که تو نظر سنجی شرکت کردن دختر بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی تحمل بوکوتو انقدر ارزش داشت و ما نمی دونستیم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: باور کنین اکاشی رو با اکاشی بسکت کوروکو اشتباه گرفتنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
احتمالش هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/01/27 08:17 PM
Mi Hi
like fish in dark world

اعتبار: 441.0
ارسال: #10
جالبه....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

...................
2018/09/21 02:07 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Comment بحث و تبادل نظر درباره مانگا هایکیو haikyuu Merida 127 37,912 2023/09/08 08:26 PM
آخرین ارسال: saeed_k__z
  اگه یه روز بیدار بشین و ببینین که تو انیمه هایکیو هستین چیکار می کنین؟ Nao-chan 20 5,715 2023/03/30 07:27 AM
آخرین ارسال: satoru
  اگه می تونستی تو انیمه هایکیو عضو یکی از تیم ها بشی کدومو انتخاب می کردی؟ Nao-chan 21 6,230 2022/03/24 06:17 PM
آخرین ارسال: Igris
v-3 اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ azura 13 3,686 2022/03/16 11:43 AM
آخرین ارسال: Aliheidarin0
  تو تیم کراسانو کی هستی؟؟تست Yu_chan 15 4,463 2021/12/03 12:20 AM
آخرین ارسال: rinthmah

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان