زمان کنونی: 2024/05/14, 03:05 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/14, 03:05 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر در مورد انیمه Dr.stone (هر کی دیده بیاد تو :دی)

نویسنده پیام
!Sultan
I’m a girl

*

اعتبار: 1425.0
ارسال: #1
بحث و تبادل نظر در مورد انیمه Dr.stone (هر کی دیده بیاد تو :دی)
نظرتون در مورد انیمش چیه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لینک دانلود

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Info

در یک روز سرنوشت ساز، تمام جمعیت کره زمین بوسیله یک نور کورکننده تبدیل به سنگ می شوند. بعد از چند میلیون سال، دانشجویی به نام تایجو بیدار می شود و خودش را در دنیایی پر از مجسمه می بیند. اما او تنها نیست و دوست عاشق علمش نیز چندین ماه است که بیدار شده و به دنبال راهی علمی برای برگردادن تمدن بشری می باشد.

InfoAir Date:05.07.2019 till
Type:TV Series
Episode:24
Language:Japanese
Subtitle:English

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2019/09/25 09:50 PM، توسط !Sultan.)
2019/09/22 05:25 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Dazai.B
A Pure Suicide

اعتبار: 2427.0
ارسال: #2
RE: بحث و تبادل نظر در مورد انیمه Dr.stone (هر کی دیده بیاد تو :دی)
یه شاهکار به تمام معناست جزو بهترینای فصله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا به نویسندش باید افرین گفت لامصب طراحی شخصیتا و کل داستان عالیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همه یه کنار ثانیه شمار سنکو هم یه کنار مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خداکنه زود تمومش نکنن :/ من سرش کلی ارزو دارم :/

2019/09/22 05:52 PM
!Sultan
I’m a girl

*

ارسال: #3
Dazai.B pid='[url=http://https://www.animpark.icu/tel:1923876 نوشته شده توسط: 1923876' dateline='1569162173']
یه شاهکار به تمام معناست جزو بهترینای فصله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا به نویسندش باید افرین گفت لامصب طراحی شخصیتا و کل داستان عالیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همه یه کنار ثانیه شمار سنکو هم یه کنار مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره واقعا حرف ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی زوره اگه بزنن زودی تمومش کننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون قسمت که کله کدویی برای اولین بار تونست همه جا رو ببینه من گریم گرفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2019/09/22 06:25 PM
Clara
In love with Kurapika

اعتبار: 141.0
ارسال: #4
وای خیلی عالیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستانش تازه ست و قسمتای طنزش خیلی خنده داره یه چیزاییم ادم یاد میگیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط سنکو و اون هوش لعنتیشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2019/09/22 06:48 PM
!Sultan
I’m a girl

*

ارسال: #5
(2019/09/22 06:48 PM)Clara نوشته شده توسط:  وای خیلی عالیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستانش تازه ست و قسمتای طنزش خیلی خنده داره یه چیزاییم ادم یاد میگیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط سنکو و اون هوش لعنتیشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه چیزایی آدم یاد میگیره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چی مثلا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من فقط اون یه چهار دقیقه ی اخری اختراعات جدید رو نگا کردم یه چیز جدید یاد گرفتم وگرنه همه ی این چیزا رو قبلا دانشمندای دیگه اختراع کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه سنکو داره از نو اونا رو میسازهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته خودشم یه اختراعاتی داشتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره واقعا باهوشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2019/09/22 07:06 PM
Clara
In love with Kurapika

اعتبار: 141.0
ارسال: #6
(2019/09/22 07:06 PM)'madmazel' نوشته شده توسط:  
(2019/09/22 06:48 PM)'Clara' نوشته شده توسط:  وای خیلی عالیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یه چیزایی آدم یاد میگیره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چی مثلا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من فقط اون یه چهار دقیقه ی اخری اختراعات جدید رو نگا کردم یه چیز جدید یاد گرفتم وگرنه همه ی این چیزا رو قبلا دانشمندای دیگه اختراع کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه سنکو داره از نو اونا رو میسازهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته خودشم یه اختراعاتی داشتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره واقعا باهوشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

میدونم که اختراعات قبله ولی یه مواردی حرف میزنه و نحوه ساختو توضیح میده خودش کلیه مثلا من نمیدونستم صد اینهمه کاربردای دیگه هم دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2019/09/22 08:45 PM
Dazai.B
A Pure Suicide

ارسال: #7
(2019/09/22 06:25 PM)madmazel نوشته شده توسط:  
Dazai.B pid='[url=http://https://www.animpark.icu/tel:1923876 نوشته شده توسط: 1923876' dateline='1569162173']
اره واقعا حرف ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی زوره اگه بزنن زودی تمومش کننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون قسمت که کله کدویی برای اولین بار تونست همه جا رو ببینه من گریم گرفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تمومشم کنن ما انقدر پوست کلفتیم میریم مانگاشو میخونیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وایی اره لحظع ی قشنگی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این قسمت 12 رو هم دوس داشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه جای تایجو خالیه :/

2019/09/23 12:34 AM
2rsa
❤مَن پُرَم اَز حِِسِ خُوب❤

*

اعتبار: 2253.0
ارسال: #8
واقعا انیمه ش قشنگه؟:/ یجورایی خشن میزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2019/12/18 09:44 PM
Dazai.B
A Pure Suicide

ارسال: #9
(2019/12/18 09:44 PM)Adrien نوشته شده توسط:  واقعا انیمه ش قشنگه؟:/ یجورایی خشن میزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قشنگ چیه معرکس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خشن کجا بود بابا ببین کیف کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2019/12/18 09:51 PM
2rsa
❤مَن پُرَم اَز حِِسِ خُوب❤

*

اعتبار: 2253.0
ارسال: #10
(2019/12/18 09:51 PM)Dazai.B نوشته شده توسط:  
(2019/12/18 09:44 PM)Adrien نوشته شده توسط:  واقعا انیمه ش قشنگه؟:/ یجورایی خشن میزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قشنگ چیه معرکس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خشن کجا بود بابا ببین کیف کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
۵ قسمتشو زدم دانلود فردا میبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2019/12/18 10:35 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان و پاییز بحث و تبادل نظر درباره انیمه Karakai Jouzu no Takagi-san abaneh 2 1,845 2022/11/16 10:00 PM
آخرین ارسال: matin138g
One Piece-13 بحث و تبادل نظر در مورد انیمه حماسه وینلند (هر کی دیده بیاد تو:دی) !Sultan 3 1,848 2021/05/19 12:23 AM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درمورد انیمه Black Clover Dazai.B 4 2,053 2020/02/04 09:45 PM
آخرین ارسال: !Sultan
  بحث و تبادل نظر درمورد انیمه Boku no Hero Academia abaneh 41 11,082 2020/02/03 06:57 PM
آخرین ارسال: !Sultan
  بحث و تبادل نظر درمورد انیمه Boruto - Naruto Next Generations abaneh 5 2,668 2019/10/15 03:32 PM
آخرین ارسال: kaneky ken

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان