زمان کنونی: 2024/05/14, 06:13 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/14, 06:13 PM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ايندكس راهنمای بخش D Gray-Man

نویسنده پیام
farshad
キャプテン翼の生成

اعتبار: 1019.0
ارسال: #1
ايندكس راهنمای بخش D Gray-Man
اين قسمت مخصوص راهنماي كلي تاپيكهاييه كه در اين تالار هستند . هر تاپيكي كه زده بشه آدرسش اينجا قرار گرفته ميشه و يه توضيح كوچولو هم داده ميشه كه اين تاپيك كارش چيه . ممنون ...

.jpg  d1.jpg (اندازه: 17.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 133)
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/03/16 03:22 PM، توسط farshad.)
2012/03/16 03:20 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #2
RE: ايندكس راهنمای بخش D Gray-Man
ايندكس تاپيكهايي كه بعنوان موضوع مهم در بخش دي گري من قرار گرفته ميشوند به شرح زير ميباشد

دفتر تيم مديريتي بخش دي گري من

اين تاپيك مخصوص كادر مديريتي من و سپيده جونه كه شما ميتونيد درخواست لينك دانلود يا هماهنگي واسه زدن تاپيك به اينجا مراجعه كنيد يا اينكه ميتونيد نظرتونو راجب مديريت بخش اعلام كنيد و پيشنهاد هم اگه داريد ميتونيد بزاريد .

قوانين بخش دي گري من حتما مطالعه بشه

بخش دي گري من هم براي خودش قوانين خاصي داره كه هر كسي بايد اونو رعايت كنه . لطفا اونو مطالعه كنيد و به ياد داشته باشيد كه سعي نكنيد اين قوانين رو ناديده بگيريد .

اخبار و اطلاعيه های‌ بخش دي گري من

اين تاپيك برای اطلاع رساني شما كاربران عزيز قرار گرفته شده و هر خبر خاص يا غير خاص رو بعضي وقتها توي اون قرار ميديم تا شما مطلع بشيد .

دانلود انيمه دي گري من از قسمت 1 تا 103 بصورت كامل

اين تاپيك فقط مخصوص دانلود انيمه دي گري من هست و اگه لينك ها كار نكردن خبر بديد . لينك هم نزارين داخلش و اگرم خواستين اينكارو بكنين قبلش به من بگين .

واژه نامه ي دي گري من D.Gray-Man

شامل توضيحات مفيد در مورد اينوسنس و ابزار و آرك و غيره ...

مانگاهای ترجمه فارسی دي گري من

اين تاپيك مخصوص كتاب مصور ژاپني دي گري من هست و لينك دانلود هم نميزازيم فعلا و شما ميتونيد آدري كه داخل اين تاپيك گذاشتم رو اجرا كنيد تا به قسمت مانگاخواني آنلاين همين انجمن منتقل بشيد . اونجا مانگاي دي گري من رو مطالعه ميكنيد و داخل اين تاپيك مباحث مربوط به مانگا رو مطرح ميكنيد . نكته اي كه بايد بگم اينكه مانگاي دي گري من با انيمه دي گري من زمين تا آسمون فرق داره و حالت هر مانگا همينطوره يعني با انيمه ي خودش فرق داره و چيزايي كه داخل مانگا مياد تو انيمه ي خودش نمياد يا اگرم مياد كمتر بهش اشاره ميشه .

سوالات شما درباره دي گري من

اين تاپيك مخصوص مطرح كردن سوالات شماست . اگه شما در زمينه دي گري من به ابهام برخورديد بيايد و سوالتونو مطرح كنيد . اگه كسي جوابشو بدونه به شما جواب ميده .

انتقادات درباره انيمه دي گري من

اين تاپيك مخصوص انتقادات شما به انيمه دي گري من هست . مثلا ميتونيد درباره پايان اين سري از دي گري من انتقاد كنيد . بعضيا وقتي اين انيمه به پايان ميرسه خوششون نمياد از پايان اون و اين تاپيك جاي مناسبيه كه شما هم نظر خودتونو بگيد .

آكوماشناسی Akuma Details

اين تاپيك مخصوص شناختن آكوماهاست . شما ميتونيد وارد اين تاپيك بشيد و مطالبي كه چطور يك آكوما بوجود مياد رو مطالعه كنيد تا با اين موجودات آشنا بشيد .

عكسهای انيمه ای دي گري من

اين تاپيك مخصوص عكس هاي دي گري من هست و شما عكسهاي با سايز بزرگ مثل Wallpeper رو فقط بصورت پيوست در خود انجمن بزاريد . فقط عكسهايي كه حجم اونها در حدود 700 هست و سايز عكس طوري باشه كه از كادر بيرون نره ميشه چشم پوشي كرد اما درصورت ناديده گرفتن اين قانون كه سايز عكس ها بزرگ باشه و يا حجم بالاي 750 بصورت لينك گذاشته بشه ممكنه كه به شما تذكر و اخطار بديم . لطفا در گذاشتن عكسها اين قانون رو رعايت كنيد ...

Katsura Hoshino

مانگاكای دي گري من خانوم كاتسورا هوشينو هستند كه بريد باهاش آشنا بشيد

محفل سياه Black Order

پايگاه اگزورشيست ها
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/04/29 07:52 PM، توسط farshad.)
2012/03/16 03:26 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #3
ايندكس تاپيكهاي گرافيكي و موسيقي كه بعنوان موضوع معمولی در بخش دي گري من قرار گرفته ميشوند به شرح زير ميباشد

كلكيسون موزيك انيمه دي گري من

اين تاپيك مخصوص قرارگرفتن آهنگهای OST انيمه دي گري من هست .

والپيپرهای انيمه و مانگای دي گري من

در اين تاپيك عكسهاي با كيفيت بالاي دي گري من قرار ميگيره و احتمالا اين تاپيك يه ذره تو بالا اومد عكسها كنده چون سايز و حجم عكسها زياده

عكسهای انيمه ای دي گري من

اين تاپيك هم فعلا مشابه تاپيك قبليه اما سريعتر بالا مياد

عكس ساير آكوماها Other Akumas

اين تاپيك مخصوص قرارگيري نوچه هاي آكوما يا آكوماهاي ديگريه كه با اگزورشيست ها مبارزه ميكنند
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/03/16 04:52 PM، توسط farshad.)
2012/03/16 04:03 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #4
ايندكس تاپيكهاي مباحث عمومی كه بعنوان موضوع معمولی در بخش دي گري من قرار گرفته ميشوند به شرح زير ميباشد

بحث درباره انيمه دي گري من

اين تاپيك مخصوص صحبتها و نظرات شما درباره قسمتهاي پخش شده ي 1 تا 103 انيمه دي گري من هست و شما ميتونيد راجب تك تك قسمتهاي پخش شده حرف بزنيد و نظرتونو اعلام كنيد و ميتونبد از بقيه هم بخوايد نظرشونو راجب چيزي كه شما گفتيد و يا جايي كه مثلا شما تعيين ميكنيد بيان و اون قسمت رو اگه ديده باشن نظر بدن و يا انيكه اگرم نديدن و دسترسي دارند كه يه بار اون قسمت رو نگاه كنند ، ميتونيد درخواست كنيد يا درخواست كنند كه بقيه هم نظرشونو درباره اون قسمت مورد نظر بدن و در موردش حرف بزنن

كدوم شخصيت دي گري من هستي ؟

اين تاپيك مخصوص تست شخصيت دي گري من هست كه شما وارد اون سايته كه توي اين تاپيك هست ميشيد و با جواب دادن به سوالات انگليسي و تاييد نتيجه به شما ميگه كه كاراكتر شما شبيه كدوم يك از كاراكترهاي انيمه دي گري من هست . بعد عكس اونو لينك بگيريد و داخل تاپيك بزاريد .

منفورترين شخصيت دي گري من

اين تاپيك مخصوص اينكه كه بگيد به نظر شما كدوم شخصيت انيمه دي گري من منفوره

جالب ترين سكانس هاي انيمه دي گري من

اين تاپيك مخصوص اين هست كه شما بگيد از كدوم سكانس ها خيلي خوشتون اومده و براي بقيه تعريف كنيد . اين تاپيك طوريه كه مطالب اسپويل داره و كساني كه انيمه رو نديدن اگه اونو بخونن شايد ديگه از ديدن انيمه پيشمون بشن لذا اگه داخل تگ اسپيويل كه توي اديتور هست بزارينش خيلي لطف ميكنيد اينم نمونه درست
محتوای مخفی (Click to View)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بهترين و بدترين نوحا كدامند؟

اين تاپيك مخصوص اين هست كه بگيد كدوم يكي از افراد خانواده نوح Noah بهترين و بدترين هستند .

آكوما ( اسپويل )

اين تاپيك مخصوص اين هست كه در مورد آكوما نظر بدين و در مورد موجودي بنام آموما حرف بزنين . هيچ حرفي غير آكوما در اين تاپيك زده نميشه و خاصيت اين تاپيك هم فقط همينه . فقط درمورد آكوما حرف بزنيد .

محبوب ترين شخصيت دي گري من ؟

اين تاپيك مخصوص اين هست كه بگيد كي از همه محبوب تره و در مورد كاراكترش حرف بزنيد . در اين تاپيك كل كل ممنون .

بهترين اينوسنس كدومه ؟‌چه اينوسنسي براي خودت ميخواي ؟

اين تاپيك مخصوص اين هست كه بگيد شما چه اينوسنسي رو دوست داريد و كدومو براي خودتون برميداريد . اينوسنس براي كسايي ميگم كه نميدونن :‌يه جور قدرته كه اگزورشيست ها باهاش ميتونن به آكوماها غلبه كنند .

آيا ادامه دي گري من ساخته خواهد شد ؟

اين تاپيك مخصوص اين هست كه نظر بدين بعد از اين سري 103 قسمتي بازم ساخته ميشه يا نه .

بهترين اگزورشيست كيه ؟

اين تاپيك مخصوص اين هست كه بگيد كدوم اگزورشيست از همه برتر و قويتر و بهتره .

اگه قرار بود قسمت دوم دي گري من ساخته بشه ...
اينجا بياين نظر بدين ...
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/04/07 05:34 PM، توسط farshad.)
2012/03/16 04:10 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #5
ايندكس تاپيكهاي بيوگرافی كاراكترهای ژنرال كه بعنوان موضوع معمولی در بخش دي گري من قرار گرفته ميشوند به شرح زير ميباشد

ژنرال كراس
ژنرال فروی تئودول
ژنرال كوين ييگر
ژنرال كلود ناين
ژنرال وينترز سوكالو
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/04/25 01:14 PM، توسط farshad.)
2012/03/16 04:13 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #6
ايندكس تاپيكهاي بيوگرافی كاراكترهای اگزورشيست كه بعنوان موضوع معمولی در بخش دي گري من قرار گرفته ميشوند به شرح زير ميباشد

آلن واكر
يو كاندا
لاوی
لينالی لی
آريستار كروری +تاپيك بيوگرافی
ميراندا لوتو
سومان دارك
نویز ماری
تیموتی هرست
هولاسکا
دیزیا بری
چاوجی هان يا Chaoizii Han

سومين اگزورشيست ها
Kiredori
Goushi

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/04/25 01:18 PM، توسط farshad.)
2012/03/16 04:15 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #7
ايندكس تاپيكهاي بيوگرافی ساير كاراكترها كه بعنوان موضوع معمولی در بخش دي گري من قرار گرفته ميشوند به شرح زير ميباشد

بوكمن كتابدار
روح شهر مانتل
مي لينگ پيشگو ( اگزورشيست موقتي )
كومويي لي
ريور ونهام
مالكوم سي . لوولي
هاروارد لينك
جاني گيل
شماره 65
جري
گاتكيپر
تاپ داپ
بك چانگ
فور For
سمو هن ون
روهفا
ريكي
شيفو
رني
اپستين
اندرو نانسن
لوييز فرمي
فايندرها Finders
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
European Branch
Asian Branch
North American Branch
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/04/29 07:57 PM، توسط farshad.)
2012/03/16 04:16 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #8
ايندكس تاپيكهايي كه حالت نظر سنجي دارند و بعنوان موضوع معمولی در بخش دي گري من قرار گرفته ميشوند به شرح زير ميباشد

بهترين مدل موي پسر انيمه دي گري من

اين تاپيك مخصوص اين هست كه توي نظر سنجي شركت كنيد و بگيد كدوم پسر مدل موي خفنتر و خوشكلتري داره . يه كامنت هم بزاريد . عكس هم دوست داريد ميتونيد بزاريد به شرط اينكه قانون گذاشتن عكس رو بدونيد .

بهترين مدل موي دختر انيمه دي گري من

اين تاپيك مخصوص اين هست كه توي نظر سنجي شركت كنيد و بگيد كدوم دختر مدل موي خفنتر و خوشكلتري داره . يه كامنت هم بزاريد . عكس هم دوست داريد ميتونيد بزاريد به شرط اينكه قانون گذاشتن عكس رو بدونيد .

آلن واكر يا يو كاندا ؟

اين تاپيك هم ميتونيد اوني كه دوستش داريد رو توي نظر سنجي انتخاب كنيد و اگه دوست داشتيد يه عكس هم با توجه به قانون گذاشتن عكس قرار بدين و نظرتونو درمورد اينكه چرا يكي از اين دو نفر رو انتخاب كردين بدين .

كاربرد ابزارهاي دي گري من

اين تاپيك مربوط به اين هست كه تو انيمه دي گري من چه ابزاري چه كارايي داره .
مثال : بريد تو پست اول و دوم كارايي تيم كامپي رو ببينيد
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/03/26 11:35 PM، توسط farshad.)
2012/03/16 05:10 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #9
ايندكس تاپيكهاي و يا اطلاعات مربوط به ميلينيوم ارل و قوم نوح Noah كه در بخش دي گري من قرار گرفته ميشوند به شرح زير ميباشد

ميلنيوم ارل و قوم نوح
جمجمه ها

اين تاپيك معرفي ارل و خانواده نوح هست كه بعضي از مطالب بصورت فهرست وار اينجا قرار ميگيره

ميلنيوم ارل كيست ؟‌
رود كاملوت كيست ؟
ديويد و جاسدوی چه كساني هستند ؟
تست شما كدام Noah هستيد
نوح چهاردم كيه ؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/04/23 06:25 PM، توسط farshad.)
2012/03/16 05:17 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #10
ايندكس تاپيكهاي طرفدران كاراكترها كه در بخش دي گري من قرار گرفته ميشوند به شرح زير ميباشد

كلوپ طرفداران آلن واكر Allen Walker
2012/03/16 05:21 PM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تغیرات فصل دوم انیمه D.Gray-man Rayan 3 1,570 2021/04/24 09:22 PM
آخرین ارسال: Dazai.B
  تست:نوح، جنگیر، یاینده یا بخش علم؟ Emma Hunter 8 1,025 2020/03/28 02:24 PM
آخرین ارسال: Dazai.B
  به نظرتون کراس ....؟ دی گری من D gray man !Melody 7 2,061 2017/01/23 09:26 PM
آخرین ارسال: abaneh