زمان کنونی: 2024/05/17, 06:11 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/17, 06:11 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ویلای من

نویسنده پیام
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2080.0
ارسال: #1
ویلای من
بعد از خاتمه یافتن بی پایان سریال قهوه تلخ مهران مدیری کارگردانی و تهیه کنندگی سریال جدیدش به اسم «ویلای من» رو شروع کرده. فیلم نامه نویسان هم امیر مهدی ژوله و خشایار الوند هستند و اکثر بازیکنان قهوه تلخ توی این سریال بازی میکنن

داستان به نقل از ویکی پدیا درباره پیرمردی ۹۰ ساله و پولدار است که قرار است به‌زودی فوت کند. وی هشت فرزند دارد و فرزندانش که تعدادی از آنها در خارج از کشور حضور دارند، می‌خواهند به نوعی بر سر پیرمرد کلاه بگذارند و سرمایه او را بالا بکشند. در این میان یکی از فرزندان که در ایران کارمند بانک است و پسر خوب خانواده به شمار می‌رود با دیگر خواهران و برادران همراه نمی‌شود و حتی پدر را هم در این راه کمک می‌کند.
اولین و دومین قسمت این سریال قراره سوم بهمن 1391 به صورت هفتگی توزیع بشه. این سریال در کل 44 قسمت داره که هر هفته 2 قسمتش توزیع میشه. هر قسمت 40 دقیقه هست
2013/01/21 12:59 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Hossein_Akbari
This is my ninja way

*

اعتبار: 1.0
ارسال: #2
RE: ویلای من
مرکز پخشش گفته فردا 100 درصد پخش میشه...
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/01/21 04:11 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #3
من قسمت های اول تا چهارم رو دیدم
جو سریال شبیه مرد هزار چهره هست، داستان برعکس سریال پاورچین توی محیط های خاص که معمولا همه افراد جامعه بهش دسترسی ندارن میچرخه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی بیشتر شخصیت هاش همون شخصیت های جامعه هستن و آدم راحت میتونه باهاشون ارتباط برقرار کنه

راستی دقت کردین مهران مدیری همش دستکش چرمی کلفت دستشه؟
گویا توی فیلم قبلیش که بازی میکرده پاش سر خورده و حین افتادن بند انگشت کوچیک دست راستش گرفته به یه تیکه شیشه و قطع شده
2013/02/17 09:03 PM
احمد
Shinobi Prince

اعتبار: 281.0
ارسال: #4
اينطور كه ديكتاتور ميگه بايد جالب باشه اما از كار مديري درباره قهوه تلخ خوشم نيومد
2013/02/17 09:30 PM
ramin 99
the memories

اعتبار: 1273.0
ارسال: #5
(2013/02/17 09:03 PM)!Web Prince نوشته شده توسط:  من قسمت های اول تا چهارم رو دیدم
جو سریال شبیه مرد هزار چهره هست، داستان برعکس سریال پاورچین توی محیط های خاص که معمولا همه افراد جامعه بهش دسترسی ندارن میچرخه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی بیشتر شخصیت هاش همون شخصیت های جامعه هستن و آدم راحت میتونه باهاشون ارتباط برقرار کنه

راستی دقت کردین مهران مدیری همش دستکش چرمی کلفت دستشه؟
گویا توی فیلم قبلیش که بازی میکرده پاش سر خورده و حین افتادن بند انگشت کوچیک دست راستش گرفته به یه تیکه شیشه و قطع شده
منم سه قسمت نگاه کردم داستان جالبی داره
اره انگشتش قطع شده با اینکه پزشک ها جراحی پیوند کردن اما انگشتش تکون نمیخوره حسشو از دست داده
2013/02/17 09:48 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #6
(2013/02/17 09:30 PM)احمد نوشته شده توسط:  اينطور كه ديكتاتور ميگه بايد جالب باشه اما از كار مديري درباره قهوه تلخ خوشم نيومد
آره جالب هست ولی جوری نیست که دوباره بخوایی ببینیش یا اینکه منتظر باشی کی قسمت جدیدش میاد
کلا کار مهران مدیری بعد از سری اول مرد هزار چهره افت کرده و چیز جدیدی به ندرت توی سریالش دیده میشه و بیشتر حال و هوای کارهای قبلیش رو داره.
البته این سریال هم نوآوری های خودش رو داره مثل اون دایرۀ قرمز که هر تازه واردی که میاد باید حتما روش وایسه یا شبیه پادگان بودن خونه یکی از ثروتمندان شهر
بازی سیامک انصاری هم جالب شده، یه بار قرار بود بره دستشویی رفت حموم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ماجرای قهوه تلخ هم اینجوری که مدیری گفته بخاطر تهیه کننده ها هست که گویا تعهداتشون رو اجرا نکرده بودن. گفته برای اینکه این مشکل تکرار نشه اینبار خودش تهیه کننده شده.
2013/02/19 06:34 PM
sayeh
کاربر معمولی

*

اعتبار: 124.0
ارسال: #7
من شنیدم چون تهیه کننده حقوقا رو نداده ...... پخش سریالم قطع شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/02/19 06:44 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #8
کسی ویلای من رو نگاه میکنه؟ خیلی لوس شده. همش گیس و گیس کشیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/25 08:41 AM
**Mahsa **
کاربر فعال پارک انیمه

اعتبار: 6.0
ارسال: #9
من خیلی علاقه ای به این سریالا ندارم ....
به نظرتون ارزش داره ببینم ؟
کسی میدونه آخرش چی میشه ؟
2013/03/29 10:32 PM
شینیگامی
بن شده

ارسال: #10
چند قسمت دیدم خوشم نیومد.
2013/03/29 10:42 PM
ارسال پاسخ