پارک انیمه
تام و جری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: تام و جری (/thread-10421.html)

صفحه‌ها: 1 2

تام و جری - omid237 - 2013/11/13 01:29 AM

چند روز پیش تام و جری سری جدیدشو گرفتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نشستم چند تا قسمت قدیمی رو دانلود کردم اینقدر حال داد که نگو میخاستم بدونم طرفتارای سری قدیمیش بیشتره یا جدیده

RE: تام و جری - Uchiha shady - 2013/11/13 12:23 PM

من جدیدا رو بیشتر دوست دارم
چون قدیمی ها قدیمی شدن

RE: تام و جری - niloufar.alz - 2013/12/21 05:31 PM

ولی منم قدیمیا رو دوست دارمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
جدیدا مسخرست مخصوصا قیافه ی تامتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif

RE: تام و جری - Nanami Misaki - 2013/12/21 06:17 PM

اره موافقم
قديميش قشنگ تره

RE: تام و جری - Ali king - 2013/12/21 06:19 PM

فقط قدیمی تام و جری

RE: تام و جری - niloufar.alz - 2013/12/22 12:21 AM

از جدیدا حالم به هم میخورهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif

RE: تام و جری - 2rsa - 2016/08/14 04:12 PM

من جدیدا رو دوست دارمنننممممم

RE: تام و جری - میترا - 2016/08/15 01:45 PM

جدیداش چون صدا گزاری شده

RE: تام و جری - *mahtab* - 2016/08/16 02:26 PM