پارک انیمه
گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+--- موضوع: گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس (/thread-15989.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - ramin 99 - 2014/10/26 02:27 PM

سلام به همگی خب اینجا میتونین درباره این انیمه با هم صحبت کنین 

البته من هدفم از زدن این تاپیک گفتن یه موضوع مهم درباره رشد ورزش ژاپن در اسیا و دنیاس 

خب همه تون میدونین که انیمه کاپیتان سوباسا  در سال 1983 ساخته شد  همزمان با اون  فوتبال کشور ژاپن خیلی رشد کرد و همیشه جزو بهترین های قاره اسیاس 
بعد از چندین سال  ژاپنی ها  به فکر رشته های دیگه ای افتادن  یکیش همین تنیس 
و از ساختن این انیمه هدفی داشتن   جدیدا ژاپنی ها تو تنیس رشد خیلی خوبی داشتن و در اینده در رشته تنیس جزو بهترین های اسیا و حتی جهان میشن 

ژاپنی ها  به این موضوعات خیلی توجه دارن   یه چند روزی بود میخواستم این تاپیکو بزنم  که بالاخره امروز تونستم  

دوست دارم نظرات دوستان هم بدونم   بیان نظرتونو درباره این انیمه بگین  

RE: مباحث درباره انیمه شاهزاده تنیس - زاواره - 2014/10/26 03:10 PM

بله همین طورهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ژاپنی ها تو اکثر میادین ورزشی خوش میدرخشنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
تنیس ژاپنم خیلی رشد داشته نسبت به سال های گذشتهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

گفتگو درباره انیمه شاهزاده تنیس - Rayan - 2014/10/27 05:12 PM

هووووم!عجب مخي دارند اين ژاپني ها؟؟؟
انيمه هاشونو جالب و پر هيجاني و دوستداشتني ميسازند تا اينطوري روي ورزششون هم تاثير گزار باشه...اينطوري با يك تير دو نشون زدند.هم ورزششون بهتر ميشه و هم خب بالاخره يه پولي هم از اين راه در ميارند...بسيار جالب و آموزنده بودتصویر: richedit/smileys/YahooIM/54.gif

RE: مباحث درباره انیمه شاهزاده تنیس - ramin 99 - 2014/10/28 12:27 AM

(2014/10/27 05:12 PM)'donteh' نوشته شده توسط:  هووووم!عجب مخي دارند اين ژاپني ها؟؟؟
انيمه هاشونو جالب و پر هيجاني و دوستداشتني ميسازند تا اينطوري روي ورزششون هم تاثير گزار باشه...اينطوري با يك تير دو نشون زدند.هم ورزششون بهتر ميشه و هم خب بالاخره يه پولي هم از اين راه در ميارند...بسيار جالب و آموزنده بودتصویر: richedit/smileys/YahooIM/54.gif

افرین دقیقا   خب منظور منو متوجه شدی   حالا ببین تو تنیس چقدر پیشرفت میکنن 
بخاطر همون این انیمه رو ساختن

RE: مباحث درباره انیمه شاهزاده تنیس - Merida - 2014/10/28 12:43 AM

من در مورد اینکه تنیس ژاپن چه وضعیتی داره یا کلا در مورد خود تنیس اطلاعی ندارم ولی پرنس او تنیس انیمه ای که مثه فوتبالیستها و خیلی بیشتر حرکات تخیلی زیاد داره و به خاطر همین محبوب شده اما اشکالی داره که اون قدر خوب تنیس و توضیح نمیده برعکس این انیمه یه انیمه به اسم baby step فصل بهار و تابستون پخش شد که خیلی خوب حرکات تنیس نحوه امتیاز گیری و ... رو توضیح میداد و خوب برعکس پرنس او تنیس یه انیمه ارومی بود . حالا اینکه بیننده یه انیمه رو انتخاب کنه که هیجان زیادی داشته باشه ( به خاطر همون چیزهای تخیلی ) یا اینکه واقعی تر باشه ولی روند آرومتری داشته باشه چیزی که به سلیقه بیننده بستگی داره . اما در کل این انیمه ها تاثیر خودشون و روی بچه ها و نوجوون ها میزارن و باعث میشن که ازشون الگو برداری کنن و بخوان مثل اونا قهرمان بشن . و در نهایت باعث پیشرفت ورزششون بشه .
االان خود من اگه همسن و سال اینا بودم حتما میرفتم یه ورزشی و دنبال می کردم ( یعنی این انیمه ها رو من این اثر و دارن چه برسه به بچه ها ) .

RE: مباحث درباره انیمه شاهزاده تنیس - Rayan - 2014/10/28 05:46 PM

بله...اين انيمه ها خيلي تاثير گذارند...حتي بعضي از دوست هاي من هم ك تنيس بازند ميگند ك وقتي نااميد ميشند ياد ريوما ميفتند و آهنگ قهرمانان تنيس رو مي خونند و جون تازه اي ميگيرند.... .

RE: مباحث درباره انیمه شاهزاده تنیس - Ali king - 2014/10/28 08:47 PM

دقیقا همین طوره کارتوناشون تاثیر می زاره
​تخیلی مثل انیمهp.o.t یا  کاپیتان سوباسا و ... باعث پیشرفت و رشد ورزش نه تنها ژاپن بلکه  جهان میشه

RE: بیوگرافی ریوگا ایچیزن - Rayan - 2014/12/22 03:23 PM

من ريوگا رو خيلي بيشتر از ريوما دوست دارم...ممنون بابت بيوگرافي....من اينو هم ميدونم كه ريوگا علاقه ي خاصي به پرتقال داره^_&

RE: تزوکا کونیمیتسو - lebe - 2014/12/27 05:06 PM

عاشق اونجایی ام که ریوما تو خواب یه نفر رو می بینه که نتونسته ازش رد بشه ولی نمی تونه تشخیص بده اون تزوکاس

RE: مباحث درباره انیمه شاهزاده تنیس - Akaito - 2015/01/02 07:57 AM

از نظر من شاهزاده تنیس انیمه خیلی خوبیه و ورزش تنیس هم ورزش موردعلاقه من هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط این انیمه یه کم تخیلی بود خوب میشد اگه یه کم تخیلی نبود البته همین تخیلی بودن باعث جذاب تر شدنش میشه.