پارک انیمه
معرفی انیمه های زمستان 2015 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: معرفی انیمه های زمستان 2015 (/thread-16709.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - tototo - 2015/01/03 08:51 PM

این فصل انیمه های خوبی دادن بیرون!
در اصل بهتر از پاییزه!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gif
مخصوصا غول توکیوش!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
میشه زودتر تابستون شه بیام دان کنم!!؟
خدااااااااااااااااااااااااا!
بالاخره ادامه کورونو بسکه هم اومد!
خوبه!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2015/01/03 08:59 PM

(2015/01/03 08:51 PM)'tototo' نوشته شده توسط:  این فصل انیمه های خوبی دادن بیرون!
در اصل بهتر از پاییزه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مخصوصا غول توکیوش!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوبه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این فصل برای اونایی خوبه که سیزن های قبلی و دنبال کردن وگرنه انیمه جدید قشنگ کم داره برعکس پاییز که چند تا سورپرایز عالی داشت
مثل جنسیس ، دروغ تو در اپریل ، و از همه مهمتر پارازیت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

انیمه های قشنگ دیگه پاییز یونا دختر گرگی کوکوری سان سورانو متد و شیراباکو بودن
دوتا از مهمترین انیمه های پاییز : موشیشی و فیت استی که خوب سورپرایز هم نبودن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یادم رفت هفت گناه و بنویسم ابانه یادداوری کرد : ولی می دونین چیه نظرات MAL و وقتی موقعه معرفیش می خوندم همه منتظر بودن انیمه این مانگا بیاد از بس مانگاش پر طرفدار بوده هیچ کس هم تعجب نکرده بود که انیمه شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نمیشه من از پاییز دفاع می کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حالا این فصل دورارارا ، توکیو غول ، الدوناه زیرو ، کامی ساما ، فافنر ، کوروکو نو بسکه : اینا برای کسایی قشنگه که فصل های قبل و دیدن .ولی من هر چی میگردم تو انیمه های زمستون به جز کلاس درس ترور و احتمالا دث پاراده انیمه دیگه ای که بخواد جالب باشه چیزی به چشمم نمی خوره

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - abaneh - 2015/01/03 10:55 PM

نقل قول: این فصل انیمه های خوبی دادن بیرون!
در اصل بهتر از پاییزه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مخصوصا غول توکیوش!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوبه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هنوز نمیشه گفت چطوری هستن چون فصل تابستان اولش ترور طنین انداز خیلی خوب پیش رفت ولیوسط انیمه یهو افت کرد ،این فصل پاییز جنسیس بنظرم جالب اومد ولی با خودم گفتم حتما فقط اولش جالبه ولی رفته رفته داستان جالب تر شد مخصوصا پایانش که بنظرم خیلی خوب بود

نقل قول: این فصل برای اونایی خوبه که سیزن های قبلی و دنبال کردن وگرنه انیمه جدید قشنگ کم داره برعکس پاییز که چند تا سورپرایز عالی داشت
مثل جنسیس ، دروغ تو در اپریل ، و از همه مهمتر پارازیت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

انیمه های قشنگ دیگه پاییز یونا دختر گرگی کوکوری سان سورانو متد و شیراباکو بودن
دوتا از مهمترین انیمه های پاییز : موشیشی و فیت استی که خوب سورپرایز هم نبودن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نمیشه من از پاییز دفاع می کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هفت گناه هم خیلی خوب بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وای کی تعطیلات تموم بشه من تیتراژ دوم اینا رو ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: حالا این فصل دورارارا ، توکیو غول ، الدوناه زیرو ، کامی ساما ، فافنر ، کوروکو نو بسکه : اینا برای کسایی قشنگه که فصل های قبل و دیدن .ولی من هر چی میگردم تو انیمه های زمستون به جز کلاس درس ترور و احتمالا دث پاراده انیمه دیگه ای که بخواد جالب باشه چیزی به چشمم نمی خوره
کلاس ترور یه انیمه کمدی و سرگرم کنندس احتمالا مثل باراکامون همه پسند بشه.
از اینا من الدوناه و کوروکو و کامی ساما و توکیو غول رو دیدم ..احساسم میگه توکیو غول میتونه موفق تر ظاهر بشه چون هدف کارکترا مشخص شده اگه شروع از مبارزه کانکی باشه دیگه عالیه !

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2015/01/03 11:02 PM

دیدی از بچم کینگ یادم رفت !!!!!!!!!!111 الان پستم و اصلاح می کنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

توکیو غول و که من ندیدم بزار برم نظرات ملت و بخونم تو MAL .. اخه نصفه داستان و تو فصل اول حذف کرده حداقل باید فلش بک بزنه دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - abaneh - 2015/01/03 11:23 PM

(2015/01/03 11:02 PM)Merida نوشته شده توسط:  دیدی از بچم کینگ یادم رفت !!!!!!!!!!111 الان پستم و اصلاح می کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

توکیو غول و که من ندیدم بزار برم نظرات ملت و بخونم تو MAL .. اخه نصفه داستان و تو فصل اول حذف کرده حداقل باید فلش بک بزنه دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اخ اخ اخ برو برو اصلاح کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ملت هم امید دارن که بر اساس مانگا باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمن اون قسمت مبارزه کانکی با برادر توکا رو خوندم اگه گند نزنن توش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه،
شاید فلش بک بزنه ولی خودمونیم ها کارگردانش حتما مثل کارگردان انیمه Shirobako لحظه اخر و وسط ساخت تصمیم گرفته شخصیتا و داستان رو عوض کنه !

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2015/01/04 05:29 PM

باید بگم که امیدت از بین رفت که انیمه توکیو غول بر اساس مانگا باشه تو لیو چارت زده "Original" .. تو MAL هم می گفتن داستان و مانگاکا نوشته ولی جدا از مانگا ست ....تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif ولی خوب اوریجنال بودن هم حس و حال خودش و داره حداقل اونایی که مانگا رو خوندن ناامید نمیشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط سا.........ن ///sor نکنن که همه حرص می خورن این شکلیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - abaneh - 2015/01/04 05:40 PM

o_Oچه بلایی میخوان سر انیمه بیارن !!!!!!
میخوان مثل فول متال کنن داستان رو از مانگا جدا کنن بعد دوباره چندسال دیگه انیمه ای براساس مانگا بسازن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمانگا تازه شروع شده اونم جلد دومش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Death - 2015/01/04 06:02 PM

من منتظر فصل دوم Tokyo Ghoul هستم

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Nanami Sama - 2015/01/06 06:27 PM

کامی ساما اومده؟
میشه آدرس دانلودشو بهم بدین؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2015/01/06 06:57 PM

(2015/01/06 06:27 PM)'Nanami Sama' نوشته شده توسط:  کامی ساما اومده؟
میشه آدرس دانلودشو بهم بدین؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

هنوز انكود نشده كه بزاريم تو سايت 
لينك تورنت مي خواي