پارک انیمه
معرفی انیمه های زمستان 2015 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: معرفی انیمه های زمستان 2015 (/thread-16709.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/29 11:33 AM

کامی ساما یکی از چرت ترین انیمه هایی که دیدم . با دیدن ایپزود اولش شوت شد بیرون و خدا روشکر می کنم که فقط یه قسمت شو دانلود کردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

جای کاداج هم  خالی بیاد از سقف اویزونم کنهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif اگه کاداج بود رای می داد به این انیمه  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه رای هم از طرف کاداج بدهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Melody - 2014/12/29 11:35 AM

مری کاش لینک تاپیکم میدادیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این انیمه ها تریلر ندارن? آخه مال پاییز بعد معرفیا یا شات گذاشته بودین یا تریلر اونطوری بهتر میتونستیم تصمیم بگیریم.
من تو نظرسنجی شرکت کردم گوشی هنگید نمیدونم ثبت شد یا نهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه راستی کاش اون ova هارو تو نظرسنجی میزاشتینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آون انیمه رو من دیدم فکر کردم سیزن جدید پرتی کیورهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مری همشون عین دختران نه فقط صورتیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/29 11:43 AM

(2014/12/29 11:35 AM)'!Melody' نوشته شده توسط:  مری کاش لینک تاپیکم میدادیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این انیمه ها تریلر ندارن? آخه مال پاییز بعد معرفیا یا شات گذاشته بودین یا تریلر اونطوری بهتر میتونستیم تصمیم بگیریم.
من تو نظرسنجی شرکت کردم گوشی هنگید نمیدونم ثبت شد یا نهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه راستی کاش اون ova هارو تو نظرسنجی میزاشتینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آون انیمه رو من دیدم فکر کردم سیزن جدید پرتی کیورهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مری همشون عین دختران نه فقط صورتیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آتسوشی چقدر بی حوصله ای
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لینک دانلودشو تو پست معرفی اضافه کردم بعدا تو تاپیک دانلودش هم میزاریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تریلر ها رو هم ریوتا ( بر وزن رویا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) داره اضافه میکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی نمی شه برای همش تریلر گذاشت امیدوارم اونایی که نمی شه رو شات بذاره ازشون . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

OVA ها مهم نیس می دونی چرا ؟ چون خیلی هاشون تا دی وی دی ها بیاد و ساب بزنن براشون یه قرن طول می کشهههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه بابا فقط صورتیه مثل دختراس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کاندا رو هم من فکر می کردم دختره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Melody - 2014/12/29 11:57 AM

heeeeh?! aka chiin!
همینجا میزاشتی خو من حوصله گشت و گذار ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آها پس باید منتظر بمونیم کی چان بزارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شمام برو کمکشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خو کاش میزاشتی من خودم بیشتر اونارو میبینم مخصوصا خادم سیاه و سایکو پس و...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه خیرم همشون عین دخترنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخه کاندامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دخترمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه واقعا????مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان کاندا میاد نشونت میده پسرههههههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/29 12:06 PM

(2014/12/29 11:57 AM)'!Melody' نوشته شده توسط:  heeeeh?! aka chiin!
همینجا میزاشتی خو من حوصله گشت و گذار ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آها پس باید منتظر بمونیم کی چان بزارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شمام برو کمکشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خو کاش میزاشتی من خودم بیشتر اونارو میبینم مخصوصا خادم سیاه و سایکو پس و...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه خیرم همشون عین دخترنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخه کاندامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دخترمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه واقعا????مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان کاندا میاد نشونت میده پسرههههههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اتسوشی اینقدر بی حوصله نباشششششششششششتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif راستی از دست کارگردان عصبانیم که زون رفتنتو اینقدر کم نشون دادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ریوتا داره میزاره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

اینم تاپیک دانلود بیلیارد مرگ
http://animpark.net/thread-8545.html

برای نظر سنجی بگو ریوتا یدونه هم برای oVA ها و فیلم ها درست کنه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

کاندا شبیه لینالیه تو عکس ها تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif فقطکاندا زشته لینالی خوشگلهههههههههههههههههههههههتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Melody - 2014/12/29 12:14 PM

هااااه. پیداش کردم......
خو حوصله ندارممممممممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره منم از دستش عصبانیم فقط حوصله ندارم برم باهاش دعوا کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیدم داره میزارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ovaها هم تریلر دارن?
اونم هروقت وقت کرد میزاره حالا بزار تریلر هارو بزارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مرییییییییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه الان نصف میشیییییییییییییییییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخه کاندامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهکجاش شبیه لینالیهههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاندا به اون خوشگلیییییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/29 12:44 PM

OVA ها هم تریلر داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یه توضیح راجع به Minna Atsumare مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این فصل ، سیزن دومش پخش میشه . از این انیمه های کوتاه دو دقیقه ای باید برم یه قسمتشو ببینم چطوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه داستانشم از این قراره یه سری کراکتر ها از تو بازی ها ازاد میشن و باهم دیگه میرن مدرسهههههههههههههتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif  این ماجرای فصل اولشه . فصل دوم هم که ریوتا توضیح داده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آتسوشی قبلا بیشتر به حرفم گوش میدادی البته یادمه یه بار............ ( اسپویل نمی کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) اتسوشی چطور حوصله ات میاد اینقدر می خوری؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

راست می گی لینالییییییییییی خیلیییییییییییی خوشگلهههههه در کل منظورم اینکه کاندا شبیه دختراست

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Melody - 2014/12/29 12:49 PM

ایوللللل. من تریلر بلک باتلر رو میخواممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اونیکیارم دیدم جالب بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم میخوام Military رو ببینم اونم 5دیقه ایه جالبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آکاچین چون خیلی وقته برام شوکولات نخریدی دیگه حرفاتو گوش نمیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوردن که حوصله نمیخواد باز کردن اون چیپسا خیلی سختهههه آکا چیین قیچی داری?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لینالی خیلیم زشتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واسه همین تو مانگا رفته بودن یه جایی همه بهش میگفتن pretty boy از بس خوشگله بچممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - abaneh - 2014/12/29 01:08 PM

(2014/12/29 11:33 AM)Merida نوشته شده توسط:  کامی ساما یکی از چرت ترین انیمه هایی که دیدم . با دیدن ایپزود اولش شوت شد بیرون و خدا روشکر می کنم که فقط یه قسمت شو دانلود کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جای کاداج هم خالی بیاد از سقف اویزونم کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه کاداج بود رای می داد به این انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه رای هم از طرف کاداج بدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با یه قسمت میگی چرت بود؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته خب طبیعیه چون برای سن شما مناسب نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در اینجا اعلام میکنم کاداج از کامی ساما خوشش نمیومد اونم فقط بخاطر توموئه میدیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/29 01:11 PM

(2014/12/29 01:08 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  
(2014/12/29 11:33 AM)'Merida' نوشته شده توسط:  کامی ساما یکی از چرت ترین انیمه هایی که دیدم . با دیدن ایپزود اولش شوت شد بیرون و خدا روشکر می کنم که فقط یه قسمت شو دانلود کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جای کاداج هم خالی بیاد از سقف اویزونم کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه کاداج بود رای می داد به این انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه رای هم از طرف کاداج بدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

با یه قسمت میگی چرت بود؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته خب طبیعیه چون برای سن شما مناسب نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در اینجا اعلام میکنم کاداج از کامی ساما خوشش نمیومد اونم فقط بخاطر توموئه میدیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ارهههههههه من از EE استفاده می کنم با یه قسمت می گم چرت بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

خوب پس رای کاداج هم بر میداریمممممممممممممم . هووووووووووووووراااااااااااتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

به کوروکو نو بسکه رای بدین خیلی بدیننننتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif تازه اون کلاس درس ترور مانگاش سوم شده در نیویورک تایمز ژاپن هم هفتم اخه چطور به کامیییییییییییی ساما رای می دینننننننننننننننتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif