پارک انیمه
معرفی انیمه های زمستان 2015 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: معرفی انیمه های زمستان 2015 (/thread-16709.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/29 01:19 PM

آره مری از 5 نفری که شرکت کردن فقط شما به کامی ساما رای ندادی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
انیمه باحالیه مخصوصا صحنه های طنزش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آبانه ولی یادمه کاداج دلش واسه نانامی هم می سوخت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اون توضیحا رو اگه شما خواستی بذاری تا یکی دو ساعت دیگه که لپ تاپ من شارژ بشه که دستت درد نکنه نذاشتی هم خودم میام میذارم ببخشیدددد ^_____^

تریلر ها رو هم اضافه کردم ولی بعضی هاشونو نمی شد واقعا آپارات می زد حذف می کردشون مثل Absolute dou اونا رو شات میذارم (تازه شات هم نمیشه گذاشت مگه اینکه شاتشم سان.سور کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فکر کنین آپارات تریلر دورارارا رو حذف کرد همینطوری پیش بره از آپارات پرت میشم بیرون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - abaneh - 2014/12/29 01:21 PM

چشم امپراطور هم اشتباه میکنه گاهی وقتا ، چون میبینی کامی ساما طرفداران خودش رو داره (حالا فکر نکنید من کشته مرده این انیمه هستم ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)ولی برای سرگرمی جالبه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

انیمه کامی ساما رو دخترای بین 12-17 سال میبینن و از انیمه های این فصل توی این ژانر بهترینشون همینه فعلا !
توی ژانر شونین و سنین رای ها تقسیم میشه مثلا من به الدوناه رای نمیدم ولی به کلاس ترور رای میدم .

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/29 01:23 PM

توضیحات من هنوز ادامه داره باشه حالا اضافه می کنم یا اینکه کلا یه نظر دیگه دارم که بهت پ خ میدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/29 01:33 PM

(2014/12/29 01:21 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  چشم امپراطور هم اشتباه میکنه گاهی وقتا ، چون میبینی کامی ساما طرفداران خودش رو داره (حالا فکر نکنید من کشته مرده این انیمه هستم ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)ولی برای سرگرمی جالبه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

انیمه کامی ساما رو دخترای بین 12-17 سال میبینن و از انیمه های این فصل توی این ژانر بهترینشون همینه فعلا !
توی ژانر شونین و سنین رای ها تقسیم میشه مثلا من به الدوناه رای نمیدم ولی به کلاس ترور رای میدم .

فکر کنم با EE ایزوکی اشتباه کردیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ربطی به سن نداره من از سورا نو متد خوشم اومد فکر کنم اون ژانرش شوجو باشه ( حتی به راحتی می تونی بگی زیر 14 15 سال می بینن ) حتی می گم یونا هم از این بهتره ( اونم شوجو بود البته مخلوطی از شوجو و شونین ) من کلا با سبک انیمه ش مشکل دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستی من هنوز نگاه نکردم معرفی انیمه های این فصل و ببینم کدوم برای سرگرمی بهتره ولی این سبکی برای سرگرمی نمی پسندممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/29 01:36 PM

(2014/12/29 12:49 PM)'!Melody' نوشته شده توسط:  ایوللللل. من تریلر بلک باتلر رو میخواممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اونیکیارم دیدم جالب بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم میخوام Military رو ببینم اونم 5دیقه ایه جالبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آکاچین چون خیلی وقته برام شوکولات نخریدی دیگه حرفاتو گوش نمیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوردن که حوصله نمیخواد باز کردن اون چیپسا خیلی سختهههه آکا چیین قیچی داری?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لینالی خیلیم زشتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واسه همین تو مانگا رفته بودن یه جایی همه بهش میگفتن pretty boy از بس خوشگله بچممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تریلرشو بهت میدم

اتفاقا شما بعد اون اتفاق خیلی بیشتر به حرفم گوش میدادیتصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif الان میزارم تو کف بمونی قشنگ واسه سیزن سومممممممممتصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gif

ندارمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

اه کانداااااااااااااااااااتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif

لینالی به این خوشگلییییییییییییتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

سوال دیگه ای داری ؟

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Melody - 2014/12/29 01:43 PM

ههه آریگاتویانه اکاچیین....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
موندم تو کفمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا آب بیار کف میره تو چشام الانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کدوم اپ میتونم ببینم اونجاشو?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باشه میرم از میدوچین میگیرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه میدوچین قیچیت پیشته?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه دیگه حوصله بحث ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/29 03:33 PM

(2014/12/29 01:43 PM)'!Melody' نوشته شده توسط:  ههه آریگاتویانه اکاچیین....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
موندم تو کفمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا آب بیار کف میره تو چشام الانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کدوم اپ میتونم ببینم اونجاشو?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باشه میرم از میدوچین میگیرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه میدوچین قیچیت پیشته?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه دیگه حوصله بحث ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باید صبررررررررررر کنی

شینتارو که قیچی رو فقط میده به خودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واسه خادم سیاه هم باید تا اخر بهمن و اخر اسفند صبر کنی دی وی دی هاش بیاد و بعد براش ساب بزنن مگه اینکه بخوای نسخه خامشو ببینی تصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Melody - 2014/12/29 03:36 PM

میدوچین داد باز کردم چیپسمو دادم به خودشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه همون خامشو میخواممممم. کی میتونی بدی اکاچین من صبرم کمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/29 03:38 PM

(2014/12/29 03:36 PM)'!Melody' نوشته شده توسط:  میدوچین داد باز کردم چیپسمو دادم به خودشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه همون خامشو میخواممممم. کی میتونی بدی اکاچین من صبرم کمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چیو می خواییییییییییییییییی آتسوشی؟

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Melody - 2014/12/29 03:47 PM

تریلر خادم سیاه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)