پارک انیمه
معرفی انیمه های زمستان 2015 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: معرفی انیمه های زمستان 2015 (/thread-16709.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Nanami Misaki - 2014/12/29 09:39 PM

سلام
من شنيده بودم انيمه ي حضرت ايزد از ملاقات شما خوشوقتم هم اين زمستون سري دومش پخش ميشه
اما تو اين ليست پيداش نكردم
ميشه بگردين و بهم اطلاع بدين؟؟؟
باتشكر

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Nanami Misaki - 2014/12/29 10:22 PM

اخ اخ ببخشيد متوجش نشدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
واااااااااااااااااااااااي يك سال تمام منتظرش بودم
بالاخره اومد
سيزن دوم انيمه ي بوسه ي ايزدي
تو عمرم در اين حد خوشحال نبودممممممممممممممممممممممممم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/29 11:02 PM

سیزن دوم اتفاقاش خیلی جذاب تر از سیزن یکه (اگه مانگاشو خونده باشی) تریلرشم دیدی؟

میدونستم خیلی ها خوشحال میشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شما تو نظرسنجی شرکت کردی؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Nanami Misaki - 2014/12/29 11:46 PM

كدوم نظر سنجي دوست عزيز؟؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
من ديوونه ي اين انيمم اصلا يكي از دلايلي كه سفت به اينجا چسبيدم وجود طرفداري انيمه ي كاميساما هجيمه ماشتا تو اينجاستصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/30 03:03 PM

نقل قول: كدوم نظر سنجي دوست عزيز؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نظر سنجی پست اول دیگه این :
http://kwiksurveys.com/app/showpoll.asp?qid=470862&sid=qy7l7fcoi1222f4470862&new=True
خوشحالم که خوشحال شدین دوست عزیز مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

-----------------------------
راستی من الان داشتم ادامه فیلم بیلیارد مرگ رو میدیدم (نصفه دیده بودم) این عالیههههههه !
حتما حتما میخوام Death parade رو ببینم واقعا به نظرم از کارای شاهکار این سیزن میشه (اگه مثل ویژه برنامش باشه البته)
خدا کنه توی سری تلویزیونیش این ابهامایی که توی ویژه برنامش به وجود اومد رو برطرف کننن ولی در کل عالی بود ! من خیلی خوشم اومد

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/30 03:17 PM

دث پاراده ............. اگه اپیزودیک باشه و هر دفعه بخوان با یه بازی سر مرگ و زندگی شرط بندی کنن حوصله ادم سر میره البته درسته که تا لحظه اخر برنده مشخص نیس ( و شاید همون هیجان انگیزش کنه ) ولی واسه یکی دو بار جالبه حالا فکر کن اگه بخوان هر بازی و دو یا سه اپیزود کش بدن....... تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif شما ببین اگه قشنگ بود ما هم میبینیمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/30 03:38 PM

نه قاعدتا داستان یه مسیر مشخص داره چون آخرای همون بیلیارد مرگ یه سر رشته هایی از داستان جدید میداد دیگه
اگه قرار باشه آخرش هیچی به هیچی نشه خب مسلما جذابیتی نداره مخصوصا اینکه راز ملکه دکیم هم توی ویژه برنامه بر ملا شد

ولی من انقدر جذب این انیمه شدم دیدم نمیتونم تا اومدن دث پاراده صبر کنم تصمیم گرفتم پارازیت دانلود کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
استدیو Madhouse عالیهههههههه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Nanami Misaki - 2014/12/30 04:06 PM

وااااااااااي خدا من موندم زمستون چه انيمه اي رو نگا كنم از يه طرف امتحانا(تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)و از يه طرف عشق و علاقم به اين انيمه هاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
اخه همشون طورين كه منو خيلي علاقه مند كردن
يكي رو كه مطمئنا ميبينم كاميساما هجيمه ماشتا هست كه سري اولس فوق العاده جذاب بود و سري دوم خيلي بيشتر جذابه
و يكي ديگه كوركو نو بسكت كه سيزن اولشو ديديم ولي دومشو نديدم و ميخوام سيزن دوم و سوم رو با هم ببينمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
Tantei Kageki Milky Holmes TD هم به نظرم قشنگ مياد چون من اينيمه با شخصيتاي قشنگ خيلي دوس دارمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
Absolute Duo رو هم شايد ببينمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
Yuri Kuma Arashi هم شايدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif
Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu Love! رو حتما بايد ببينم برام خيلي جذاب به نظر ميرسه كسي درموردش اطلاعاتي داره؟؟
Military! هم به نظر كمدي مياد و من عاشق انيمه ي كمدي هستم پس....تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
يادم رفت اينم هست
Kantai Collection: KanColle  تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif
Koufuku Graffiti حتما ميبينمشتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
The IDOLM@STER: Cinderella Girls و Ansatsu Kyoushitsu رو هم حتما ميخوام ببينمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
Rolling☆Girls رو هم ميخوام ببينم
ماشالا عجب ليستي تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif
(حالا شايد به جز كاميساما هيچ كدومو نبينما مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/30 04:12 PM

نقل قول: و يكي ديگه كوركو نو بسكت كه سيزن اولشو ديديم ولي دومشو نديدم و ميخوام سيزن دوم و سوم رو با هم ببينممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینو از دست ندهههههه عالیه حتما ببینش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: Tantei Kageki Milky Holmes TD هم به نظرم قشنگ مياد چون من اينيمه با شخصيتاي قشنگ خيلي دوس دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میلکی هولمز مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثلا شرلوک هلمز دخترونست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فکر می کنم برای دخترای همسن شما چیز جالبی باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: Absolute Duo رو هم شايد ببينممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این ژانرش مشکل داره فکر نمی کنم محتوا و پوشش مناسبی داشته باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu Love! رو حتما بايد ببينم برام خيلي جذاب به نظر ميرسه كسي درموردش اطلاعاتي داره؟؟

پیشنهاد می کنم در مورد این تجدید نظر کنی آخه پسراش خیلی لوس و دخترنما هستن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تریلرشو می خوای بدم ببینی متوجه میشی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

----------------
بقیشم خوبه موفق باشی امیدوارم بتونی همشو ببینی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توی نظرسنجی شرکت کردی ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - shining dream - 2014/12/30 04:31 PM

من که 1000000000000000% کامی ساما 2 وکوروکونوباسکه 3 روپیشنهاد میکنم از دست ندید من خودم هم این دوتا رومیخوام دانلود کنم