پارک انیمه
معرفی انیمه های زمستان 2015 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: معرفی انیمه های زمستان 2015 (/thread-16709.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Miss Elsa - 2014/12/30 05:38 PM

وااییی من میخوام همشونو ببینم!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif
ولی چون نمتونم فعلا!!
در الویت مدرسه ترور

و بعد اون عاشقان شیطانی2

ممنون سنسی جونم واسه این تاپیک خوب^ــ^

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/30 05:51 PM

عاشقان شیطانی سیزن 2 اش نیست یه OVA ست که اونم معلوم نیست کی پخش بشه شاگرد گللم ^_^
ایشالا امتحاناتو دادی کوروکو نو بسکه هم 3 تا سیزنشو ببین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خواهش ^________^

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/30 05:57 PM

(2014/12/30 05:38 PM)'miss elsa' نوشته شده توسط:  وااییی من میخوام همشونو ببینم!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif
ولی چون نمتونم فعلا!!
در الویت مدرسه ترور

و بعد اون عاشقان شیطانی2

ممنون سنسی جونم واسه این تاپیک خوب^ــ^

از این عاشقان شیطانی بگذر اخه چی دارهههههههههههههههههه؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif

به جاش کوروکو نو بسکه رو ببینتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif با ترجمه ریوتاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

دقت کردین کراکتر پسر این انیمه Saenai Heroine no Sodatekata  شبیه آریما کوسی هستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/30 06:03 PM

آریماااااا آره راست میگی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته این قیافش از آریما پخمه تره یه ذره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من شخصیت آریما رو البته دوست داشتم این پسره مشخصه دیگه قراره عاشق اون 3 تا دختر بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستی دیدی مری عاطفه هم کامی ساما دوست داره من پیشنهاد می کنم شما سیزن 1 رو ببین حداقل (از کوکوری سان خیلی جذاب تره رابطه هاش و شخصیت هاش عمیق ترن چطور از کوکوری سان خوشت میاد ولی از این نه؟؟؟؟ )

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/30 06:11 PM

(2014/12/30 06:03 PM)'Roya' نوشته شده توسط:  آریماااااا آره راست میگی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته این قیافش از آریما پخمه تره یه ذره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من شخصیت آریما رو البته دوست داشتم این پسره مشخصه دیگه قراره عاشق اون 3 تا دختر بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستی دیدی مری عاطفه هم کامی ساما دوست داره من پیشنهاد می کنم شما سیزن 1 رو ببین حداقل (از کوکوری سان خیلی جذاب تره رابطه هاش و شخصیت هاش عمیق ترن چطور از کوکوری سان خوشت میاد ولی از این نه؟؟؟؟ )

نزار بگم چرا از کامی ساما بدم میاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه الان تو پ خ داشتم برات توضیح می دادم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من به شخصیتشون چی کار دارم اصلا انیمه شو نمی خوام ببینم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif فقط خواستم بگم شبیه هم طراحی شدن با اینکه کراکتر دیزاین شون با هم فرق دارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

ریوتا ببین دارم برات تبلیغ می کنم خط در میون .. بعدا حسابی حالتو می گیرم سر تمرینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Miss Elsa - 2014/12/30 06:15 PM

نقل قول: از این عاشقان شیطانی بگذر اخه چی دارهههههههههههههههههه؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به جاش کوروکو نو بسکه رو ببینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه با ترجمه ریوتامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باش باش چون تورویا موافقین منم اصلا نگاه نموگولم میرم کوروکو تو بسکه رو میبینمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

کدومش پسر خوش گل انیمه ای داره؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/30 06:20 PM

بابا کامی ساما منحرف نیست کلا 2 تا صحنه قسمت 1 و قسمت آخر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرااااا خببببب ببین میگم پشیمون نمیشی....

خب واسه جفتمون تبلیغ می کنیم دیگهههه سر تمرین بهم رحم کن اکاشی چییی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Melody - 2014/12/30 06:20 PM

(2014/12/30 06:15 PM)miss elsa نوشته شده توسط:  
نقل قول: از این عاشقان شیطانی بگذر اخه چی دارهههههههههههههههههه؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به جاش کوروکو نو بسکه رو ببینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه با ترجمه ریوتامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باش باش چون تورویا موافقین منم اصلا نگاه نموگولم میرم کوروکو تو بسکه رو میبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کدومش پسر خوش گل انیمه ای داره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کوروکو نو بسکه پر پسر خوشتیپهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم تصمیم گرفتم کامی ساما رو ببینم. میبینید کاراتونو?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/30 06:22 PM

(2014/12/30 06:15 PM)miss elsa نوشته شده توسط:  

باش باش چون تورویا موافقین منم اصلا نگاه نموگولم میرم کوروکو تو بسکه رو میبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کدومش پسر خوش گل انیمه ای داره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همین کوروکو نو بسکه کلی پسر خوشکل داره یکیش مننننن (ریوتا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) یکیشم مری (آکاشی چییی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
وایسا حالا یه قسمت از هر کدومش ببینیم بعد بهت میگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Miss Elsa - 2014/12/30 06:23 PM

ممنون
دیگه کدوم خوبه؟
وای اکاشی که عشق^ـــ^!!