پارک انیمه
معرفی انیمه های زمستان 2015 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: معرفی انیمه های زمستان 2015 (/thread-16709.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Melody - 2014/12/30 06:27 PM

(2014/12/30 06:23 PM)miss elsa نوشته شده توسط:  ممنون
دیگه کدوم خوبه؟
وای اکاشی که عشق^ـــ^!!
دیگههههه death parade هم خوبه .
اون ova خادم سیاهم داستانش عااالیه فقط باید اول سیزن یک و سه رو ببینیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

الان مری نصفت میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Miss Elsa - 2014/12/30 06:31 PM

مری دلش میاد منو نصف کنه؟ بعدم سنسیم پشتمهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

نگووو3فصل داره؟ میزارم واسه تابستونتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Merida - 2014/12/30 06:32 PM

دث پاراده داستانش قشنگه ولی کراکترهاش داغوننتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

من کشته مرده مدل انتخاب کردن شما هستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به پسر خوشگل چی کار داری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوشم میاد آکاشی و ندیدی میگی اکاشی عشق !! حالا شماها انیمه رو ببینین شاید اصلا نظرتون راجع بهش عوض شد اخه نمیشناسینش کهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/30 06:32 PM

(2014/12/30 06:27 PM)!Melody نوشته شده توسط:  
(2014/12/30 06:23 PM)miss elsa نوشته شده توسط:  ممنون
دیگه کدوم خوبه؟
وای اکاشی که عشق^ـــ^!!
دیگههههه death parade هم خوبه .
اون ova خادم سیاهم داستانش عااالیه فقط باید اول سیزن یک و سه رو ببینیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

الان مری نصفت میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره دث پاراده هم خیلی باحاله البته اونم اول باید ova رو ببینین تا داستان دستتون بیاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دیگه شما احتمالا از انیمه IDOLM@STER خوشت میاد البته پسر خوشکل نداره ولی دختر خوشکل زیاد داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Nanami Misaki - 2014/12/30 06:33 PM

نقل قول:  بقیشم خوبه موفق باشی امیدوارم بتونی همشو ببینی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توی نظرسنجی شرکت کردی ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بلي ممنان شما هم همينطور دوست قديميتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
بله شركتيدم فك كنم فقط پنج تا انيمه رو تيك نزدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
اخه دوس دارم اين فصل انيمه زياد ببينم
البته يكي از اولويت هام ديدن بقيه ي قسمتاي اكاتسوكي نو يونا هست كه قسمتاش زياد شده يوهوووووووووووووتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/30 06:34 PM

(2014/12/30 06:32 PM)Merida نوشته شده توسط:  دث پاراده داستانش قشنگه ولی کراکترهاش داغوننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من کشته مرده مدل انتخاب کردن شما هستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به پسر خوشگل چی کار داری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوشم میاد آکاشی و ندیدی میگی اکاشی عشق !! حالا شماها انیمه رو ببینین شاید اصلا نظرتون راجع بهش عوض شد اخه نمیشناسینش کهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اولش به منم همینو گفتی من انیمه رو دیدم 10 برابر بیشتر عاشقش شدم اصلا اکه میدونستم اینطوری خواهرش نمی شدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دث پاراده چرا شخصیت هاش داغونن من از شخصیت خود دکیم خوشم اومدددد

پسر خوشکل اون بینان لاو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Melody - 2014/12/30 06:36 PM

(2014/12/30 06:31 PM)miss elsa نوشته شده توسط:  مری دلش میاد منو نصف کنه؟ بعدم سنسیم پشتمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نگووو3فصل داره؟ میزارم واسه تابستونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اول سنسیتو نصف میکنه بعد خودتومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بله متاسفانهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - Roya - 2014/12/30 06:42 PM

(2014/12/30 06:36 PM)!Melody نوشته شده توسط:  
(2014/12/30 06:31 PM)miss elsa نوشته شده توسط:  مری دلش میاد منو نصف کنه؟ بعدم سنسیم پشتمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نگووو3فصل داره؟ میزارم واسه تابستونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اول سنسیتو نصف میکنه بعد خودتومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من به صورت این دایرکت و داریکت هر لحظه اتومات دارم توسط ایشون نصف میشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خیالت راحت شاگرد جان ما تا آخرین نفس می جنگیم تازه سپر بلای مهربونم داریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

میتی سیزن 3 خادم سیاه بعد از سیزن 1 هست داستانش؟ یعنی دقیقا ادامشه؟ بعد یه جیز دیگه... این ova یه داستان جداست یا ادامه سیزنای قبلیه؟

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Miss Elsa - 2014/12/30 06:46 PM

بچه ها نتم مشکل داره تاپیکارو واسم ابدیت نمیکنه.....

خوب باید کارکتر هاش قشنگ باشن دیگه!! خخخ

مری مطمئنم ببینم بیشتر عاشقش میشم اصلا اون تیکه ای که قیچی رو برداشت اون صحنه رو رفت عاشقش شدم خیلی باحاله!!

RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2015 - !Melody - 2014/12/30 07:01 PM

(2014/12/30 06:42 PM)Roya نوشته شده توسط:  
(2014/12/30 06:36 PM)!Melody نوشته شده توسط:  

من به صورت این دایرکت و داریکت هر لحظه اتومات دارم توسط ایشون نصف میشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خیالت راحت شاگرد جان ما تا آخرین نفس می جنگیم تازه سپر بلای مهربونم داریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

میتی سیزن 3 خادم سیاه بعد از سیزن 1 هست داستانش؟ یعنی دقیقا ادامشه؟ بعد یه جیز دیگه... این ova یه داستان جداست یا ادامه سیزنای قبلیه؟
اینجانب سپر بلا!
آره اون سیزن دو کلا چرت و پرته ربطی به داستان نداره. سیزن یک بیشتر معرفی کاراکتراس سیزن سه داستانش جداس. اون نه دقیقا ادامه نیس یه داستان پرونده بعدیه رو ساخته. چون بقیه داستانی که دقیقا بعد سیزنه سه شروع میشه هنوز ناقصه!
یه داستان جداست ولی باید شخصیتارو بشناسی وگرنه هنگ میکنی!