پارک انیمه
کدوم یکی از رقابت های تک به تک؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: بسکتبال کوروکو - Kuroko no Basket (/forum-362.html)
+---- انجمن: هواداران (/forum-377.html)
+---- موضوع: کدوم یکی از رقابت های تک به تک؟ (/thread-19068.html)

صفحه‌ها: 1 2

کدوم یکی از رقابت های تک به تک؟ - Merida - 2015/05/20 06:21 PM

تو این انیمه ما بارها شاهد رقابت تک به تک بازیکن ها مقابل هم بودیم شما از کدوم شوون تو کدوم قسمت ها بیشتر خوشتون اومد؟   

RE: کدوم یکی از رقابت های تک به تک؟ - aiso - 2015/05/20 07:24 PM

من عاشق تک به تک ائومینه و کاگامی بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه با اسلوموشن باید نگاه میکردیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی باحال بود پا به پای هممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اکاشی و میدوریما هم باحال بود البته نمیشه اسمشو گذاشت تک به تک چون برد اکاشی مشخص بود

RE: کدوم یکی از رقابت های تک به تک؟ - Merida - 2015/05/20 07:38 PM

تک به تک آکاشی و کاگامی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اونجا که با قیچی رفت تو صورتش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

یعنی آنتی سرین هااااااااااااااااتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif   

RE: کدوم یکی از رقابت های تک به تک؟ - aiso - 2015/05/20 07:39 PM

(2015/05/20 07:38 PM)Merida نوشته شده توسط:  تک به تک آکاشی و کاگامی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اونجا که با قیچی رفت تو صورتش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

یعنی آنتی سرین هااااااااااااااااتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif   

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اکاشی و کاگامی و قیچی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته قیچی من!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فکر کنم ما aas داریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(anti all seirin)

به نظرتون بازی یک علیه یک کدوم دو نفر باحال تره؟!! - kaomine - 2015/06/12 01:46 PM

به نظر خودم  اگه کوروکو و آکاشی با هم یک علیه یک بازی کنن خیییییییییییییییییلی باحال میشه!!!تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
حتما آخرش کوروکو توپ آکاشی رو میزنه!!
فرض کنین مثلا هیشکی نتونسته توپشو بزنه اونوقت کوروکو دست و پا چلفتی میزنه!!!!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
خیلییی باحالهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

RE: به نظرتون بازی یک علیه یک کدوم دو نفر باحال تره؟!! - Soul Killer - 2015/11/05 10:32 AM

کیسه و کوروکو

اخرش هم نمیدونم کدوم برنده میشن تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif

ولی خیلی باحال میشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کدوم یکی از رقابت های تک به تک؟ - Soul Killer - 2015/11/05 10:33 AM

اکاشی و میدوریما برام جالب بود تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: به نظرتون بازی یک علیه یک کدوم دو نفر باحال تره؟!! - Ali king - 2015/11/05 01:13 PM

آکاشی دو علیه یک

RE: کدوم یکی از رقابت های تک به تک؟ - Rayan - 2016/05/19 04:47 PM

تک به تک آئومینه
قلب من ک شروع میکرد تند تند زدن
کلا ب آدم استرس وارد میکنه...خیلی هیجانیه و یک مقایسه عالی بین قدرته....

RE: کدوم یکی از رقابت های تک به تک؟ - Soul - 2016/05/19 05:14 PM

کاگامی و آکاشی خوب بود مخصوصاً اونجایی که با قیچی رفت تو صورتش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه