پارک انیمه
آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: وان پیس (/forum-89.html)
+---- موضوع: آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. (/thread-2124.html)

صفحه‌ها: 1 2

آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. - ((SaJJaD)) - 2011/10/28 07:23 PM

خب به نظر شما این انیمه ی وان پیس آخرش چی میشه؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آخر آخرش رو بگید ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

....

به نظر من آخرش توی آرک وان پیس همه ی غول ها کنار هم جمع شدن و جلوشون وان پیس ریخته زمین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و نبردی سهمگین اتفاق میفته و در نهایت لوفی صاحاب وان پیس میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. - Icchi - 2011/10/28 07:43 PM

وان پیس که اصلا معلوم نیست چی هست . طلاس ، نقشس ، یه نصیحته از گلد راجر ( مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) یا ...
آخرش به نظرم لوفی وان پیس رو میجوره و بعد با هاموک ازدواج میکنه و در کنار ناکاماهاش تا آخر عمر به خوبی و خوشی زندگی میکنن ...
قصه ما به سر رسید ... هانکوم آخر به لوفیش رسید ...

RE: آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. - ((SaJJaD)) - 2011/10/28 08:49 PM

بیا من لیست مرید ها رو بگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سانجی ..... نامی
زورو ...... روبین
لوفی ..... هانکوک
یوسوپ ....... ؟

فرانکی بهترین مهندس دنیا میشه
بروک بهترین نوازنده ی دنیا میشه و احتمالا یه اسکلت دیه مثل خودش پیدا میکنه
چوپر به آرزوی خودش میرسه و بهترین دکتر دنیا میشه

آخ چه حال میده آخر وان پیس معلوم شه این وان پیس نصیحتی از گلد راجر بوده لوفی تا ته میسوزه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. - Mohabat69 - 2012/04/14 08:27 AM

ای بابا کپیتان آخه چطور ممکنه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من خیلی فکر کردم به این نتیجه رسیدم که زورو و نامی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فوقش لوفی و نامی
بقیه به نظرم غیر ممکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (تفاوت سنی)
هانکوک جای مادر لوفیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. - farshad - 2012/04/14 01:00 PM

اون 1000 سال قبل تهش معلوم شده ! شما هم برسيد تهش ميفهميد چي ميشه .

RE: آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. - mohammad-h - 2012/07/15 02:47 PM

اخرش میبینی همه مارین ها به خصوص اکاینو لعنتی و دزدان دریایی میرسن یه جا که ته دنیا بعد هر کدوم نمیخوان که طرف مقابل گنج و بدست بیاره بعد با هم میجنگن 70/100 شون نفله میشن بعد در این زمان نامی میاد گنجو میزنه به جیب و فلنگو میبنده بعد هم بقیه که میفهمن گنجی در کار نی و به سرقت رفته دوباره میوفتن دونبالش و نامی میره سراغ ناکاماهایه جدیدش سانجی هم همونجا پس میوفته و......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. - ((SaJJaD)) - 2012/08/07 11:59 PM

از آغاز آرک دنیای جدید میشه پیش بینی کرد که لوفی باز هم قدرتمند تر میشه
در کنار هاکی فنون جدیدی یاد میگیره و در نهایت هنگامی که به آخر مسیر میرسه هیچ کس توانایی شکست اونو نداره

و شاید گنج این بوده که لوفی شکست ناپذیر بشه و یا شایدم جزیره ای از سکه
مثل انیمیشن سیاره گنج

RE: آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. - .D Dragon - 2013/06/24 10:53 PM

فقط برای خنده

لوفی که فعلا قصد ازدواج نداره!! فعلا دنبال سرزمین های ناشناختست توی ماداگاسکار با لیمورها چند هفته ای هست همسایه شدن!

هانکوک هم ول معطله میره توی لیست انتظار!!

اوسوپ هم که ضایع هست با کایا ازدواج میکنه فردا شب داره میره خواستگاری چشمش به مال منال دختره هست
کلی دوغ سه هم کرده هر چی بهش گفتم دختره میخوادت دیگه برا چی دروغ میگی به خرجش نرفت که نرفت
فکر کنم آخرش کارشون به طلاق بکشه (یه پیشبینی بلند مدت!)

زورو هم, اون دختره, دل میبره, مال کیه (!!) رو میگیره همون ور دست جناب اسموکر!!

نامی هم ازدواج نمیکنه چون که میخواد بازیگر(اکترس هالیوود) بشه میترسه از خوشگلی بیوفته!

روبین هم که توی این عوالم نیست قصد ادامه تحصیل داره میخواد فوق پروفسورای تاریخش رو بگیره
الآن داره روی مقاله ISI درمورد تاریخ باستان و پونگلیف(!) و حلقه ی گم شده مینویسه.

بروک هم که وضعش توپه راک استار شده و هر شبی با یه هنرپیشه ای میگرده!

فرانکی بد بخت سیماش اتصالی کرد و الآن زیر تیغ جراحی دکتر وگاپانک هستش!!

چاپر هم توی باغ وحش بنده ی خدا نگه داری میشه و دیروز من بهش یه موز دادم, خورده سوءهاضمه گرفته بنده خدا!!

RE: آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. - راسنگان - 2013/08/20 08:58 PM

با اینکه ندیدم ولی معنی کلمه وان پیس می شه یک تنه -تیکه- می شه ولی فکر می کنم که اخر دست وان پیس وجود نداشته باشه و لوفی ضایع شه ! قیافه من اون لحظه

RE: آخر داستان انیمه وان پیس رو پیش بینی کنید. - .D Dragon - 2013/08/20 09:58 PM

مطمئنم اون دستی که دور گردنته لوفی هست که داره خفت میکنه به خاطر اون پیشبینی باحالت.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستی خوش اومدی