پارک انیمه
اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: دفترچه مرگ - Death Note (/forum-16.html)
+---- موضوع: اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ (/thread-25827.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ - Arararagi - 2016/08/08 08:43 AM

من كه همه ي كاراكتراي اصلي رو توش مي نوشتم بميرنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط نيئر و ملو رو زنده ميذاشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ - yuichiro - 2016/08/08 09:46 AM

میکااااااااا و همشون .... به جز یوییچیرو ..یوییچی و لایتو

RE: اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ - میتراااا - 2016/08/24 11:48 PM

خود لایت رو..بعدش هم میسا
خدا میدونه چقدر از لایت متنفر بودم

RE: اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2016/08/24 11:50 PM

لایتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و اون دختر مو زردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چراش رو هم خودم نمیدونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ - X Phoenix X - 2016/12/17 10:36 AM

ملومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کلا این بشر ازاولین لحظه ای که وارد داستان شد رومخ من بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ - miss tezuka - 2017/01/12 03:02 PM

خب لایت
​میسا
خانواده لایت
همه ی دنیا غیر از ال و ملو و نیئرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ - Shinoa - 2017/01/12 04:09 PM

میسا
ملو
نیئر(حالم ازش به هم میخوره)
مسئول یتیم خونه ای که نیئر و اینا توش بودن
و تمامی کسانی که در مرگ لایت دست داشتن خصوصا اون پلیسه که به لایت شلیک کرد.
آخه اینا لایق مرگم نیستن.

RE: اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ - BlueWolf - 2017/01/12 04:30 PM

خود لایت با اون ذهن خطرناکش

RE: اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ - Mira_snk - 2017/02/10 03:00 AM

............................

RE: اگر دفترچه مرگو داشتين اسم كدوم كاراكترايه انيمه رو توش مينوشتين؟؟؟ - Mira_snk - 2017/02/10 03:02 AM

............................