زمان کنونی: 2024/05/14, 08:35 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/14, 08:35 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی انیمه های زمستان 2016

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #34
RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2016- 1394
(2016/01/14 02:16 AM)Nao-chan نوشته شده توسط:  سلام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب به نظر میاد که زمستون امسال انیمه های قشنگی داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه جالبه!!!اکثر انیمه های این سیزن 12 اپیزودین!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(البته جدیدا همه دارن انیمه هاشونو در قالب 12 یا 13 اپیزود درست میکنن) و همه انیمه های انتخابی منم 12 اپیزودین!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته به جز کلاس ترور مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من فعلا این انیمه هارو انتخاب کردم ولی خب ممکنه بعضی از اینا دراپ بشن و یا انیمه هایی به این لیست اضافه بشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سیزن دوم این سه تا انیمه که اکثرا همه منتظرشون بودیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه:
Ansatsu Kyoushitsu2
Durarara!!×2Ketsu
Gate2
و بقیه انیمه ها:
HaruChika:Haruta to Chika wa seishun sura
Ao no Kanata no four rhythm
Boku dake ga inai machi
Dagashi Kashi
Prince of Stride:Alternative
امکان آپدیت شدن این ارسال وجود دارد!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب اون سه تای اول که ادامه فصل های قبل هستن که نمی دونم دیدی یا نه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هیچ
هاروچیکا داستان ساده ای داره اگه از معما حل کردن خوشت میاد ببین
داگاشی هم توضیه نمیشه دیدنش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بوکو داکه هم که عشق منه فعلامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پرنس او استراید هم نمی دونم فقط محض فان خوبه .

(2016/01/14 10:12 AM)aiso نوشته شده توسط:   سلاممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مرسی ویکیپدیای سایت(مری )مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینقدر توضیحات کامل بود آدم دلش نمیاد چیزی نبینه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب من اپ 1 همه ی اینا رو نگاه کردم تا الان که راضی بودم
Boku dake ga inai machi
داستانش جدید بود شخصیت پردازیش تا الان خوب بود آدم رو با همین 1 قسمت جذب میکرد منم داستان های مایستری دوست دارم اینم به دلیل که بقیشو ببینم.(ایشالا بیخیال نشم برم مانگاشو بخونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
Prince of Stride:Alternative
اینم کهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اسپورته !!منم اسپورت دوستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه صداپیشه هاش هم که خاص دیگر ندیدن ضرر بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه داستانش تا اپ 1 خوب بود شخصیت پردازیش هم جالب بود برام رو همه مانور داد.فان هم که بود.خیلی هم میکس ورزشی های دیه بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی قشنگ هایکیو و کوروکو رو پیدا میکنید به تیکه هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شخصیت هاشم قشنگ بودن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Durarara!!×2Ketsu
اینم که دایی ایزایا داره مگه میشه نبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه داستانش که معماییه مغز ادم رو قشنگ به چالش دعوت میکنه داستانش هم نوئه کار های ایزایا هم که..مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.البته قبل دیدن اپ 1 (جدا از اسپویل های گفته شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) باید یه دور 2 تا دورارارا ایکس 2 قبل رو نگاه کنم .حداقل دوباره کیدا و میکادو رو قاطی نکنم . ای ام ماهیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

با تشکرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خواهش میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حرفی ندارم دیگه . ژنتیکیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2016/01/14 11:07 AM)!Web Prince نوشته شده توسط:  
نقل قول: Ganbare! Lulu Lolo 3rd Seasonفصل سوم انیمه

این چقدر شبیه گوش مرواریده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[quote='Merida' pid='1695062' dateline='1452499741']

راستی اون انیمه ای که ما توش بازی کرده بودیم چی شد؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما توش بازی کردین از ما می پرسین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه جل الخالقمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ما بایدازشما بپرسیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امسال 2016 قراره پخش بشه با 46 اپ ولی زمان پخشش نا معلومه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2016/01/14 11:34 AM)hidan-sama نوشته شده توسط:  اهم اهممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باز هم نگین منفور سر رسیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب انیمه ها هیچکدم موضوعشون واسم جالب نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(البته دورارارا با کلاس درس ترور رو که از قبل جز لیستم داشتم این جدیدا رو میگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
همشون حدودا یک موضوع رو داشتنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهنمیدونم اینکه طرف ی قدرت جادویی داره بعد میره توی دنیای دیگه و این حرفا چه جذابیتی دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حداقل اگه اینجوری میخوان انیمه بسازن ی تحولی هم توش ایجاد میکردن!
یا اینکه طرف عاشق اون یکیه ولی نمیتونه ابراز کنه و از اینحجوری چیرامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمههمشون اکثرا آبکی بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه به یک سال که همش انیمه ترسناک میدن بیرون نه به امسال که همش جادویی و عاشقونسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا من طبق همیشه منتظر وایمیسم بچه ها انیمه هارو ببینن هرکدوم که معروف شدم منم میرم نگاه میکنم و نظر میدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

وای وای نگیننننننننننننننن؟ این چه حرفیه؟ بازهم نگین اومد مثه اسمش که نگینهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
در مورد انیمه های زمستون اره هیچ کدوم به سلیقه ت نمی خورهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif چیزی پیشنهاد نمیشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

2016/01/17 09:08 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: معرفی انیمه های فصل زمستان 2016- 1394 - Merida - 2016/01/17 09:08 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
پاییز معرفی انیمه های پاییز 2017 shizuko yagami 9 3,773 2023/12/04 12:54 AM
آخرین ارسال: soraaa
تابستان معرفی انیمه های تابستون 2017 Yu_chan 16 8,221 2017/08/13 02:49 AM
آخرین ارسال: یاسے
  معرفی انیمه های بهار 2014 میلاد1371 23 21,906 2017/05/12 11:55 PM