زمان کنونی: 2024/05/21, 12:54 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/21, 12:54 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا ساسکه منفور شد؟

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #1
چرا ساسکه منفور شد؟
به نظر شما چرا تو رای گیری یکی از سایت های انیمه ای دنیا که هم چنان در حال رای گیری انلاین هست ، ساسکه اوچیها منفورترین شخصیت انیمه ای انتخاب شده؟

لطفا اگه می دونین دلیل بیارین .

لطفا دعوا نکنید و از زدن پست های اسپم مثل " من ازش بدم میاد " کی گفته ساسکه منفوره و .. این طور چیزا خودداری کنید

اولین نفری که تو تاپیک دعوا راه بنداز اخطار می گیره هر کسی هم به دعوا ادامه بده بازم اخطار می گیره .

می خوایم دوستانه درباره این موضوع صحبت کنیم چون من ناروتو رو ندیدم و همینطوری یه چیزایی در موردش شنیدم و دوست دارم بدونم چه چیزایی

می تونه دلیل این انتخاب باشه ( البته به نظر شما )
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/11/27 12:34 AM، توسط Merida.)
2014/11/27 12:16 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
!Miss Elsa
Dream Girl

ارسال: #2
RE: چرا ساسکه منفور شد؟
منم زیاد ندیدم....ولی شنیدم میگن خوب بوده ولی بد شده و نقشه یه کشتن داداششو کشیده!!!!
نمیدونم این چقد راسته!!
2014/11/27 12:24 AM
zwei
تازه وارد

*

اعتبار: 0.0
ارسال: #3
1-دوستاشو ول کرد
2-کشتن برادرش
3-خیانت به دهکده ش
4-سعی کرد هم تیمیش کارین رو بکشه
5-مغرور بودنش
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/11/27 12:31 AM، توسط zwei.)
2014/11/27 12:30 AM
Princess Fire
.

اعتبار: 278.0
ارسال: #4
(2014/11/27 12:30 AM)zwei نوشته شده توسط:  1-دوستاشو ول کرد
2-کشتن برادرش
3-خیانت به دهکده ش
4-سعی کرد هم تیمیش کارین رو بکشه
5-مغرور بودنش
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دقیقا
2014/12/02 09:02 PM
ramin 99
the memories

اعتبار: 1273.0
ارسال: #5
یادش بخیر اوایل عضو شدنم سر ساسکه کلی صحبت میکردیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یکیش اینه که با ناروتو بد شده بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خیانت کردن به استاد و دوستاش و بیش از حد مغرور بودن
2014/12/02 10:16 PM
reyhaneh
اینوجین یاماناکا*_*

اعتبار: 72.0
ارسال: #6
خب شما خودتون روجای ساسکه بزارین یکدفعه بیای ببینی کل خانواده ات کشته شدن و برادرت هم اونارو کشته!!خب مطمئنا ازش متنفر میشی چون ساسکه نمیدونست داستان چیه و چرا ایتاچی اینکارو کرده به فکر انتقام افتاد و بعد از این که ایتاچی مرد حقایق آشکار شد و بعدش هم که تصمیم گرفت به کونوها حمله کنه ...

واقعا این تصمیم حمله به کونوها اعصاب خوردکن بود با این که میدونست برادرش به خاطر دفاع از کونوها مرد ولی باز هم...
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2014/12/02 10:45 PM
aiso
فلفل نمکی

اعتبار: 1319.0
ارسال: #7
به نظر من ساسکه منفور نیست 
خود ساسکه هم قبول نداره که منفوره پس شخصیت منفوریی نیست 
ساسکه طبق عقیده و اعتقادی که داشت و هدفی که داشت پیش رفت 
شاید هدفش یه تراژدی بزرگ بود ولی شاید بهتربن انتخاب تو اون موقعیتی بود که ساسکه توش قرار داشت
من حتی اوچیها مادارا رو ههم منفور نمیدونم چون طبق عقیدش میخواست کار درست رو بکنه 
شاید منفور شدن ساسکه توی نظرسنجی ها برای این باشه که هدفی که داشت رو درک نمیکنیم چون توی همچین دنیایی نیستیم حتی اگه ناروتو هم همچین هدف تراژدی ای داشت از نظر ما منفور بود ولی هدفش چون هوکاگه شدن بود شخصیت منفوری نشد 

2014/12/06 09:21 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #8
(2014/12/06 09:21 PM)aiso نوشته شده توسط:  به نظر من ساسکه منفور نیست
خود ساسکه هم قبول نداره که منفوره پس شخصیت منفوریی نیست
ساسکه طبق عقیده و اعتقادی که داشت و هدفی که داشت پیش رفت
شاید هدفش یه تراژدی بزرگ بود ولی شاید بهتربن انتخاب تو اون موقعیتی بود که ساسکه توش قرار داشت
من حتی اوچیها مادارا رو ههم منفور نمیدونم چون طبق عقیدش میخواست کار درست رو بکنه
شاید منفور شدن ساسکه توی نظرسنجی ها برای این باشه که هدفی که داشت رو درک نمیکنیم چون توی همچین دنیایی نیستیم حتی اگه ناروتو هم همچین هدف تراژدی ای داشت از نظر ما منفور بود ولی هدفش چون هوکاگه شدن بود شخصیت منفوری نشد
خب این طبیعیه کسی که راه اشتباه میره منفوره وقتی همه عالم و آدم دارن بهش میگن این راه اشتباهه و سر غروش میمونه و آخرش هیچی نشد فقط با انتخاب خودش توی نفرت و سیاهی دست و پا میزد !
2014/12/06 09:47 PM
!Miss Elsa
Dream Girl

ارسال: #9
میگم امیدی هست این ساسکه خوب شه؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif
اخه من دلم براش میسوزه دوسش دارم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/12/06 09:58 PM
anime_lover
یک بنده خدایی...

اعتبار: 53.0
ارسال: #10
فقط به خاطر انتقام بود.
اول انتقام خانوادش بعدش هم انتقام داداشش.(خیلی جالبه اول می کشه بعد انتقامش رو می گیره)
2014/12/06 10:12 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از بین همه ی انیمه های محبوب به ناروتو چند میدید بعد بگین چرا lorns 22 5,039 2021/01/21 02:35 PM
آخرین ارسال: Anna Bolena
  ساسکه بیشتر زجر کشیده یا ایتاچی negar9 66 15,426 2020/07/05 01:28 AM
آخرین ارسال: sina.jr
  چرا گارا ابر و نداره؟؟ :)) (هرکی میدونه بگه) 2rsa 4 1,107 2020/04/04 07:49 PM
آخرین ارسال: Mi Hi
  کدوم برادران؟چرا؟ Princess Fire 11 2,695 2020/03/25 10:07 AM
آخرین ارسال: El Nino
smile ایتاچی یا ساسکه invierno 54 12,578 2020/03/25 09:59 AM
آخرین ارسال: El Nino

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان