زمان کنونی: 2024/05/22, 01:24 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/22, 01:24 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سریال اسمان من

نویسنده پیام
digimon81
فوتبالیست پارک انیمه

اعتبار: 27.0
ارسال: #1
zجدید سریال اسمان من
نظرتون راجب سریال اسمان من چیه ؟
به نظر من که سریال عالیه هست .
این سریال شنبه تا چهارشنبه از شبکه ی 3 سیما ساعت 20:45 پخش میشه

2015/11/11 07:45 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
digimon81
فوتبالیست پارک انیمه

ارسال: #2
RE: سریال اسمان من
سریال پلیسی آسمان من به کارگردانی محمدرضا آهنج
یک سریال 15 قسمتی
یکی از ویژگی های این سریال تعدد بازیگران آن می باشد که حدود ۷۵ بازیگر می باشند که عبارتند از : دانیال حکیمی، حسن پورشیرازی، آتیلا پسیانی، حمید عطایی، امین حیایی، حامد بهداد، پژمان بازغی، سروش صحت، رحیم نوروزی، عمار تفتی، افشین زی نوری، ویدا جوان، سودابه بیضایی، الهام چرخنده، شهرام عبدلی، صالح میرزاآقایی، چکامه چمن ماه، امیررضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، محمد عمرانی، فرخ نعمتی، مجید مشیری، سیروس کهوری نژاد، رامسین کبریتی، امیرکاوه آهنین جان، امیرمحمد زند، امیرعباس محسنی، رحمان باقریان، فرهاد جم، اصغر نقی زاده، آتش تقی‌پور، زهره صفوی، احمد کاوری، شیوا خسرومهر، شیما نیک پور، رانا قیصرنژاد، نیره فراهانی، تبسم هاشمی، نازآفرین کاظمی، انوش معظمی، مهدی ساکی، محمد مختاری، سولماز حصاری، احمد علامه دهر، آرمان صورتگر، احمد نجفی، امیرحسین مدرس، کرامت رودساز، بهرام افشاری، علی آهنج، ابوالقاسم محمدطاهر، محمدرضا نوروز، نرگس امینی، سپهراد فرزامی، خسرو پسیانی، آزاده ریاضی، پیمان مقدسی، فرشاد اسدالله‌پور، پروین ملکی، مسعود انتظاری، سینا کرمی، غلامرضا صادقی، صفر کشکولی، حسن کریمخان زند، نیکا خسروآبادی، محمد عفراوی، روزبه اختری، فرخنده فرمانی زاده، نوید نوروزی، مجید عبدالعظیمی، محمدمهدی هاشمی، مبینا آتشی، آسیه ضیایی، داوود مقدادی، روهام تدریسی، بابک هادی پور، امیررضا دلاوری، رائد تمیمی، محمدرضا اکبری، وحید الهویی، علی منفرد، شیما مومنی، علیرضا مظفری، بابک قادری، محمد بزرگمهر، آیدا مردی، آرش کلهر، مژگان رایگان، حمید نیری، کاوه پرهام، پیمان دارابی، پریچهر موسوی، محمدرضا غیاثی ,پیام داداشیان، سمیه عباس زاده، احمد سرافراز، احمد شجاعی، ابراهیم اقبال فر، علی ارنوازی، ایرج یاوری فرد، حسین قربانی، احمد مددی، مریم مسعودی، اردوان شبستری، لیلا عزیزی، امیرحسین آصفی، سعید آهنج و …

خلاصه داستان و توضیحات کارگردان : موضوع اصلی سریال درباره امنیت پرواز است. سال ۱۳۶۳ چند مورد هواپیماربایی در ایران اتفاق افتاد. در آن زمان محسن رضایی ، فرمانده وقت سپاه پاسداران موضوع را با حضرت امام(ره) در میان گذاشت، حکمی از طرف حضرت امام صادر شد که تا الان در کشور اجرا می‌شود و به موجب آن حکم، مسئولیت امنیت پرواز و هواپیماها در آسمان و زمین به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واگذار شده است.
در امنیت پرواز یک اصل ثابت هست و آن حفاظت از هواپیماست. اما اتفاقات بی‌شماری وجود دارد که ممکن است فقط یک بار در آسمان یا روی زمین روی بدهد و فقط یک بار فرصت است تا درست‌ترین تصمیم گرفته شود. خود این موضوع در ظاهر یک مساله امنیتی است، اما در واقع هزاران همکاری و هماهنگی لازم دارد. بخشی از مسأله هم مربوط به جان مسافران هواپیماست.
عکسهای سریال آسمان من
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2015/11/13 12:58 PM
digimon81
فوتبالیست پارک انیمه

ارسال: #3
متن تیتراژ سریال اسمان من
2015/11/25 03:27 PM
ryomaechizen12
(michael jackson)

اعتبار: 46.0
ارسال: #4
به نظر من هم فیلم خوبیه مخصوصا وقتی امین حیای داخلشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/11/27 07:59 PM
digimon81
فوتبالیست پارک انیمه

ارسال: #5
(2015/11/27 07:59 PM)'ryomaechizen12' نوشته شده توسط:  به نظر من هم فیلم خوبیه مخصوصا وقتی امین حیای داخلشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

موافقم عطایی هم خوب بازی می کنه

2015/11/27 08:05 PM
Melika10
خفاش شب و ماری و گربه پارک انیمه

ارسال: #6
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifمنم عاشق این مجموعه ام خیلی سریال آسمان من خوبه من که دوسش دارم 
2015/12/03 08:19 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی سریال قسمت 6 A.O 0 871 2021/05/29 12:46 PM
آخرین ارسال: A.O
  معرفی سریال قسمت 5 A.O 0 838 2021/05/21 06:09 PM
  معرفی سریال قسمت 4 A.O 0 796 2021/05/20 09:13 AM
  معرفی سریال قسمت 3 A.O 1 911 2021/05/19 07:42 PM