زمان کنونی: 2024/05/13, 10:40 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/13, 10:40 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days

نویسنده پیام
Yu_chan
Red King

ارسال: #1
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days
Days 91
91 روز
Info : HERE
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Info

ماجرا درسال 1920 یعنی 5سال بعداز تصویب قانون ممنوعیت درشهر لورل در آمریکا رخ میده. شخصیت اصلی آویلو به خانواده ی مافیایی وامپیلو ملحق میشه،این خانواده به طور سری به دنبال قاتلان اعضای مافیامیگرده. یک قتل باعث یه قتل دیگه میشه،انتقامم انتقام میاره!! داستانی درمورد انتقام واندوه...

Note

به نظرم انیمه جالبی باید بیاد! خب یه داستان دیگه از ماجراهای مافیا داریم که میتونه یه جورایی رمز آلودم باشه ولی تعجبم از اینه که چرا همچین ژانری نداره!!

لینک دانلود:
TV Series - دانلود انیمه 91 Days - روز 91
2016/07/06 05:26 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Yu_chan
Red King

ارسال: #2
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days
ههههه نکنه فقط من اینو میبینم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قسمت اول اومد و ما هم دیدیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به نظرم خوب شروع شد و داستان جالبی باید داشته باشه....
خطر اسپویلمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2016/07/11 08:12 PM
Death
無双OROCHI

اعتبار: 168.0
ارسال: #3
(2016/07/11 08:12 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  ههههه نکنه فقط من اینو میبینم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قسمت اول اومد و ما هم دیدیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به نظرم خوب شروع شد و داستان جالبی باید داشته باشه....

فکر کنم تو این سایت هیچکی به اینجور انیمه ها علاقه نداره .... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من چون دیدم هیچکی نگا نمیکنه ترجمش نکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

باید برم تو کارش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2016/07/11 08:34 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #4
(2016/07/11 08:34 PM)Death نوشته شده توسط:  
(2016/07/11 08:12 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  ههههه نکنه فقط من اینو میبینم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فکر کنم تو این سایت هیچکی به اینجور انیمه ها علاقه نداره .... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من چون دیدم هیچکی نگا نمیکنه ترجمش نکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

باید برم تو کارش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واااا چراا؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من میبینم ولی ترجمه نمیخوادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تو سختی نیفتی!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2016/07/12 12:08 AM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #5
قسمت اول اون گیرایی لازم و نداشت ولی قسمت دوم واقعا شگفتانه بود و یهو داستان اوج گرفت .
2016/07/18 01:56 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #6
(2016/07/18 01:56 PM)abaneh نوشته شده توسط:  قسمت اول اون گیرایی لازم و نداشت ولی قسمت دوم واقعا شگفتانه بود و یهو داستان اوج گرفت .
آره دقیقا!
پس خدا رو شکر به جز من یکی دیگه این انیمه رو دنبال میکنه^^
قسمت دوم فکر کنم نظر مخاطب ها رو هم به کلی درباره انیمه تغییر داد!
2016/07/18 02:20 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #7
من که هر فصل انیمه های خوب و حتما میبینم .
91 روز هم جزو انیمه های تاپ این فصله هرچند ممکنه همه از ژانر مافیایی خوششون نیاد ولی کشش این انیمه تو قسمت خیلی راضی کننده بود .درگیری میان خانواده های مافیایی و استفادۀ آنجلو از این موقعیت و کشتن نرو خیلی شیک و تمیز بود.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/07/18 02:29 PM، توسط abaneh.)
2016/07/18 02:27 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #8
(2016/07/18 02:27 PM)abaneh نوشته شده توسط:  من که هر فصل انیمه های خوب و حتما میبینم .
91 روز هم جزو انیمه های تاپ این فصله هرچند ممکنه همه از ژانر مافیایی خوششون نیاد ولی کشش این انیمه تو قسمت خیلی راضی کننده بود .درگیری میان خانواده های مافیایی و استفادۀ آنجلو از این موقعیت و کشتن نرو خیلی شیک و تمیز بود.
خب تو خیلی از نظرسنجی ها این انیمه جزو بهترینا بود ولی ظاهرا تو پارک خیلی طرفدار نداره! شایدم به قول شما خیلیا از ژانر مافیایی خوششون نیاد!
ولی استارت انیمه هم بد نبود! حداقل مشخص میکرد داستان پر ماجرایی پیشه رو داریم
2016/07/18 02:39 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #9
(2016/07/18 02:39 PM)BigBoss نوشته شده توسط:  
(2016/07/18 02:27 PM)abaneh نوشته شده توسط:  من که هر فصل انیمه های خوب و حتما میبینم .
خب تو خیلی از نظرسنجی ها این انیمه جزو بهترینا بود ولی ظاهرا تو پارک خیلی طرفدار نداره! شایدم به قول شما خیلیا از ژانر مافیایی خوششون نیاد!
خب من کاری به بقیه سایت ها ندارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه قسمت دوم این اوج و نداشت شاید میزاشتمش کنار .
بچه های پارک سنشون کمه طبیعیه این سبک و ژانرو دوس نداشته باشن.
2016/07/18 06:46 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #10
(2016/07/18 06:46 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2016/07/18 02:39 PM)BigBoss نوشته شده توسط:  
خب من کاری به بقیه سایت ها ندارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه قسمت دوم این اوج و نداشت شاید میزاشتمش کنار .
بچه های پارک سنشون کمه طبیعیه این سبک و ژانرو دوس نداشته باشن.
نه در کل گفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب من که از اول تصميم گرفته بودم ببینمش!
خب اینم حرفیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی من شدیدا این ژانرو دوست دارم!
میدونی چی جالبه؟
اینکه آنجلو صبر میکنه و همه رو یهو باهم خلاص نمیکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تیکه تیکه نقش بازی میکنه و این منو نگه میداره تا مثلا قسمت بعد ببینم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/07/18 10:25 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,719 2023/12/04 12:57 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,086 2023/12/04 12:55 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,359 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,460 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Nanatsu no Taizai Merida 67 21,631 2017/12/30 09:31 PM
آخرین ارسال: abaneh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان