زمان کنونی: 2024/04/30, 05:21 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/04/30, 05:21 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدوم زوج رو توی سونیک دوست داری یا اینکه و دوستداری به وجود بیاد؟

نویسنده پیام
میرانوا
عشق سرعت پارک انیمه

اعتبار: 9.0
ارسال: #1
کدوم زوج رو توی سونیک دوست داری یا اینکه و دوستداری به وجود بیاد؟
من عاشق زوج روژ و ناکلزم و راستش به نظرم باحال میشد اگه شدو عاشق سونیا خواهر بزرگه سونیک میشد!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif
2016/07/17 01:44 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
♥animpark princess♥
♡Shadow lover♡

اعتبار: 327.0
ارسال: #2
RE: کدوم زوج رو توی سونیک دوست داری یا اینکه و دوستداری به وجود بیاد؟
سونیک و امیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه که البته کم کم داره به وجود میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دعا کنین این دوتا به هم برسنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/07/17 02:56 PM
AceSenpai
اخراج شده

ارسال: #3
آمممممم... زوج؟؟ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif
خوب من سیلور و بلیز رو باهم دوست دارم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

و البته زوجی ک دوست دارم بوجود بیاد... تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif
جت و سونیک تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif (خطّ یائوی)
2016/07/26 03:22 PM
میترا
☆☆☆TOKIYO☆☆☆

اعتبار: 117.0
ارسال: #4
سونیک و امی

خخ
کیه که دوست نداره
2016/09/06 09:57 AM
میرانوا
عشق سرعت پارک انیمه

ارسال: #5
(2016/07/26 03:22 PM)'AceSenpai' نوشته شده توسط:  آمممممم... زوج؟؟ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif
خوب من سیلور و بلیز رو باهم دوست دارم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

و البته زوجی ک دوست دارم بوجود بیاد... تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif
جت و سونیک تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif (خطّ یائوی)

جانمممم!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif سونیک و شدو ، مفلیس و سونیک  و سونیک اسکروچ کم بود همینش مونده بود! آخه جت؟؟؟؟؟؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

2016/09/17 05:03 AM
♥animpark princess♥
♡Shadow lover♡

ارسال: #6
(2016/09/17 05:03 AM)میرانوا نوشته شده توسط:  
(2016/07/26 03:22 PM)'AceSenpai' نوشته شده توسط:  آمممممم... زوج؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب من سیلور و بلیز رو باهم دوست دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و البته زوجی ک دوست دارم بوجود بیاد... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جت و سونیک مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (خطّ یائوی)

جانمممم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه سونیک و شدو ، مفلیس و سونیک و سونیک اسکروچ کم بود همینش مونده بود! آخه جت؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این مسئله خیلی رو اعصاب منهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آخه واقعا چرا؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچرا طرفدارا این کارا رو میکنن؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهجت و سونیک؟!؟؟!؟!؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبیشتر از همه شدو و سونیک رو اعصاب منه که خیلی هم طرفدار دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهگند زدین به سونیک بدبختمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/09/17 12:39 PM
2rsa
❤مَن پُرَم اَز حِِسِ خُوب❤

*

اعتبار: 2253.0
ارسال: #7
 سوووونیک و امی!!!!!!!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/09/17 01:53 PM
!Emily
(✿◕‿◕✿)

اعتبار: 780.0
ارسال: #8
سونیک و امیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/09/20 12:21 AM
میرانوا
عشق سرعت پارک انیمه

ارسال: #9
نقل قول: '♥animpark pr♥' pid='787411' datel ine='147410334'
(2016/09/17 05:03 AM)'میرانوا' نوشته شده توسط:  
(2016/07/26 03:22 PM)'AceSenpai' نوشته شده توسط:  آمممممم... زوج؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب من سیلور و بلیز رو باهم دوست دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و البته زوجی ک دوست دارم بوجود بیاد... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جانمممم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه سونیک و شدو ، مفلیس و سونیک و سونیک اسکروچ کم بود همینش مونده بود! آخه جت؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

این مسئله خیلی رو اعصاب منهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آخه واقعا چرا؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچرا طرفدارا این کارا رو میکنن؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهجت و سونیک؟!؟؟!؟!؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبیشتر از همه شدو و سونیک رو اعصاب منه که خیلی هم طرفدار دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهگند زدین به سونیک بدبختمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واقعا چی میخوان سونیک بیچاره! زاستش
 از همه بیشتر اگمن و سونیک رو مخ منه!انقدر زوج الکی ساختن مثل سونیز تازه من چند تا عکس شدیز هم دارم(شدو و بلیز)یا مثلا سیلور و
شدو،فیونا و تیلز(البته این زوج مال بعضی کمیک های سونیک هست )و...در کل خیلی رو مخ هستند مخصوصا سونیک و روژ کجا شون آخه بهم میاد؟!!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

2016/09/25 05:27 AM
♥animpark princess♥
♡Shadow lover♡

ارسال: #10
(2016/09/25 05:27 AM)میرانوا نوشته شده توسط:  
نقل قول: '♥animpark pr♥' pid='787411' datel ine='147410334'
(2016/09/17 05:03 AM)'میرانوا' نوشته شده توسط:  

واقعا چی میخوان سونیک بیچاره! زاستش
از همه بیشتر اگمن و سونیک رو مخ منه!انقدر زوج الکی ساختن مثل سونیز تازه من چند تا عکس شدیز هم دارم(شدو و بلیز)یا مثلا سیلور و
شدو،فیونا و تیلز(البته این زوج مال بعضی کمیک های سونیک هست )و...در کل خیلی رو مخ هستند مخصوصا سونیک و روژ کجا شون آخه بهم میاد؟!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باور کن منم نمیدونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگمن و سونیک؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاونو دیگه ندیده بودم-_-ای خدااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهآره سونیز واقعا رو اعصاب منهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دلیل به وجود اومدنشم بازی سونیک و شوالیه ی سیاه بود که بلیز(که البته خود بلیز هم نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاگه سونیک و شوالیه ی سیاه رو بازی کردین یا ویدیوهاش دیدین میدونین منظورم چیه)داشت با سونیک میجنگید و بعد از اینکه شکست خورد گفت من دلیلی برای زنده بودن ندارم برای همین میخواست خودشو بندازه تو مواد مذاب کوه آتشفشان که سونیک نجاتش داد و بعدش بلیز خجالت کشید و لپاش گل انداخت-_-هیچی دیگه و به این ترتیب این دوتا عاشق هم شدن مثلامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچون سونیک بلیز که درواقع بلیز واقعی هم نبوده رو نجات داد.شدو بلیز هم میشه گفت دلیلش کمیک Sonic Universe هست.که اونم داستانش طولانیه منم حوصله ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی توی کمیک این دوتا هیچ عشقی به هم نشون ندادن.بلیز از دست شدو عصبانی بود و شدو به خاطر ماموریتش نمیتونست به بلیز کمک کنه و درواقع مجبور بود کاری رو انجام بده که شاید دنیای بلیز به خاطر اون کار نابود میشد.بلیز هم از دستش عصبانی بود و شدو یه جورایی به خاطر این ناراحت بود چون بلیز قبلا بهش کمک بزرگی کرده بود ولی خودش نمیتونست کاری براش بکنه.ولی آخرش به بلیز کمک کرد و یه چرت و پرتی برای رییسش پروند و اونم بیخیال شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شدو و سیلورم راست میگی ولقعا رو مخ هستنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهزوج فیونا و تیلز هم وجود نداشتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فیونا نسبت به تیلز خیلی بزرگتر بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته تیلز واقعا فیونا رو دوست داشت و عاشقش بود ولی فیونا اونو به چشم برادر کوچیکترش میدید.دلیل اینکه تیلز عاشق فیونا بود اینه که اگمن قبلا یه روبات شبیه فیونا درست کرده بود که تیلز رو گول زد و تیلز هم عاشقش شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهولی بعدش فیونا رفت با اسکروجمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/09/25 03:58 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zتوجه تاپیک طرفداران سونیک shein 56 22,669 2022/08/23 06:25 AM
آخرین ارسال: DemonLord
  شخصیت خیالی شما در سونیک Digimon|sonic 0 1,013 2022/06/12 06:36 PM
آخرین ارسال: Digimon|sonic
Question چرا از کارتون سونیک خوشت میاد؟ sha.j.t 14 6,005 2021/05/03 03:51 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  کدوم بیشتر به سونیک میاد؟! میرانوا 10 4,250 2021/05/03 03:48 PM