زمان کنونی: 2024/05/20, 03:54 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/20, 03:54 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کارتون رد پای آبی

نویسنده پیام
soubasa
سوباسای انیمه پارک

اعتبار: 354.0
ارسال: #1
کارتون رد پای آبی
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مشخصات برنامه :

نام اصلی: Blue's Clues

نام فارسی : ردپای ابی

محصول کشور : آمریکا

ژانر : کارتون / کودکان پیش دبستانی
مجموعه ردپای آبی یا سرنخ آبی که تلویزیون کودکان در آمریکا در شبکه نیکلودئون پخش کرد و تا به امروز پخش آن ادامه دارد.این مجموعه به کودکان در جهت درک صحیح و تسریع یادگیری با استفاده از نشانه ها کمک می کند. رد پای آبی از قالب گفتاری به جای شیوه سنتی خواندن برای معرفی مواد استفاده می کند و این باعث شده که رد پای آبی به عنوان یکی از موفق ترین مجموعه های تلویزیونی در بین بچه ها شناخته شود. خوشبختانه این مجموعه در شش کشور از جمله ایران پخش می شود.
این برنامه تلویزیونی برای همه بچه های 2 تا 6 سال توصیه می شود علاقه مندی کودکان به شخصیت این برنامه بسیار زیاد است . درجه A+ را دارد

بهترین برنامه برای یاد دادن پژوهش به کودکان

گروه سنی : پیش دبستانی

زمان هر قسمت : 25 دقیقه

محصول کشور آمریکا

نگاه کلی: از سال 1996 برنامه ردپای آبی به عنوان یکی از پنج سریالهای برتر گروه سنی پیش دبستانی بوده است. این برنامه با اهداف آموزشی و تعاملش با کودکان نسل جدیدی از برنامه های جذاب گروه سنی پیش دبستانی است. هدف آموزشی این برنامه : آموزش رنگها- اشکال و شماره ها و حروف الفیا و ایده های حل مساله های زندگی است که ذهن کودک را فعال میکند

ساختار برنامه ردپای آبی ساده و زیباست و اطلاعاتی در مورد جهان اطراف و حل مسئله به بچه های می دهد

آبی نام سگی است که در این انیمیشن حضور دارد، او در هر قسمت از این سریال برای یافتن پاسخ معماها آبی سرنخ هایی از خود به جا میگذارد که باید کشف شده و در کنار هم قرار داده شوند. طی این مراحل، بچه ها فکر، تمرین میکنند و یاد میگیرند تا درست نتیجه گیری کنند.
علاوه بر این این برنامه به بچه ها یاد میدهد که چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنند. جو مجری برنامه به دوربین نگاه میکند، با بچه ها حرف میزند، سوال می پرسد و مکث میکند تا به انها فرصتی برای فکر کردن داده باشد.
شخصیت های این مجموعه :
سگ آّبی :

سگ آبی ستاره ماجراهای ردپای آبی است که با پارس کردن با استیو و جویی ارتباط برقرار میکند در هر قسمت سگ آبی رنگ به استیو برای حل یک معما کمک میکند
استیو :

استیو یک انسان است که در یک دنیای کارتونی زندگی میکنه و میزبان سگ آبی است استیو همیشه در حال بازی با سگ آبی هست و با کمک سگ آبی و بیننده ها به حل مسائل مختلف که در هر قسمت اتفاق میفته کمک میکنه
جویی:
جویی برادر استیو وقتی استیو برای رفتن به کالج از خونه آبی میره جویی میاد و به سگ آبی برای حل مسائل روزانه کمک میکنه
سگ سرخابی :
سرخابی بهترین دوست آبی از موقع مدرسه بوده و همیشه به او کمک میکند سرخابی دقیقآ شبیه آّبی اما یکمی قرمز هست
خانواده نمک و فلفل:

آقای نمک و خانم فلفل و دختر آنها فلفل قرمز در آشپزخانه زندگی میکنند خانم فلفل و آقای نمک اهل پاریس هستند و آشپزی میکنند فلفل قرمز هم یک نوزاد کوچولو هست
صندوق پست :
صندوق پست در خیابان روبروی خانه آبی زندگی میکند صندوق پستی یک پسربچه خوب و بسیار شاد است
سطل و بیل :
سطل و برادرش بیل در حیاط خلوت خانه سگ آبی زندگی میکنند و معمولا با شعر حرف هاشون رو میزنن و معمولآ در کنار شن و ماسه هستند
پراونش:
پراوانش در خانه کناری خانه آّبی زندگی میکنه و حرف زدنش شبیه آبی نیست اون یه گربه پسر شیطونه
تاک تیکیتی:
تیکیتی در اتاق خواب آّبی زندگی میکند و به شمارش اعداد علاقه دارد
صابون لغزنده :
صابون لغزنده در حمام آبی زندگی میکند و به بازی با آب و ساختن حباب علاقه دارد
2012/11/30 07:03 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ramin 99
the memories

اعتبار: 1273.0
ارسال: #2
RE: کارتون رد پای آبی
این کارتون سال 84-85 شبکه 2 اینو پخش میکرد بیشتر وقتا صبح ساعت 10 پخش میشد من مدرسه داشتم شیفت بعدظهری بودم همیشه اینو نگاه میکردم چقدر زمان زود گذشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/12/01 02:32 AM
Kazami zambie
کاربر معمولی

*

اعتبار: 2.0
ارسال: #3
وای یادش بخیر!من چقدر با این کارتون خاطره دارم...عاشق اون دوتا نمکدونا بودم. وقتی دفترچه اش رو باز میکرد نقاشی میکرد عشق میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/12/01 07:22 PM
nig
.

اعتبار: 526.0
ارسال: #4
اینو وقتی خیلی خیلی بچه بودم نگاه می کردم. در واقع عاشقش بودم. ولی بعدا یادمه یه روز که دیدمش اصلا ازش خوشم نیومد. به نظرم مسخره اومد.
این داستانش مال بچه های خیلی خیلی کوچیکه .
2012/12/01 07:39 PM
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

اعتبار: 1892.0
ارسال: #5
من وقتي بچه بودم اينومي ديدم خيلي اينودوس داشتم همين تازگي تلوزيون دوباره گذاشت منم نشستم پاش انقدحال كردم يادبچگي هام زماني كه مدرسه نميرفتم افتادممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چه روزاي خوبي بود
2013/08/14 08:45 PM
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #6
وای من عاشقشم...
خیلی خیلی خیلی زیاد خیییییییییییییییلی همش اینو میبینم هر وقت بزاره هر کجا که باشم میرم پاش.......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصن عالیه.......حرف ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/08/14 08:49 PM
brayan cryford
azriel angle

*

اعتبار: 122.0
ارسال: #7
حرف نداشت کارتونش خیلی عالی و پاکار بود.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خیلی خاطراته شیرینی پا کارتونش داشتم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/08/14 08:56 PM
C.Toshiro
Good to be back

اعتبار: 333.0
ارسال: #8
وای من بچه بودم با این کارتون عشق میکردم
اصلا یه علاقه ی خاصی بهش داشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/08/14 09:17 PM
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2080.0
ارسال: #9
یادش بخیر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همیشه از وقتی شروع میشد سعی میکردم قبل از استیو حدس بزنم منظور آبی چیه
البته توی 99% مواقع هم اشتباه حدس میزدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/08/15 12:35 AM
POKER FACE
L.E.O.M

اعتبار: 55.0
ارسال: #10
واااااااااااااااااااااااااااااااااااای یادش بخیر واااااقعا عاشق این برنامه بودم .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته نمیدونم الان نگاش کنم ضعف اعصاب میگرم یا نه ولی خاطرش شیرینه
یادمه وقتی قسمت تکراری میذاشت خیلی عصبانی میشدم...
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهصندق پست _خانم فلفل اقای نمک و بچشون فک کن بچشون!!!!!
خداییش اخر فاز بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تا یه مدت دنبال دفترچش بودم ولی پیدا نکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تو کف نقاشی هاش بودم که بالا سرش تکون میخوردن!!!!
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/08/15 02:29 AM، توسط POKER FACE.)
2013/08/15 02:26 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارتون شجاع - Brave mahya ozora 71 31,788 2018/09/22 01:36 AM
آخرین ارسال: Franky
  کارتون آرتور و شوالیه های عدالت abaneh 10 7,949 2017/06/14 06:47 PM
آخرین ارسال: sa112358
  کارتون مرد عنکبوتی Ultimate Spider-man 2013 King Hsn-GH 6 5,030 2014/01/21 03:49 PM
آخرین ارسال: tototo

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان